Ognjen Vranješ i ubijeni Dela zajedno čekali Novu godinu! Uz ovu pesmu su slavili (VIDEO)
Podeli vest
Dejan Kostić, zvani Dela, koji je ubijen u Banjaluci, bio je dobrim odnosima sa fudbalerom Ognjenom Vranješem, a o tome svedoči i snimak do kojeg je Informer došao.
Telo Dejana kostića Dela vođe navijača Borca koji je večerac ubijen u Banjaluci i dalje leži ispred resotrana gde je on usmrćen.
11.01.2025
20:47
Kostić je, kako smo ranije izveštavali bio ranjen 2022. godine. "Srpskainfo" je objavio tekst, da je navodno to ranjavanje imalo veze sa fizičkim napadom na Ognjena Vranješa, ali je taj tekst pomenuti portal uklonio.
Međutim, da su fudbaler i ubijeni verovatno bili u dobrim odnosima, svedoči snimak na kom su braća Vranješ i Dejan Kostić Dela.
- Snimak je sa dočeka Nove godine, možda pre godinu, dve, vidi se da je snimao Kostić. Inače, Kostić je jedno vreme bio intezivno u Beogradu i bavio se građevinom - rekao je izvor Informera.
Banjalučka policija traga za Nemanjom Sjenicom zbog sumnje da je ispred restorana Stara Ada pucao u Dejana Kostića Delu, potvrđeno je za bosanske medije.
11.01.2025
21:08
Na snimku do kojeg je Informer došao čuju se taktovi pesme "Ej, otkad sam se rodio, sreće nisam imao", pokojnog Sinana Sakića.
Podsetimo, Banjalučka policija uhapsila je više osoba u okviru istrage ubistva Dejana Kostića (35) ispred restorana "Stara ada", a u toku je potraga za jednim licem, rečeno je u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka.
Iz tužilaštva su naveli da je Kostić ubijen 11. janura oko 18.50 časova na parkingu banjalučkog restorana "Stara ada", kada je na njega iz pištolja pucao kako se sumnja Nemanja Kopranović, Sjenica, sin Jelenka Kopranovića.
Prema nezvaničnim informacijama, Kostić je sa suprugom bio u restoranu dok je Kopranović sa svojom ekipom slavio. U jednom trenutku počele su međusobne prozivke došlo je do tuče. Potegli su oružje i sve je kulminiralo ispred lokala kada je, kako ses usmnja Nemanja pucao i ubio Kostića.
Ispred restorana Stara Ada u Banjaluci ubijen je Dejan Kostić Dela. Komšije pričaju da su čuli najmanje tri pucnja na parkingu, prenose bosanski mediji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nemačka stranka Alternativa za Nemačku (AfD) prvi put je izbila na čelo nacionalne ankete sa 27 odsto podrške, dok istovremeno raste nezadovoljstvo građana radom vladajuće koalicije, pokazalo je najnovije istraživanje javnog mnjenja agencije YouGov.
Prištinska rezolucija o "istini i dostojanstvu žrtava rata" mogla bi da otvori vrata uvođenju verbalnog delikta i kažnjavanju svakog ko dovede u pitanje zvanični narativ o ratu i ulozi terorističke OVK, upozorava istraživač Studija bezbednosti Nikola Vujinović, gostujući u emisiji "Jutro na RT".
Dok Srbija traži odgovore o tragičnoj smrti studentkinje Milice Živković (25) koja je bila žrtva blokaderske sekte, iz Evropskog parlamenta se direktno mešaju u unutrašnje stvari naše zemlje.
Blokaderi koji su odavno pokazali da im ništa nije sveto, ali i da ne znaju zbog čega više izlaze na ulice, danas su, verovali ili ne, organizovali protest u Pančevu zbog izgradnje dečjeg igrališta.
Panika oko debate predsednika Aleksandra Vučića i generalnog sekretara Evropske demokratske partije Sandra Gocija, od koje je on pobegao uz pomoć blokaderske "N1", i dalje traje.
Porodica Šućak iz Novog Sada, koja ima dvoje maloletne dece, pretrpela je ozbiljan šok krajem marta, kada su ih blokaderi opsedali pred kućnim pragom, a sada se suočava sa novim strahom od blokadera pred današnje davanje izjave u sudu o tom događaju.
Potrčko okorelog opozicionara Miroslava Mikija Aleksića - Đorđe Stanković, poznat po skaradnom engleskom i krađi toalet papira u Skupštini Srbije prilikom gostovanja na antisrpskoj "N1" priznao je da je u strahu od raspisivanja izbora.
Svake godine, 17. aprila, obeležava se Svetski dan hemofilije. Ovo je trenutak kada skrećemo pažnju javnosti na izazove sa kojima se suočavaju osobe koje žive sa poremećajima zgrušavanja krvi, ali i prilika da podsetimo na važnost dostupnosti savremenog lečenja.
U Srbiji će danas biti pretežno sunčano vreme, uz malu ili umerenu oblačnost i toplo vreme za ovaj period godine, sa najvišom dnevnom temperaturom od 20 do 24 stepena, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Češki premijer Andrej Babiš izjavio je posle razgovora sa generalnim sekretarom NATO Markom Ruteom da je Češka spremna da ispuni obaveze prema saveznicima i pomogne u obezbeđivanju plovidbe kroz Ormuski moreuz.
U organizaciji Konzulata Jamajke u prepunom Dorćol Platzu, a u prisustvu brojnih muzičara, medija i prijatelja benda, održana je promocija novog albuma, večitih mladića rok scene, YU Grupe, koji su na promociju stigli specijalnim “autobusom za raj”.
Svi ga pamte kao Burduša, romskog muzičara iz serije "Muzikanti". Malo ko zna da je Jovan diplomirao na Akademiji za pozorište, film, radio i televiziju. Još manje ljudi zna zašto su oči ovog glumca večito delovale tužne.
Mnogi se pitaju u kom trenutku je najbolje posoliti jelo, a kulinarski stručnjaci imaju prilično jasan odgovor. Tajming je važniji nego što se misli i može direktno uticati na konačan ukus.
Kosa vam opada više nego inače i gubi na gustini? Rešenje možda nije u skupim tretmanima, već u jednostavnim prirodnim trikovima koji mogu probuditi koren i vratiti vlasima snagu i sjaj.
Bivša žena pevača Harisa Džinovića Melina Galić sutra se udaje za 23 godina starijeg milionera, a njeni najmiliji stigli su u Monte Karlo gde će se održati venčanje.
Pevač Nenad Knežević Knez svojevremeno je otkrio da je pesma koja je prvobitno bila namenjena njemu na kraju završila u izvođenju folk pevačice Svetlane Cece Ražnatović.
Komšije pevača Džeja Ramadanovskog otkrile su nove detalje o tome šta se dešava sa njegovom dugogodišnjom prijateljicom Andrijanom Tomanić, kao i stanom u kojem je živeo poslednjih dana.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar