Policiji hitno trebaju svedoci: Misterija smrti bračnog para Vidović iz Ohaja i dalje traje!
Podeli vest
Bračni par poreklom iz Kiseljaka, Celija Vidović (58) i Dragan Vidović (62), pronađen je mrtav u svojoj kući u gradu Pejnsvil u Ohaju tokom prazničnog perioda.
Policija je pozvana u njihov dom u četvrtak uveče nakon dojave da su ljudi zabrinuti za njih. Nakon što im niko nije otvorio vrata, policija je ušla u kuću, gde je pronašla dva tela.
Tela Dragana (62) i Celije Vidović (58) nađena su u njihovoj kući u američkoj saveznoj državi Ohajo, a iako se u prvi mah mislilo da su ubijeni, lokalna policija veruje da je ipak reč o ubistvu i samoubistvu!
Dragan Vidović (62) i njegova supruga Celija (58) poreklom iz Kiseljaka u Bosni i Hercegovini, ubijeni su u svojoj porodičnoj kući u gradu Pejsvil u Ohaju, a policija intenzivno traga za ubicom.
Mrtvozornik okruga Lejk i policijski detektivi Pejnsvila izašli su na lice mesta nakon srceparajućeg događaja.Prema pisanju američkih medija, žrtve su otkrivene sa prostrelnim ranama koje ukazuju na ubistvo-samoubistvo.
Dragan Vidović (62) i njegova supruga Celija (58), poreklom iz Kiseljaka u Bosni i Hercegovini, ubijeni su u svojoj porodičnoj kući u gradu Pejsvil u Ohaju, pišu portali.
Samo dan nakon smrti Džimija Kartera, bivšeg američkog predsednika, javnost se ponovo priseća jezivih scena sa predsedničkih izbora u novembru ove godine. Slike tada 100-godišnjeg Kartera, teško bolesnog i nepokretnog, kako ga izvode na glasanje za Kamalu Haris, izazvale su lavinu kritika i osuda.
30.12.2024
09:40
Foto: Foto: Društvene mreže
Drsagan i Celija Vidović
Od lokalne zajednice zatraženo je da iznese sve informacije o incidentu, a oni koji znaju šta se desilo pozivaju se da kontaktiraju policijsku upravu Pejnsvila.
Vlasti su posebno zainteresovane da razgovaraju sa svima koji imaju informacije direktno vezane za dane koji su prethodili tragediji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tela Dragana (62) i Celije Vidović (58) nađena su u njihovoj kući u američkoj saveznoj državi Ohajo, a iako se u prvi mah mislilo da su ubijeni, lokalna policija veruje da je ipak reč o ubistvu i samoubistvu!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, izneo je bombastično priznanje o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na društvenoj mreži Iks, koje je izazvalo pravu buru.
Služba predsednika Srbije Aleksandra Vučića za saradnju sa medijima saopštila je da je lider naše zemlje danas razgovarao s ambasadorom Islamske Republike Iran Mohamedom Sadekom Fazlijem.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS, dr Uglješa Mrdić, otkrio je da Vrhovna javna tužiteljka (VJT) Zagorka Dolovac uporno odbija da mu odgovori na pitanje u vezi s njenim vezama sa stranim ambasadama.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Osobe bolele od astme, bronhitisa, hronične opstruktivne bolesti pluća i alergija, tokom proleća su posebno zdravstveno ugrožene. Polen, cvetanje drveća i vremenske promene otežavaju im svakodnevno funkcionisanje, a jedno od rešenja jeste redovna terapija.
Danas počinje sedma, poslednja nedelja Vaskršnjeg posna, koju nazivamo Strasna nedelja. Od Cvetne nedelje razlikuje se po tome što se ne sme čuti pesma, niti veselje.
Snimak stadiona u Sremskim Mihajljevcima koji je putem društvenih mreža videla srpska javnost mnoge je po izgledu podsetio na davnašnji događaj sa juga Srbije, iz Mramora, kada je fudbaler kluba iz tog sela seo u traktor i preorao deo terena!
Mornarička komanda Iranske revolucionarne garde saopštila je da se situacija u Ormuskom moreuzu nikada neće vratiti u pređašnje stanje, naročito kada su u pitanju Sjedinjene Američke Države i Izrael.
Rat u Iranu, koji sve ozbiljnije ugrožava tokove energenata, gura Evropu ka novom velikom ekonomskom udaru koji bi mogao da pogodi industriju, avio-saobraćaj, cene hrane, troškove zaduživanja i inflaciju širom kontinenta.
Ukrajina mora da okonča rat sa Rusijom, inače će se suočiti sa građanskim sukobom, kolapsom i propašću. Ovo su oštre reči Genadija Druzenka, poznatog ukrajinskog pravnika i osnivača Prve dobrovoljne mobilne bolnice.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Danas, 6. aprila 2026. navršilo se pet godina od smrti Predraga Živkovića Tozovca, a da pevač nije zaboravljen svedoči buket cveća i sveća na njegovom grobu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar