Robert B., (33) iz Bočara, nastradao je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila juče ujutru u 2.30 časova, kada je automobil marke ,,fiat punto“ na putu Kikinda-Novo Miloševo udario u drvo i izgoreo. Nažalast muškarcu iz Bočara nije bilo spasa, izgoreo je u automobilu, a njegovo telo poslato je na obdukciju.
Meštani Bočara su u šoku. Kažu da je Robert bio mladić za primer.
- Nikad kap alkohola nije stavio u usta, ili je zaspao ili je srce u pitanju - navodi komšija stradalog muškarca.
- Težak život je vodio kao dete i tinejdžer. Bio je vredan, zavšio je školu, radio u je u NIS-u i živeo u Zrenjaninu. U poslednje vreme je vozio kamion. Nikada nije bio problematičan, nije pio alkohol, ni pušio, bio je povučen. Nije imao puno društva, ni profil na društvenim mrežama. Zaista velika tuga-kaže jedna žiteljka iz Bočara za Informer.
- Saobraćajna nesreća policiji je prijavljena u nedelju, oko pola tri ujutru. Intervenisali su vatrogasci i policija, a nakon uviđaja je tužilac kikindskog Osnovnog javnog tužilaštva naložio sudsko- medicinsku obdukciju- saopšteno je iz policije.
Dok su putari, uz asistenciju saobraćajne policije, sklanjali ostatke izgorelog automobila, u obližnoj njivi bili su rasuti delovi.
Jedan točak je od siline udarao odleteo nekoliko desetina metara od stabla u koje je vozač udario. Uzrok ove nesreće znaće se nakon završene obdukcije.
Violeta Andžić (24) poginula je prošlog četvrtka u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se autobus zakucao u "dačiju" u kojoj je bila sa dečkom kod groblja Orlovača u Beogradu, a njeni prijatelji i rođaci, danima se već opraštaju od nje na društvenim mrežama.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Violeta Andžić (24) poginula je prošlog četvrtka u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se autobus zakucao u "dačiju" u kojoj je bila sa dečkom kod groblja Orlovača u Beogradu, a njeni prijatelji i rođaci, danima se već opraštaju od nje na društvenim mrežama.
Dragan J. Vučićević danas je tokom vanrednog uključenja u program naše televizije otkrio šokantne informacije o premijeru Crne Gore Milojku Spajiću koji je samo nekoliko sati ranije na najsramniji način udario na Srbiju, ali i na glavnog urednika Informera.
Jedan od lidera Srba u Crnoj Gori Milan Knežević uključio se hitno u Kolegijum na Informer televiziji i upozorio da svi novinari i urednici Informera mogu završiti na crnoj listi Crne Gore i Milojka Spajića.
Predsednik Demokratske stranke (DS) Srđan Milivojević, poznat i kao "Drekavac", još jednom je pokazao koliko mrzi vlast u Srbiji i stao u odbranu novinara "Vijesti" Petra Komnenića kome je zabranjen ulazak u našu državu.
Posle debakla blokaderskog protesta "Sve se vidi za Vidovdan", kraljevački blokaderi izrazili su nezadovoljstvo organizacijom skupa, što je dovelo do dodatnih tenzija i trvenja između interesnih grupacija u samim blokaderskim redovima.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje večeras svečanom prijemu koji je Ambasada Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu organizovala povodom obeležavanja 250 godina američke nezavisnosti.
Napadi iz Crne Gore na glavnog urednika Informera Dragana J. Vučićevića intenzivirali su se nakon što je novinaru "Vijesti" Petru Komneniću zabranjen ulaz u Srbiju.
Ministarstvo zaštite životne sredine i kompanija EKSPO 2027 potpisali su Memorandum o razumevanju kojim je uspostavljen okvir za zajedničku pripremu i realizaciju obeležavanja Svetskog dana zaštite životne sredine 2027. godine, u okviru programa specijalizovane izložbe Ekspo 2027 Beograd.
Direktor Fonda PIO, Relja Ognjenović, predsednik Saveza penzionera Srbije, prof. dr Andreja Savić i gradonačelnica Loznice, Dragana Lukić, na tribini održanoj 2. jula u ovom gradu, bili su na raspolaganju za više od tri stotine lozničkih penzionera koji su imali mnogo pitanja iz njihovih nadležnosti.
Ministarstvo odbrane i predsednik Ukrajine - Volodomir Zelenski svesni su svojih vojnih kapaciteta, te na sve načine pokušavaju da se dočepaju novih Patriota!
Posle zastoja projekta FCAS, zajedničkog francusko-nemačko-španskog lovca šeste generacije, Berlin gura sopstveni digitalni borbeni sistem - mozak rata.
Kultno ostvarenje "Ko to tamo peva" krije brojne anegdote sa snimanja, a jedna do sada neispričana, otkriva kakav je nepopravljivi šaljivdžija bio legendarni glumac Dragan Nikolić.
Glumac Predrag Miki Manojlović kaže da je odbio da glumi u filmu koji je producirao Stiven Spilberg jer je nije želeo da bude deo projekta koji ljude sa ovih prostora predstavlja u negativnom svetlu.
Visoke temperature i velika vlažnost vazduha otežavaju podnošenje letnjih dana. Organizam se tada teže hladi, više se znojimo i brže umaramo, ali uz nekoliko jednostavnih trikova možete lakše preživeti sparinu i rashladiti i sebe i svoj dom.
Japanska kompanija Soni saopštila je da će od januara 2028. godine prestati da proizvodi fizičke diskove za sve nove video-igre za konzole Plejstejšen, čime će buduća izdanja biti dostupna isključivo u digitalnom formatu.
Iako se mnogi parovi nadaju prilici da letnji odmor provedu zajedno, ponovo se povežu i poprave svoj brak, za mnoge problematične odnose ovaj period bi mogao da bude kraj, navode stručnjaci.
Da li ste znali da postoji razlika između Gugl i Hrom aplikacija? Objava na platformi X pokrenula je raspravu o pitanju o kojem mnogi ljudi izgleda nikada nisu ozbiljno razmišljali.
Učesnici rijalitija "Elita" od učešća uspevaju da zarade i po nekoliko stotina hiljada evra, a među njima se izdvajaju najplaćeniji takmičari koji za boravak pred kamerama inkasiraju vrtoglave sume.
Sonja Vuksanović, bivša supruga pevača Ace Lukasa i Željka Šašić, ponovo je privukla veliku pažnju nakon što je na Instagram profilu podelila provokativan selfi.
Treper Mihajlo Veruović Vojaž nedavno je postao predmet sprdnje nakon što je fotografiju sa interneta predstavio kao svoju, a sada je zbog pitanja o tome prekinuo intervju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.