SAZNAJEMO! Teodora umrla od raka pluća! Bivši muž se oglasio za Informer, slomio se od bola (FOTO)
Podeli vest
Teodora Viktorović osuđena za ubistvo majke i babe, koje je poginula 2015. godine preminula je u bolnici, a za Informer je ovu vest potvrdio njen suprug Borislav koji je napomenuo da je njegova bivša žena umrla od raka pluća.
Teodora Viktorović, unuka glumca Mihajla Viktorovića, preminula je u Opštoj bolnici u Požarevcu i to dok je bila na izdržavanju zatvorske kazne od 30 godina zbog ubistva majke i babe 2015. godine u stanu na Vračaru.
Teodora Viktorović, osuđena na 30 godina zatvora zbog ubistva majke i babe u stanu na Vračaru, preminula je tokom izdržavanja zatvorske kazne u KPZ za žene u Požarevcu.
19.11.2024
10:43
- Tačno je Teodora je preminula u subotu. Imala je rak pluća. Nisam u stanju da bilo šta govorim više - rekao je Borislav koji sa Teodorom ima dvoje dece.
Zločin se, da podsetimo, dogodio 2. marta 2015. godine, nakon što se Teodora posvađala sa majkom.
- Ona je ušla u kuhinju da spremi hranu za tada šestomesečnu ćerku i nehotično probudila majku. Majka je počela da se raspravlja sa njom, pa je Viktorovićeva dograbila sataru i ubila majku, a onda i baku koja je spavala. Posle toga je oružje obrisala, ruke oprala u kupatilu i sela na pod i pila votku i tablete - ispričao je ranije.
Svima su u sećanju ostale njegove dogodovštine sa kolegama iz preduzeća koje su glumili Seka Sablić, Taško Načić, Vlasta Velisavljević, Ivan Bekjarev, Jelica Sretenović i drugi...
Unuka legendarnog glumca Mihajla Viktorovića počinila je stravičan zločin i kaznu izdržava u Kazneno-popravnom zadovud u Požarevcu.
11.12.2023
12:38
Foto: Informer
U stanu je u vreme zločina bila beba, dok je Teodorin suprug nešto ranije odveo njihovog sina u vrtić, pa se vratio, prošetao psa i zaspao.
- Probudila me je Teodorina vriska, imala je krv na dukserici. Mislio sam da je pokušala da se ubije, ali se ona zatvorila u kupatilo. Kada sam došao do vrata rekla mi je "Pobila sam ih, neće me više zaje*avati". Tada sam shvatio šta se desilo - ispričao je ranije nevenčani suprug pred sudom.
Borislav je govoreći o porodičnim odnosima, rekao da se Viktorovićeva često sukobljavala s majkom, kao i da su im svi savetovali da se odsele, ali da ona nije želela.
- Pre nego što smo otpočeli zajednički život, ona je konzumirala narkotike, a posle je počela da pije - rekao je.
Foto: Peđa Milosavljević
Borislav Viktorović
Viktorovićeva je na suđenju priznala zločin.
- Kajem se, strašno je to što sam uradila. Smatram ih još uvek živima i sanjam ih kao žive. Nije mi lako, to su moje majka i baka, teško mi je zbog svega - rekla je na početku suđenja i zaplakala Teodora Viktorović:
- Majka je vikala na mene, videla sam poluotvorenu fioku i u njoj sataru. Poslednje čega se sećam je njena raščupana kosa i oči - govorila je Teodora koja je u iskatu navela i da ju je majka maltretirala, te da je posle razvoda roditelja uglavnom živela sa bakom i dekom.
- Tukla me je do 24 godine. Jednom mi je držala nož ispod vrata i pretila da će me zaklati ako joj baka ne da sok. - branila se glumica koja je završila glumu u klasi Mirjane Karanović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Petra
pre 4 meseca
Novinar koji napiše ispod fotografije da nevenčani suprug Borislav ima devojačko Oliverino prezime - Viktorović - neka pocepa tu svoju kupljenu novinarsku ' ćagu' i prestane da ' piše'.
Teodora Viktorović, unuka glumca Mihajla Viktorovića, preminula je u Opštoj bolnici u Požarevcu i to dok je bila na izdržavanju zatvorske kazne od 30 godina zbog ubistva majke i babe 2015. godine u stanu na Vračaru.
Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger navodno su pred razvodom, pa se odmah postavlja pitanje kako će podeliti bogatstvo, a navodno su potpisali predbračni ugovor pre venčanja pre devet godina.
Jedan gospodin došao je na doček studenata u Strazburu da protestuje protiv onih koji su na vlasti bili 2005. godine, kada je zbog njih morao da ode iz Srbije.
Poslanici Skupštine Srbije završili su raspravu u parlamentu o novoj vladi, nakon čega se pristupilo glasanju javnom prozivkom. Nova vlada na čelu sa premijerom Đurom Macutom je izabrana glasovima 153 od ukupno 199 poslanika. Deo poslanika opozicije prisustvovao je sednici, a na početku je jedna poslanica položila zakletvu.
Gosti Info jutra Miroslav Čučković, član Predsedništva SNS i Predrag Jeremić, urednik informative Pink.rs komentarisali su sednicu Skupštine Srbije, ali i druge aktuelne teme. Dve srednje škole počinju sa radom posle praznika.
Večeras od 19 sati na Informer televiziji, domaćin otvorenog studija, Igor Ćurčić, ugostiće prof. dr Miću Živojinovića, pukovnika u penziji, kao i Sulejmana Spaha, predsednika udruženja Srba muslimanske veroispovesti.
Na društvenim mrežama pojavio se video snimak devojčice koja je održala govor na svadbi svoje tetke i tako je na najlepši mogući način ispratila iz svog doma.
Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je ta kompanija od početka direktno pregovarala sa United Group i kompanijom e&Etisalat PPF Telecom Grupe, koja je sada vlasnik SBB-a i Yettela u Srbiji, o preuzimanju Total TV-a (EON Sat) koji je od danas u potpunosti prešao u vlasništvo kompanije Telekom Srbija.
Belgijski fudbaler Kevin De Brujne (33) sasvim izvesno posle deset godina napustiće Mančester siti na kraju sezone, a sada je poznato i gde će nastaviti karijeru.
Suđenje povodom smrti legendarnog argentinskog fudbalera Dijega Armanda Maradone nastavljeno je u Buenos Ajresu, a sada je pred sudom svedočila njegova ćerka Dalma.
Muškarac koji je više od dve decenije bio zatočen u kući u američkoj saveznoj državi Konektikatu prvi put se obratio javnosti. Zatražio je da ga nazivamo "S" radi zaštite identiteta, prenosi CNN.
Novi talas političke tenzije između Vašingtona i Kijeva eskalirao je nakon što je predsednik SAD Donald Tramp odbio zahtev ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog da Ukrajina kupi deset američkih sistema PVO Patriot. Prema pisanju nemačkog lista BILD, Tramp ne samo da je odbacio ovaj predlog već je jasno stavio do znanja da SAD više ne žele da povećavaju vojnu podršku Ukrajini – čak ni u slučaju komercijalne prodaje.
Neposredno pre početka druge runde indirektnih pregovora sa Teheranom o nuklearnom dosijeu, Sjedinjene Države su proširile sankcije protiv navodne iranske flote u senci, navodi se u registru američkog Ministarstva finansija.
Liderstvo Rusije u korišćenju nuklearnih pogona u svemiru treba povećavati, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin na skupu o razvoju kosmičke delatnosti, koji se održava na Moskovskom državnom tehničkom univerzitetu „Bauman“.
Evropska komisija predložila je ažuriranje liste zemalja koje smatra "sigurnim" kojim bi se na taj popis uvrstilo i tzv. lažnu državu Kosovo, u nastojanju da ubrza povratak migranata i otežavajući državljanima šest zemalja i naše pokrajine traženje azila.
Direktor Muzeja žrtava genocida Bojan Arbutina najavio je danas da će dan muzeja biti obeležen 22. aprila obraćanjem njegovih stručnjaka i predstavljanjem retrospektivom njegovog rada, u Arhivu Jugoslavije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar