Muškarac M.G. (26) pretučen je u sredu u tuči više osoba u Loznici i on se nalazi u teškom stanju u bolnici u Beogradu.
Tri osobe su dosad uhapšene, a mladić A. J. iz Loznice jedan je od prvih koji je video kako nasilnici tuku M.G. i pozvao policiju i Hitnu pomoć.
Mladić M.G. pretučen je u Loznici i on je zadobio teške povrede glave i hitno je prebačen u bolnicu u Beogradu. Njega su nasilnici iz čista mira napali i krenuli da tuku.
Nisu se zaustavili ni kada je povređeni mladić pao na pod. Očevidac A. J. video je kada su nasilnici napali M.G, a on objašnjava šta se kobne večeri dogodilo.
- M.G. je dobar dečko, poznajemo se od ranije. Samo nekoliko minuta pre tuče sreli smo se u blizini, javio mi se, ispričali smo se. Rekao mi je 'Brate, idem kući da odmaram'. Automobil ga je čekao nekoliko metara odatle, kao i neke devojke i njegov drugar - objašnjava ovaj Lozničanin.
Foto: Informer/društvene mreže
Pretučen muškarac
Mladić A. J. kaže da se sve odigralo veoma brzo.
- Miloš je krenuo da ulazi u automobil kada ga je taj N. K. udario sa leđa. Miloš je pao, a onda je prišlo nekoliko momaka koji su nastavili da ga tuku, kao i njegovog prijatelja koji je pokušao da mu izvuče jezik i zaštiti ga od udaraca po glavi. Nije istina da su ga udarili samo jednom, ko to kaže - on laže. Nakon što je pao na zemlju, oni su ga tukli još 20-30 sekundi. Imali su palice, kaiševe. Tukli su da ga ubiju - dodaje sagovornik.
- Tukli su ga po glavi, nisu imali u planu da se zaustave. Devojke koje su bile sa Milošem su vrištale i govorile da ga puste i da će ga ubiti. Bilo je zaista potresno. Pokušali smo da ih zaustavimo, ali niko nije smeo da priđe dovoljno blizu. Imali su palice i kaševe - kaže nam ovaj mladić.
Foto: RINA
Policijski automobil/Ilustracija
Kako ističe, čim je počela tuča pozvana je policija i potom Hitna pomoć, a dežurne službe su brzo došle na lice mesta.
- Taj nasilnik koji je započeo sve govorio je ljudima koji su bili u blizini: 'Ne znate me, niste me videli. Ja nikada nisam bio ovde!', a potom je pobegao u nepoznatom pravcu. Miloš je ostao da leži na ulici, nismo mogli da mu pomognemo jer smo videli da su povrede prevelike, ali je Hitna došla odmah - objašnjava ovaj Lozničanin.
On ističe da je nesporazum navodo izbio oko neke stvari koju pretučeni mladić nije uradio, a za šta su ga optužili nasilnici koji su ga pretukli. Takođe, ispostavilo se da pretučeni mladić uopšte nije ni bio u Loznici kada se sporni događaj desio.
Kako tvrdi A. J, nasilnik koji je pretukao mladića nedavno je izašao iz zatvora, navodno zbog nasilja, piše Kurir.
Podsetimo, mladići koji su napali M.G. su simpatizeri Partizana, a nesporazum je ispao upravo oko nekih navijačkih stvari.
Meč četvrtog kola Srpske lige Zapad između Omladinca i FAP-a, odigran na stadionu u Zablaću kod Čačka, obeležio je žestok incident koji je šokirao prisutne navijače.
Mladići V.Č. (21) i S.S. (22) primljeni su u Urgentni centar sa telesnim povredama koje su zadobili ispred kafane u Bulevaru kralja Aleksandra, pišu portali.
Tri osumnjičene osobe zbog tuče u kojoj je mladić M.G. (26) iz Loznice teško povređen danas će biti saslušane u lozničkom Osnovnom javnom tužilaštvu (OJT).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Meč četvrtog kola Srpske lige Zapad između Omladinca i FAP-a, odigran na stadionu u Zablaću kod Čačka, obeležio je žestok incident koji je šokirao prisutne navijače.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Nemačka političarka Žaklin Nastić upitala je danas kakvu bezbednost imaju Srbi na Kosovu i Metohiji, 27 godina posle agresije NATO, s obzirom na to da je na Gazimestanu, prilikom obeležavanja Vidovdana, takozvana kosovska policija uhapsila u nedelju 37 Srba, među kojima su bile i "žene i otac, koji je odvojen od svog maloletnog deteta".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je odgovorio na pitanje tajkunske novinarke Žane Bulajić sa N1, tokom obraćanja javnosti, na kojem je predstavio nove pakete državnih mera usmerenih na unapređenje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje novinarke Žane Bulajić sa tajkunske N1, o tome odakle će biti obezbeđena sredstva za najavljene mere i da li će novac biti izdvojen iz budžetske rezerve.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predstavio je nove ekonomske mere. On je obraćajući se iz Predsedništva kazao da je blokaderka na jučerašnjem skupu izgovorila nešto što ni premijer lažne države Aljbin Kurti nikada nije rekao.
Na predstavljanju novih mera, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će država uložiti novac u nabavku novih lekova i omogućiti da pacijenti u Srbiji dobiju savremenije terapije za lečenje raka i drugih teških bolesti.
Republički hidrometeorološki zavod izdao je hitno upozorenje na ekstremno visoke temperature koje će nas pratiti i sutra, kada nas očekuju temperature i do 40 stepeni!
Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je u centrima za obuku Vojske Srbije u Somboru, Valjevu i Leskovcu u toku period intenzivnog osposobljavanja vojnika koji su služenje vojnog roka započeli početkom ovog meseca.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je novu podelu turističkih vaučera za odmor u Srbiji, ističući da će biti podeljeno 30.000 vaučera u vrednosti od po 10.000 dinara.
Šest osoba poginulo je u pucnjavi u domu za brigu o mladima u centru grada Štadea u nemačkoj pokrajini Donjoj Saksoniji, preneli su danas nemački mediji.
Vrhovni sud Sjedinjenih Američkih Država odbio je zahtev predsednika te zemlje Donalda Trampa da preispita presudu kojom je obavezan da plati pet miliona dolara u građanskoj parnici zbog optužbi za seksualno zlostavljanje i klevetu, u slučaju koji je pokrenula spisateljica Elizabet Džin Kerol, prenosi Njujork tajms.
Ormuski moreuz, kroz koji prolazi oko trećina svetskog izvoza nafte, ponovo se našao na ivici ozbiljne krize, a formalni povod je tumačenje člana 5 američko-iranskog memoranduma, ali je suština spora u potpuno različitom razumevanju prava na kontrolu plovidbe.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Ako zadobijete opekotine od sunca, važno je da što pre pružite koži odgovarajuću negu. Osim što treba da rashladite kožu i unosite dovoljno tečnosti, oporavak mogu da olakšaju i pojedini prirodni sastojci.
Srbi bruje o vreloj sceni sa Music Week-a kada su se smuvali Indodjija i Đekson, koji je dosta stariji od nje, a malo ko zna da je Đekson drug njenog rođenog brata.
Dok odbrojava dane do najvećeg koncerta u svojoj karijeri, koji će biti održan u petak, 3. jula, Milanče Radosavljević rešio je da obraduje svoju vernu publiku novom pesmom "I siromah dušu ima", čija će premijera biti u utorak, 30. juna u 18 časova na YouTube kanalu AS TON Records.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.