U Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu juče je saslušan uhapšeni S.B. (40) na okolnosti izvršenja krivičnog dela neovlašćeno držanje opojnih droga.
S.B. je uhapšen zbog sumnje da je krivično delo izvršio 16. decembra, na Novom Beogradu.
A. M. (21), L. P. (24) i jedan sedamnaestogodišnjak iz Niša, uhapšeni su kada je policija kod njih pronašla više od dva kilograma marihuane.
03.12.2024
15:13
"Sumnja se da držao pet pvc kesica u kojima se nalazila opojna droga marihuana, dve pvc kesice u kojima se nalazila opojna droga “MDMA“ i jednu pvc kesicu u kojoj se nalazila opojna droga amfetamin." piše Telegraf.rs.
Prilikom iznošenja odbrane okrivljeni je priznao izvršenje krivičnog dela.
"Imajući u vidu da postoje okolnosti koje ukazuju da će boravkom na slobodi ponoviti krivično delo, na predlog Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu Treći osnovni sud u Beogradu je prema okrivljenom odredio pritvor u trajanju do 30 dana." navedi izvor.
Uhapšena dva lica kod kojih su pronađene opojne droge kokain, marihuana i amfetamin, kao i sličice lsd i tablete ekstazija izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Situacija u području Kupjanska naglo se pogoršala do kraja dana 24. decembra, kada su jedinice Oružanih snaga Ukrajine (OSU) izvele snažan napad na istočni deo grada i zauzele teritoriju nekadašnjeg mlečno-konzervnog kombinata, objavio je vojni analitičar Jurij Podoljaka.
Srbija je na pravom putu, a u budućnosti treba da obezbedi vrhunsko obrazovanje na fakultetima u saradnji sa vodećim univerzitetima širom sveta i izgradi data centre kako bi bila konkurentna na međunarodnom nivou, izjavio je američki profesor ekonomije, akademik i svetski priznati geopolitički analitičar Džefri Saks u intervjuu koji je vodio ministar finansija Srbije Siniša Mali.
Nenada Rašića, Kurtijevog slugu, napustila je i Gordana Mihajlović, jedini kandidat za poslanika na vanrednim parlamentarnim izborima iz Zubinog Potoka ispred njegove stranke Za slobodu, pravdu i opstanak.
Izraelski istoričar Gideon Grajf izjavio je danas da se u Srebrenici desio zločin tokom ratnih dejstava devedesetih, ali da to nije bio genocid, dodajući da su Srbi optuženi za zločine koje nisu počinili.
Deda Mraz u Srbiji ume da svira, peva, igra, ume da zasmeje i rasplače. Ume i da se penje po krovovima i fasadama kao Spajdermen, a u Nišu je njih četrdesetak danas napravilo pravi performans!
Kina je danas kritikovala Sjedinjene Američke Države zbog, kako je navela, pokušaja da naruše veze između Pekinga i Indije, ocenjujući pristup Vašington "neodgovornim".
Na društvenim mrežama pojavio se snimak na kojem se vidi kako pripadnik ukrajinske vojne regrutne službe navodno koristi biber-sprej protiv žene koja u naručju drži dete, tokom akcije prisilne mobilizacije.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov ocenio je danas da je božićno obraćanje predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog bilo "necivilizovano i ogorčeno", što, kako je rekao, sugeriše da je on "mentalno nestabilna osoba".
Rusija predstavlja jedno od najperspektivnijih tržišta za ulaganja, izjavio je poznati američki investitor Džim Rodžers, naglasivši da je spreman da ponovo investira u rusku ekonomiju odmah nakon ukidanja zapadnih sankcija.
Narednih 10–15 godina postaće period najvećeg tehnološkog proboja u svetskoj istoriji, izjavio je ruski predsednik Vladimir Putin na sednici Državnog saveta.
Dok se sve češće govori o nepotizmu i privilegijama u filmskoj industriji, zaboravlja se da su mnoge najveće svetske zvezde do uspeha stigle potpuno same.
Za mnoge ljude, unošenje jelke i njeno ukrašavanje je radosna rutina. Međutim, vlasnici mačaka često gledaju na ovaj proces sa dozom straha, a uz par trikova možete da rešite ovaj problem.
Kada se približava poslednja noć u godini, svaka žena želi da zablista i ostavi neizbrisiv utisak. U tom trenutku, ništa ne govori više od hrabrosti, elegancije i samopouzdanja od crvene haljine.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar