U selu Mikulovac kod Prokuplja u toku noći dogodila se pucnjava i to prilikom policijske akcije, a prema nezvaničnim saznanjima Informera, jedna osoba je povrđena.
Nemanja Đ. osuđen je na šest godina zatvora za tri krivična dela, uključujući i ranjavanje dvojice mladića na Vračaru, a za jedno je oslobođen optužbe.
25.11.2024
17:14
Foto: Shutterstock
Scena iz lova/Ilustracija
Podsetimo, pre dve nedelje povređen je lovac kada ga je napao medved nadomak Plužina u Crnoj Gori. Incident se dogodio dok je povređeni muškarac bio u lovu sa još nekoliko prijatelja.
- Lovca je napao medved dok je bio na terenu. Odmah po prijavi na mesto napada izašle su ekipe Službe zaštite i spašavanja kao i Hitna pomoć. Uz pomoć ostalih lovaca, vatrogasaci - spasioci su evakuisali povređenog do Plužina, nakon čega je helikopterom prebačen u Klinički centar Crne Gore - rekao je tada Mirko Cicmil načelnik Službe zaštite i spašavanja Plužine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oštro je reagovala i javno demantovala još jedan pokušaj medijske manipulacije i širenja dezinformacija od strane tajkunske televizije N1 i novinarke Jovane Gligorijević.
Mehanizam u Hagu još nije doneo odluku o zahtevu porodice i advokata generala Ratka Mladića da on zbog teškog zdravstvenog stanja bude pušten na lečenje u Srbiju, izjavio je danas njegov sin Darko Mladić.
Jedna čitateljka Informera poslala je fotografiju mladića za kojeg kaže da ima oko 20 godina, a koji je, verovali ili ne, nosio patike u obliku stopala.
Andrija Knežević (8) iz Bajine bašte, zajedno sa svojim roditeljima gostovao je danas na Informer televiziji, a tom prilikom ispričali su sve o njegovoj bolesti, simptomima, ali i podršci koju imaju.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je u petak u Beloj kući da Sjedinjene Države nisu spremne da prihvate najnoviji predlog Irana za okončanje sukoba koji već dva meseca potresa Bliski istok.
Ukrajinska vojna obaveštajna služba saopštila je da je tokom višemesečne tajne operacije u Sumskoj oblasti nanela težak udar jedinici „Ahmat“, povezanoj sa liderom Čečenije Ramzanom Kadirovom.
Na američkom razaraču sa navođenim raketama "USS Higins" došlo je do požara tokom plovidbe u Indo-Pacifičkom regionu, pri čemu je brod privremeno ostao bez električne energije i pogona.
Kultni film Nacionalna klasa iznedrio je brojne nezaboravne likove, a među njima je bila i Senka, devojka koja se pojavila u svega nekoliko scena, ali je ostavila snažan utisak na publiku.
"Heroji radničke kalse", "Varljivo leto `68" i "Tesna koža" samo su neka od domaćih ostvarenja koje je idealno pogledati za prvomajske praznike, a otkrivamo i zbog čega.
Kad pas zeva dok ga mazite, to ne mora da znači samo jednu stvar. Za razliku od ljudi, kod pasa zevanje nije povezano samo sa umorom, već često služi kao oblik komunikacije.
Kralj Čarls i kraljica Kamila priveli su kraju posetu Sjedinjenim Američkim Državama. Uoči polaska na aerodrom, srdačno su se oprostili od predsednika SAD Donalda Trampa i prve dame Melanije Tramp. Tokom tog susreta dogodio se detalj koji nije promakao pažnji prisutnih.
Jedna od stvari koja može primetno da ubrza telefon jeste brisanje keš memorije, odnosno privremenih podataka koje aplikacije neprestano stvaraju tokom korišćenja.
Domaće sredstvo na bazi sirćeta predstavlja jednostavan, prirodan i lako dostupan način za uklanjanje korova. Ipak, treba ga primenjivati pažljivo i umereno.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar