Poznat datum sahrana sedam žrtava maskra na Cetinju! Martinović ih nemilosrdno izrešetao (FOTO)
Podeli vest
Sedam od dvanaest žrtava krvnika Aca Martinovića sa Cetinja su Radivoje Marković, Branislav Mudreša, Dragana Drašković, mališani Jovan i Vukan Vuletić, kao i njihov stric Mirko Vuletić biće sahranjeni sutra.
Devetogodišnji Vukan i njegov pet godina stariji brat Jovan Vuletić najmlađe su žrtve masovnog zločina, koji se dogodio juče popodne, oni će biti sahranjeni na Novom groblju na Cetinju u 16 časova, kao i njihov stric Mirko.
Branislav Mudreša ubijen je juče u krvavom masakru na Cetinju, a njegovom sinu Andriji bore se za život. Masovni ubica Aco Martinović usmrtio je 12 ljudi.
Krvavom piru koji je učionio Aco Martinović, predhodila je i svađa u kafani sa Dejanom K. kojeg je ubica nakon toga upucao u glavu, stomak i grudni koš, nezvanične su informacije koje je saznala naša ekipa na Cetinju.
Aco Martinović (45) tokom svog krvavog pohoda ispalio više desetina metka i ubio 12 osoba i ranio četiri, ali je nakon što je pucao sebi u glavu policija pronašla još 80 metaka kod njega.
02.01.2025
15:14
Među žrtvama Aca Martinovića su Jošo Otašević (55), koji će takođe biti sahranjen na Novom groblju na Cetinju u 14 časova.
Foto: Printscreen umrlice
Jošo Otašević
Dragana Drašković biće sahranjena sutra na Novom groblju na Cetinju u 15 časova.
Martinović je svoj zločin započeo juče nešto posle 17.30 sati, u kafani "Velestovo". Naša ekipa se nalazi na licu mesta, a sve informacije možete pročitati u našem BLOGU.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Aco Martinović (45) 1. januara prošle godine izvršio je krvavi pir kakav Balkan ne pamti, kada je u svom pohodu ubio 13 osoba, među kojima i dvoje dece - dva rođena brata, i ranio više osoba, a jedan od najvećih masakra u novijoj istoriji Crne Gore je izvršio za samo 37 minuta.
Tačno godinu dana prošlo je od stravičnog masakra na Cetinju koji je potresao čitav region, a u kom je nedužno stradalo 13 osoba, među kojima i dvoje dece. U crnogorskim novinama osvanule su potresne čitulje porodica i bližnjih koji su tog prvog dana u novoj godini ostali bez voljenih.
Aco Martinović (45) 1. januara prošle godine izvršio je krvavi pir kakav Balkan ne pamti, kada je u svom pohodu ubio 13 osoba, među kojima i dvoje dece — dva rođena brata, i ranio više osoba — a jedan od najvećih masakra u novijoj istoriji Crne Gore je izvršio za samo 37 minuta.
Branislav Mudreša ubijen je juče u krvavom masakru na Cetinju, a njegovom sinu Andriji bore se za život. Masovni ubica Aco Martinović usmrtio je 12 ljudi.
Doček Nove godine na Gradskom trgu u Čačku, koji je trebalo da bude narodno veselje i trenutak opuštanja za više od hiljadu građana, propao je pod naletom pomračenih umova i blokadera koji su se okupili iz Čačka, Gornjeg Milanovca i Kraljeva.
Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.
Ana Bekuta, poznata srpska pevačica, sramno je napadnuta od strane blokadera, koji su je gađali grudvama u Čačku, na proslavi Srpske nove godine, a sada pozivaju na skandalozan napad i u Hrvatskoj.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se sa ambasadorom Evropske unije u Srbiji Andreasom fon Bekeratom, u četvrtak, 15. januara 2026. godine.
Nemanja Starović, ministar za evropske integracije, reagovao je povodom napada na Anu Bekutu, kada su blokaderi nju i članove benda gađali grudvama dok su nastupali na bini u Čačku.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
U najnovijoj epizodi "Političkog kviza" na Informer televiziji sjajna pitanja voditelja Branislava Lečića držala su gledaoce kraj malih ekrana do samog kraja!
Sastanak najviših američkih i danskih zvaničnika o Grenlandu premešten je iz Bele kuće u Ajzenhauerovu zgradu, a početak razgovora obeležio je i manji bezbednosni incident sa novinarom, u senci pojačanih tenzija nakon oštrih izjava Donalda Trampa.
Američka vojna intervencija protiv Irana mogla bi uslediti u naredna 24 sata, dok SAD povlače deo osoblja iz baza na Bliskom istoku zbog rastućih tenzija, piše Rojters.
Ministar odbrane Danske potvrdio da danska vojska od danas značajno pojačava prisustvo na Grenlandu, šaljući borbene avione, brodove i elitne jedinice kao direktan odgovor na američke pretnje.
U američkoj seriji "Bibliotekari: Sledeće poglavlje" ("The Librarians: The Next Chapter") jedna od scena snimana je u Knez Mihailovoj ulici u centru Beograda.
Automobil marke "mercedes" koji je Dragomir Gidra Bojanić vozio u serijalu filmova "Lude godine" obožavala je cela Jugoslavija i važio je za pravi simbolni status.
Predstava "Kuća" Nebojše Ilića, u režiji Voje Brajovića, otkazana je zbog zdravstvenog stanja glumca Branimira Brstine i neće biti izvedena u sredu, 21. januara, saopštio je danas Zvezdara teatar.
Na društvenim mrežama ovih dana pojavio se konceptualni trejler za istorijski film posvećen Boju na Kosovu iz 1389. godine, koji je u potpunosti realizovan uz pomoć savremenih alata veštačke inteligencije.
Književnici Ljiljani Habjanović Đurović danas je svečano uručen orden Karađorđeve zvezde prvog stepena, koju joj je dodelio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Osećaj nedostatka daha nakon što se popnete jedan ili dva sprata stepenicama česta je pojava kod osoba različitog uzrasta i telesne kondicije. Od presudnog je značaja pratiti reakcije tela ako zadihanost traje duže nego što se očekivalo i ako se ponavlja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar