Zoran Sinko/Aleksandar Jovanović Cile/Društvene mreže
Vesti
"Otac mi je govorio da sam psihopata"! Dečak ubica šokirao na suđenju svojim roditeljima!
Podeli vest
Kosta K. (15), koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" ubio 10 osoba, juče je u Specijalnom sudu svedočio protiv svojih roditelja Vladimira i Miljane i sve prisutne je šokirao izjavom da je želeo da svi misle o njemu da je psihopata, a zbog ovakovg njegovo ponašanja otac mu je i govorio da i jeste psihopata.
Želeo sam da svi misle o meni da sam psihopata i tako sam se ponašao. Hteo sam da me se plaše i u isto vreme da me poštuju, da zaziru od mene! Kada sam imao slobodno vreme, uvek sam igrao "Valorant", a u njoj sam ubijao sve redom!
Dečak ubica Kosta K. (15) koji je 3. maja prošle godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , svedočeći na suđenju svojim roditeljima, bez imalo emocija objasnio svoje ponašanje nakon jezivog zločina koji je počinio.
Kosta K. (14), maloletni ubica, juče je u Specijalnom sudu optužio oca Vladimira i majku Miljanu da su krivi za zločin koji je počinio u OŠ "Vladislav Ribnikar" kada je ubio devet đaka i čuvara. Njemu je u jednom trenutku pozlilo, pa je suđenje odloženo za 17. oktobar
09.10.2024
08:20
Ovo je kako smo nezvanično saznali izjavio dečak ubica, koji je potvrdio i da se za masakr koji je počinio spremao nekoliko nedelja, pre nego što je 1.maja uzeo očeve pištolje i stavio u svoj ranac, da bi 3. maja 2023. godine ušetao u školu koju je pohađao i ubio devet učenika i radnika obezbeđenja.
- Odgovarajući na pitanja izjavio je da se osećao neprihvaćeno od svojih vršnjaka, kao i da je moguće da je želeo kod njih da izazove strah - otkrio nam je izvor.
Podsetimo nakon masakra koji je počinio Kosta je odložio pištolje i pozvao policiju, a na pitanje zašto je to učinio, odgovorio je "ja sam psihopata", a kada su ga u sudu pitali zašto je doložio pištolje objasnio je da nije želeo da ga policajci ubiju.
Masovni ubica Kosta K. (14), koji je 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar" izrešetao i ubio devetoro đaka i čuvara škole Dragana Vlahovića je tokom današnjeg svedočenja u Specijalnom sudu, u postupku protiv svog oca Vladimira Kecmanovića priznao da je nekoliko meseci pre jezivog zločina igrao video-igricu "Valorant", ali i da mu je omiljena knjiga "Idiot" od Dostojevskog.
Kosta K. (15) dečak ubica koji je 3. maja prošle godine ubio devet učenika i radnika obezbeđanja OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru jutros pod neviđenim merama bezbednosti iz klinike u kojoj je smešten nakon zločina krenuo na suđenje svojim roditeljima.
17.10.2024
09:07
Foto: printscreen
Kosta u sudu rekao da mu je otac govorio da je psihopata
Tokom ispitivanja i njegovog odgovora da je želeo da svi misle da je psihopata upitan je i da li mu je neko nekada to rekao, a on je nakratko zaćutao da bi odgovorio: " Otac mi je govorio da sam psihopata!"
Dečak ubica je juče završio sa svojim svedočenjem u procesu protiv roditelja. On je u zgradu Specijalnog suda iz bolnice u kojoj je smešten nakon zločina dovođen dva puta. Prvi put je u sudu bio 8. oktobra kada je između ostalog rekao da ga je majka pritiskala da bude najbolji i da ne bi ubijao da njegov otac nije imao oružje.
Tokom svog svedočenja on je odgovorao na pitanja tužioca, suda, ali i roditelja svojih žrtava, a na pitanja jedne majke zašto joj je ubio sina odgovorio je:" Ne znam."
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dečak ubica Kosta K. (15) koji je 3. maja prošle godine ubio devet učenika i radnika obezbeđenja OŠ " Vladislav Ribnikar" , svedočeći na suđenju svojim roditeljima, bez imalo emocija objasnio svoje ponašanje nakon jezivog zločina koji je počinio.
Nedavni iranski uzvratni udari tokom eskalacije američko-izraelske agresije izazvali su znatno veću štetu na vojnoj infrastrukturi SAD nego što je to zvanično priznato.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović stao je u odbranu najvećeg ustaše Tonina Picule, poznatog po mržnji prema Srbiji. Međutim, to nije sve, Todorović je iskoristio priliku da pozove Evropsku uniju (EU) na uvođenje sankcija našoj zemlji.
Premijer lažne države sastao se sa Dragoneom, ali i predsednikom Vojnog komiteta EU generalom Šonom Klensijem, a tom prilikom je zavrteo pokvarenu albansku ploču o navodnoj opasnosti od destabilizacije koja preti od Beograda i Moskve
Udarne pesnice tajkunske antisrpske televzije N1, Žaklina Tatalović i Mladen Savatović, danas su zakukali na sav glas na društvenoj mreži Iks, objavivši, najblaže rečeno, patetične poruke.
Ekskluzivni intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića čuvenim britanskim novinarima i nekadašnjim diplomatama, Alisteru Kembelu i Roriju Stjuartu, odjeknuo je u čitavom svetu, a posebno u Ruskoj Federaciji, gde mediji te zemlje masovno dele segmente rzgovora, a posebno jednu izjavu šefa naše države.
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.
U naučnom istraživanju, objavljenom u časopisu "Nature Communications Psychology", navodi se da snovi oponašanju trenutke iz svakodnevnog života, a obične scene pretvaraju u živopisne prizore.
Kupujete auto za 5.000 evra? Od japanskih Golfova do neuništivih gradskih mališana, istražili smo modele koji nude najbolji odnos cene i kvaliteta na našem tržištu!
Iran će posle pokušaja Sjedinjenih Američkih Država i Izraela da unište njegov nuklearni program nastojati da ga obnovi i dodatno razvije, a malo je verovatno da će bilo ko uspeti da ga u tome spreči, izjavio je ruski senator Aleksej Puškov.
Američki Pentagon je formalno zatražio promenu svog zakonskog imena iz Ministarstva odbrane u Ministarstvo rata i procenio je da će proces promene imena u svim segmentima koštati više od 50 miliona dolara.
Lik Ivana Korsakova, kojeg u seriji "Katarina Velika" tumači ruski glumac Stanislav Tikunov, privukao je veliku pažnju gledalaca zbog burnog odnosa sa ruskom caricom Katarinom Velikom.
Publika ih je gledala kao nerazdvojne prijatelje, legendarne tandeme i velike glumačke partnere, ali iza kamera odnosi među pojedinim velikanima domaće scene bili su daleko komplikovaniji nego što se mislilo.
Glumica Sidni Svini dobila je ponudu vrednu čak 300.000 dolara od platforme za odrasle CamSoda nakon što su njene erotske scene u seriji "Euforija" izazvale ogromnu pažnju publike širom sveta.
Ova "carska torta" je raskošna poslastica koja se često sprema za porodična okupljanja i svečanije prilike, a zanimljivo je da je u osnovi posna, iako deluje veoma bogato i kremasto.
Većina ljudi koji koriste računar, bar jednom se susrela sa izrazom "termalna pasta". Međutim, da li znate čemu ona tačno služi i kako da je pravilno nanesete?
Agrumi poput limuna, limete i pomorandži cenjeni su zbog osvežavajućeg ukusa i velike količine vitamina, ali lako mogu da izgube svežinu ako se ne čuvaju pravilno.
Već neko vreme svi bruje o povratku pevača Milana Stankovića na scenu posle nekoliko godina pauze, a sada je to prokomentarisala i njegova koleginica Tamara Milutinović.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar