Poznat datum i mesto sahrane Anje Radonjić! Porodica van sebe od bola (FOTO)
Podeli vest
Anja Radonjić (24) košarkašica koja je preminula posle 17 dana herojske borbe za život nakon što je 1. novembra zadobila stravične povrede u nesreći na železničkoj stanici u Novom Sadu, biće sahranjena sutra u 12.30 časova na mesnom gorblju u mestu Bošnjane.
Od Anje se porodica i prijatelji ceo dan opraštaju potresnim rečima koje upućuju ovoj devojci, a inače, u opštini Paraćin odakle je rodom Anja, zbog ove tragične vesti 19. 20. i 21. novembar prglašeni su danima žalosti.
Igrači fudbalskog kluba "Potisje" iz Knićanina objavili su na svom Fejsbuk profilu da će u nedelju odigrati svoju najtežu utakmicu, posvećenu svom tragično nastradalom saigraču Milošu Milosavljeviću Kiviju (21), koji je 1. novembra poginuo na Železničkoj stanici u Novom Sadu zajedno sa svojom devojkom Anđelom Ruman (20) iz Stare Pazove, kada je na njih pala nadstrešnica teška nekoliko stotina tona.
Stefan Hrka (27) koji je nastradao u nesreći, koja se u petak odigrala u Novom Sadu kada se urušila nadstrešnica železničke stanice, sahranjen je danas na Lešću u Beogradu!
Stanje povređenih u nesreći u Novom Sadu je veoma teško, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i naveo da je u subotu saslušano 26 ljudi u vezi sa nesrećom, a da će danas biti saslušano još pet.
03.11.2024
08:45
Anja Radonjić
- Ovo je jedna nazamisliva tuga. Reči kao da ne postoje, pred ovom tragedijom čovek može samo da zanemi. Anja, ti si bila posebna devojka i tako ćemo te i pamtiti, posebnu - samo su neki od komentara posveđenih mladoj Anji.
Inače, Anja je bila izvrstan student na Filološkom fakultetu u Beogradu, gde je diplomirala kineski jezik, a pored toga, bila je uspešna sportistkinja, s obzirom na to da se dugo bavila košarkom.
Podsetimo, Anja Radonjić je bila jedna od troje povređenih usled obrušavanja nadstrešnice na železničkoj stanici, a dvoje povređenih Vukašin C. (18) i Teodora M. (23) još uvek su u teškom stanju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Igrači fudbalskog kluba "Potisje" iz Knićanina objavili su na svom Fejsbuk profilu da će u nedelju odigrati svoju najtežu utakmicu, posvećenu svom tragično nastradalom saigraču Milošu Milosavljeviću Kiviju (21), koji je 1. novembra poginuo na Železničkoj stanici u Novom Sadu zajedno sa svojom devojkom Anđelom Ruman (20) iz Stare Pazove, kada je na njih pala nadstrešnica teška nekoliko stotina tona.
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Gradonačelnici četiri opštine na severu KiM, nakon što su preuzeli dužnost od albanskih gradonačelnika, u zgradama opština zatekli su katastrofalno stanje.
Na naslovnoj strani "Hrvatskog tjednika" pojavila se skandalozna karikatura koja, čini se, prikazuje patrijarha SPC Porfirija sa krvavim nožem među zubima, uz poziv na veliki skup otpora "jugosrpskim fašistima".
Blokader Petar Đurić, nakon što smo otkrili da se bahati na odmoru u lukusuznom hotelu Dubaiju i uživa u bazenu dok poziva narod da ustane protiv vlasti, nastavio je da širi opasnu mržnju prema novinarima koji su već dugo na meti blokadera.
Postoji sumnja da je Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac obmanula javnost u Srbiji kada je tokom prošle sedmice u dva navrata iz Haga u Holandiji kroz saopštenja plasirala veliki uspeh u saradnji sa državama Eurojust-a uz potpisivanje sporazuma o saradnji.
Analitičar Dragoslav Bokan, komentarisao je užasno vršnjačko nasilje koje je pretrpeo jedan trinaestogodišnji dečak, a nasilnici su ga prilikom maltretiranja nazivali i "ćacijem".
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Srbija je tokom 2024. godine izvezla ukupno 3.942 tone žestokog alkoholnog pića, ukupne vrednosti 2,5 milijardi dinara,od čega samo rakije - 2.981 tona, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS).
Reč "mašala" koristi se gotovo u svakodnevnoj komunikaciji, ali ono što mnogi ne znaju jeste da pored toga što je izraz pohvale, često se koristi i da bi se izbegla nevolja ili urok.
Hotelski i smeštajni kapaciteti za novogodišnju noć širom Srbije su gotovo puni, međutim, jedna destinacija se tradicionalno ističe po broju rezervacija i još uvek niskim cenama, a to je Vrnjačka banja.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Kajli Džener ponovo je uspela da zaludi internet i to samo jednim kratkim snimkom u kom se pojavljuje u farmerkama niskog struka i uskoj crvenoj kožnoj jakni koja jedva obuzdava njen bujni dekolte.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Pevač Slobodan Cobe Batjarević ispričao je detalje incidenta koji se dogodio njegovoj koleginici Katarini Živković, kada je obezbeđenje jurilo po kazinu.
Pevačica Ivana Selakov prisetila se studentskih dana sa pevačem Sašom Kovačevićem, te otkrila kako je među njima vladala velika ljubav i da su zajedno započeli karijeru.
Danas se navršava pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog, a njegova porodica i najbliži okupili su se ispred njegove večne kuće u Aleji zaslužnih građana
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar