- Bilo je neverovatno mnogo povreda po telu, uglavnom u gornjem delu. Žrtva je imala brojne povrede po rukama i posekotine. Na gornjem delu tela bilo je i pet ugriza. Počinilac je žrtvi slomio nos udarcima u glavu, a na kraju ga je zadavio najverovatnije ručkom od torbe za kupovinu, cegera.
Foto: Društvene mreže
Nenad Zečević ubijen u Nemačkoj
Nela Jeremić, sestra ubijenog Nenada Zečevića, pričala je o svireposti ubice koja je njenog brata lišila života, kao i o Nenadovom životu i tome kako će ga pamtiti.
- Nenad je svoj život proveo u Tutinu, živeo je sa majkom, bio je pun ljubavi i poštovanja prema svakom živom biću i voleo ljude punim srcem. Jedna veličina od čoveka. Ostaće zauvek zapamćen samo po dobru, a ne po zlu. Nenad je moj brat od tetke, voleli smo se i poštovali kao da smo rođeni brat i sestra. On je osmehom prikrivao mnogo toga, ali je uvek skromno i pošteno živeo. S obzirom na kompleksnost tragičnog slučaja i situaciju koja se dogodila tog kobnog 13. juna, za mene počinje horor koji ne bih nikada nikome poželela - kroz suze navodi Nela i dodaje da jeNenad sahranjen pokraj majke na pravoslavnom groblju u Tutinu.
- Posle izvesnog vremena od sahrane mog brata, odlučila sam da tražim istinu o njegovom ubistvu. Otišla sam u Nemačku da saznam zašto njega da ubije i koji je razlog. Kada sam stigla do te kuće strave i užasa, obuzeo me je strah, motalo mi se svašta po glavi. Na sve je ličilo, samo ne na kuću za život. Pronašla sam advokata i saznala da obdukcija još nije završena i da je umešano više osoba.
Foto: printskirn
Nenad Zečević sahranjen u Tutinu
Kako dodaje, nju zanima samo istina.
- Čitam u medijima da se traži umanjenje kazne, a pre toga detalji ubistva - prerezan grkljan, ujedi po telu. Ja odustati nikada neću. Tragaću za istinom. Želim pravdu za mog brata koji je ubijen u kući strave i užasa - navela je Nela Jeremić za Republiku.
Nela je napisala i oproštaj od svoga brata.
- Nedostaješ, nadam se da si konačno našao svoj mir. Hvala ti što si postojao, hvala ti za sve. Ne želim i ne mogu verovati da je ovo istina. Ne želim da te nema. Svakog dana sve teže podnosim tvoj odlazak, jer teško je tražiti utehu i snagu za svaki dan života bez tebe. Nema dana kada te ne spomenem. Ostadoh te željna. Zašto nam prekinuše najlepši period života? Obećao si mi da ćeš doći i čekala sam te. Koliko je samo ljubavi moje prema tebi ostalo, a ne stigoh ti je pokazati dovoljno. Bio si tako poseban, iskren, pun ljubavi prema svojoj familiji i neiskvaren. Živeo si život dostojan obraza svojih roditelja... - navela je Nela i dodala:
- Poželim da te vidim bar na trenutak, da ti čujem glas. Tebe mi niko ne može zameniti. Uvek si imao posebno mesto u mom srcu. Nemam kontrolu nad mislima o tebi u svojoj glavi. Možda nismo imali vremena koliko smo mi to želeli, jer smo oboje jurili za nekim boljim životom. Gledaću najlepšu zvezdu na nebu.
U nemačkom gradu Bremenu juče je počelo suđenje Adnanu H. (28), državljaninu Bosne i Hercegovine, koji se tereti da je 13. juna ove godine u stanu svirepo ubio svog cimera Nenada Nešu Z. (50) iz Tutina. On je njemu prvo presekao grkljan, a onda iskasapio telo, do neprepoznatljivosti.
Saša M. (36) ubijen je 12. avgusta u gradu Estepona u Španiji gde je bio na žurci. Ubijeni Srbin poznat je bio našoj policiji odranije, a bio je i na poternici.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U nemačkom gradu Bremenu juče je počelo suđenje Adnanu H. (28), državljaninu Bosne i Hercegovine, koji se tereti da je 13. juna ove godine u stanu svirepo ubio svog cimera Nenada Nešu Z. (50) iz Tutina. On je njemu prvo presekao grkljan, a onda iskasapio telo, do neprepoznatljivosti.
Nije mogao da ustane, ali je prislonio usne na Pojas, za mene je to bio najsvetiji poljubac na svetu. Ovako svoju ispovest započinje majka koja je dovela svog nepokretnog sina da se pokloni svetinji.
U Palati Srbija održan je sastanak predsednik Srbije Aleksandar Vučić i predsednika Evropskog saveta Antonija Košte koji boravi u radnoj poseti Srbiji. Nakon sastanka usledilo je obraćanje medijima.
Blokaderi već nedeljama, ako ne i mesecima, guraju narativ da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u potpunosti izolovan od Evropske unije i njenih zvaničnika, međutim, večerašnje fotografije iz Tivta ih u potpunosti demantuju.
Predsednik skupštinskog Odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovan Drecun ocenio je danas da bezbednosni aparat u Crnoj Gori nema dovoljan kapacitet koji bi mogao da garantuje maksimalnu bezbednost predsednika Srbije Aleksandra Vučića tokom boravka u Tivtu, gde učestvuje na Samitu EU - Zapadni Balkan.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković pozvao je interno raseljena lica na tribini u Nišu da izađu na izbore na Kosovu i Metohiji 7. juna i glasaju za Srpsku listu, ocenivši da je ona jedini garant očuvanja srpskih nacionalnih interesa.
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Veliki broj vernika i danas pristiže ispred Hrama Svetog Save kako bi se poklonio Pojasu Presvete Bogorodice. Kolone se formiraju tokom celog dana, a na ulazak se čeka i više od 10 sati, zbog čega je bilo i nekoliko incidenata.
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš osudio je danas ubistvo starijeg vodnika Milovana Jovanovića, pripadnika Vojske Srbije angažovanog u mirovnoj misiji Ujedinjenih nacija u Libanu (UNIFIL).
Na društvenoj mreži Reddit nedavno se povela zanimljiva rasprava koja je otvorila pitanje koliko su se životne navike i standardi promenili u odnosu na vreme naših roditelja.
Građani koji su pretrpeli štetu usled obilnih snežnih padavina u januaru 2026. godine dobiće pomoć u vidu malih kućnih aparata i bele tehnike, na osnovu odluke koju je danas usvojila Vlada Srbije.
Američki predsednik Donald Tramp se oglasio povodom otvorenog pisma koje je predsednik Ukrajine Volodimr Zelenski uputio predsedniku Rusije Vldimiru Putinu.
Britanska policija uhapsila je 21-godišnjeg saudijskog državljanina, koji je osumnjičen da je samostrelom pokušao da ubije muškarca u krugu Univerziteta u Sariju, a povređeni muškarac se nalazi u teškom stanju, preneli su danas britanski mediji.
Tokom konferencije za medije, ruski predsednik Vladimir Putin suočio se sa direktnim pitanjem zapadnog dopisnika o dužini njegove vladavine i planovima za ostanak na vlasti u narednoj deceniji.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pravilno okopavanje paprike je jedan od najvažnijih poslova u bašti, jer u velikoj meri odlučuje o uspehu roda. Ključno je da se ne radi nasumično, već u tačno određenim fazama razvoja biljke.
Najnovija istraživanja pokazuju da redovno konzumiranje svežeg soka od narandže može značajno da doprinese smanjenju rizika od srčanih oboljenja, uključujući infarkt i moždani udar.
Veterinar Amir Anvari, koga na TikToku prati milion ljudi, podelio je tri jednostavna saveta kojima vlasnici pasa mogu pomoći svojim ljubimcima da žive duže.
Pevačica Aleksandra Mladenović šokirana je ponašanjem pojedinih kolega, koji su tešku situaciju kroz koju prolazi pevačica Mina Kostić iskoristili za sprdnju i šalu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar