Braća od tetke Boban Đorđević (44) i Dejan Marković (52) iz okoline Lazarevca nastradali su u četvrtak dok su čistili porodični bunar, a njihovi prijatelji još su šoku od tragične vesti koja je sve pogodila!
- Bole počivaj u miru. Zvao si me toga dana u petnaest do devet, obećao sam ti da te zovem popodne ali... Izvini molim te... - napisao je jedan prijatelj koji je uz oproštaj objavio i nekoliko Bobanovih fotografija.
Među mnogobrojnim oproštajima od braće, jedan od prijatelja izvinio se stradalom Bobanu što mu kobnog dana nije uzvratio telefonski poziv.
Mnogi njihovi prijatelji objavili su fotagrafije braće uz rečenicu: "Počivajte u miru".
- Dobri moj Bočo i Deki, neka vas anđeli čuvaju, nije smelo ovako... - bio je još jedan o komentara za stradalu braću.
Foto: facebook
Boban Đorđević
Nesreća se dogodila prekjuče oko 13.30 sati u selu Kruševica kod Lazarevca. Boban Đorđević čistio je stari bunar koji se nalazi u šumi malo dalje od seoskog puta, a u tome mu je pomogao i Marković.
Pošto nisu uspeli ručno da očiste jamu, uzeli su pumpu kako bi to uradili. Dok je trajalo čišćenje, braća su verovatno napravila kobnu grešku jer su se spustili u jamu dok je radila pumpa koja inače, ispušta gasove. Prvo je u bunar sišao Đorđević, a potom i Marković.
- Zaglavili su se dole u bunaru, a pumpa je sve vreme radila i jama je bila puna gasa. Pozvana je pomoć, vatrogasci, policija i Hitna pomoć bili su ubrzo na mestu drame. Braća su na početku bila svesna, ali su nažalost ubrzo prestali da dišu, nisu odgovorali na pitanja koja im postavljaju vatrogasci koji su došli da ih izvuku iz bunara koji je dubok 10 metara - navode komšije i dodaju:
- Nažalost, kada su ih izvukli, lekari Hitne pomoći samo su mogli da konstatuju smrt nesrećnih ljudi. Njihova tela prevezena su na obdukciju koja će utvrditi kako je smrt nastupila, piše Kurir.rs.
Braća Boban Đ. (44) i Dejan M. (52) nastradali su juče dok su čistili bunar u dvorištu kuće u Kruševici kod Lazarevca, a odgovor na pitanje zašto je došlo do tragedije biće poznat nakon završene obdukcije.
Dejan M. (52) i njegov brat od tetke Boban Đ. (46) nastradali su u bunaru koji su zajedno trebali da očiste u mestu Kruševica kod Lazarevca. Sumnja se da je obojicu ugušila pumpa kojom su čistili bunar.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Braća Boban Đ. (44) i Dejan M. (52) nastradali su juče dok su čistili bunar u dvorištu kuće u Kruševici kod Lazarevca, a odgovor na pitanje zašto je došlo do tragedije biće poznat nakon završene obdukcije.
Glavni finansijer blokadera u Gornjem Milanovcu je vlasnik Fudbalskog kluba "Metalac", Dragoljub Vukadinović Vukadinac, čiji je sin redovni posetilac zgubidanskih okupljanja u tom kraju.
Rezultati razgovora Donalda Trampa i Si Đinpinga pokazuju da je Vašington sve bliži ideji da Ukrajinu posmatra kao deo ruske zone interesa, ocenio je bivši savetnik Leonida Kučme Oleg Soskin.
Blokaderski samozvani "stručnjak" za spoljnu politiku, posebno za Mađarsku i nekadašnjeg premijera te zemlje Viktora Orbana, koji je početkom aprila ove godine izazvao salve negativnih reakcija na društvenim mrežama, ali i podsmeh, sada se ponovo oglasio.
Borba za mandate i optužbe za lažnu podršku studentima sada je preraslo u otovoreni sukob na mrežama, i to direktno između opozicionih političara i njihovih medija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu povodom dolaska Časnog pojasa Presvete Bogorodice i čestica Časnog krsta u Beograd, istakavši da ovaj događaj nosi istorijski značaj za celu zemlju.
Skandal koji trese engleski fudbal otvorio je mnogo ozbiljnije pitanje - ako je tajkun Dragan Šolak bio spreman da preko svog kluba učestvuje u špijuniranju rivala u jednoj od najstrože kontrolisanih sportskih liga na svetu, postavlja se pitanje gde je sve još bio spreman da pomera granice i krši pravila zarad interesa i profita.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
U Srbiji više od 2.000 ljudi čeka na transplantaciju! Svi oni zavise od nečijeg "da" i dobre volje porodice da organe svog preminulog člana donira ljudima kojima od toga zavisi život.
Velika spasovdanska litija, povodom slave Grada Loznice, biće održana na praznik Vaznesenja Gospodnjeg, u četvrtak, 21. maja, najavila je Eparhija šabačka.
Hantavirus će se i ove godine pojavljivati u Rusiji, ali to nije razlog za paniku već za oprez, izjavio je akademik Ruske akademije nauka i zamenik predsednika Ruske akademije obrazovanja Genadij Onjiščenko.
Pentagon je početkom maja objavio poverljive dokumete o NLO, a među najupečatljivijim svedočenjima je iskaz farmera Lilanda Samersa iz Stoktona u američkoj državi Kaliforniji.
Jedna od najznačajnijih ličnosti domaće muzičke scene, maestro Bojan Suđić, istaknuti dirigent, profesor na Fakultetu muzičke umetnosti i direktor Beogradske filharmonije, bio je gost emisije „Perspektive“ na televiziji K1.
Više od 130 predmeta koji su pripadali pokojnom američkom glumcu Metjuu Periju, legendarnom Čendleru Bingu iz kultne serije "Prijatelji", biće ponuđeno na velikoj aukciji 5. juna u Dalasu.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
Rakuten Viber je lansirao novu eSIM uslugu namenjenu putnicima, koja je potpuno ugrađena u samu aplikaciju i može se koristiti bez dodatnih instalacija.
Za mnoge ljude putovanje avionom predstavlja prijatno i uzbudljivo iskustvo, ali turbulencije često izazivaju strah. Stručnjaci su otkrili pravila kojih treba da se pridržavate radi bezbednosti.
Pevačica Rada Manojlović konačno je stavila tačku na spekulacije o navodnom sukobu sa koleginicom Katarinom Grujić, otkrivši svoju stranu priče na njenom rođendanu i promociji novog albuma.
Na glamuroznoj proslavi rođendana i promociji novog albuma Katarine Grujić, pažnju prisutnih nije privukla samo slavljenica, već i nesvakidašnji performans koji je podigao atmosferu do usijanja.
Nakon procene psihijatra zaključeno je da pevač Sloba Vasić ne zahteva dalje zadržavanje na klinici "Laza Lazarević, te bi ovu ustanovu mogao da napusti već u petak.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar