Uhapšen i rođeni brat Nemanje Stajića! Na nelegalnoj gradnji zgrnuli milione!
Podeli vest
U nastavku jutrošnje akcije, pripadnici UKP-a su po nalogu VJT u Beogradu u službene prostorije priveli i Novaka Stajića, rođenog brata bivšeg gradskog sekretara Sekretarijata za poslove legalizacije Nemanje Stajića koji je jutros uhapšen.
Bivši sekretar Sekretarijata za poslove legalizacije u Beogradu Nemanja Stajić uhapšen je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je odobrio ozakonjenje niza nelegalno izgrađenih objekata, saznaje Informer.
Pred Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušana je načelnica Klinike za urgentnu i kliničku toksikologiju Vojnomedicinske akademije (VMA) Jasmina Jović Stošić zbog sumnje da je izvršila krivično delo Zloupotreba službenog položaja, te sebi i drugima pribavila imovinsku korist u iznosu višem od 3 miliona dinara.
Novak je učestvovao u gradnji najmanje pet zgrada u Beogradu, a prema nezvaničnim informacijama, sve zgrade izgradio je bez dozvole, a potom ih nezakonito legalizovao.
Pred Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu saslušane su bivša direktorka Komore medicinskih sestara i zdravstvenih tehničara Srbije Radmila U. i knjigovođa te Komore Mirjana U.
U policijskim akcijama u cilju borbe protiv korupcije od srede do juče uhapšeno je najmanje 18 žena. U pitanju je sedam odvojenih hapšenja. Moguće je da je veći broj žena lišen slobode, ali kako nisu objavljena imena ostalih uhapšenih, već samo inicijali, to, za sada, nije poznato.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši sekretar Sekretarijata za poslove legalizacije u Beogradu Nemanja Stajić uhapšen je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je odobrio ozakonjenje niza nelegalno izgrađenih objekata, saznaje Informer.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u zvaničnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) odakle je odgovarao na goruća pitanja za Srbiju, a jedno od njih tiče se i sudbine Naftne industrije Srbije (NIS).
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Ljudi u Nemačkoj klizili su se po ulicama tokom noći dok je crni led izazvao nekoliko nesreća širom zemlje. Do nedelje ujutru policija u istočnoj nemačkoj saveznoj pokrajini Saskoj već je evidentirala 32 nesreće, a bilo je problema i drugde.
Osvedočeni hejter, blokader sa dna kace i kvazivoditelj Nenad Kulačin oglasio se za antisrpski tajkunski Danas i održao lekciju zgubidanima, koje je, verovali ili ne, optužio da njemu i njegovima nisu dozvolili nošenje zastava Evropske unije (EU) na protestima, dok su oni, istovremeno, "nosili ruske".
Tokom dosadašnjeg Exatlon takmičenja influenser Jovan Radulović Jodžir imao je svoje uspone, padove i smešne momente, a sve to zabeležila je naša kamera.
Prvi eliminisani takmičar najvećeg sportskog rijalitija na svetu Exatlona Marko Milovanović u Dominikansku Republiku je došao sa namerom da pobedi, ali je onda ekspresno došlo do bolnog otrežnjenja u vidu ispadanja.
Prvi takmičar koji je napustio Exatlon, najveći sportski rijaliti program na svetu, Marko Milovanović, bio je gost specijalne emisije na Informer televiziji, gde je govorio o boravku u Dominikanskoj Republici i iskustvu u takmičenju.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Transakcija donosi integraciju digitalnog medijskog ekosistema Mondo INC u portfolio Telekoma Srbija, uz dalji razvoj produkcijskih kapaciteta kroz Firefly productions.
Fiziološkog rastvora ima u apotekama i ni jedan pacijent nije ugrožen, poručio je ministar zdravlja Zlatibor Lončar nakon gnusnih laži poslanice Stranke slobode i pravde (SSP) Jelene Spirić koja tvrdi da ovog rastvora nema već mesecima.
Iranski verski vođa Ajatolah Ali Hamnei upozorio je Ameriku na ruskom jeziku u poruci na društvenoj mreži nakon pretnji predsednika SAD Donalda Trampa vojnom akcijom zbog ubijanja demonstranata u Iranu.
Nakon što su se u javnosti pojavile nepotvrđene informacije da je lider Čečenije i blizak saradnik ruskog predsednika Ramzan Kadirov u teškom zdravstvenom stanju zbog otkazivanja bubrega, pojedini mediji sada navode i da se nalazi u komi.
Danska će ponuditi SAD do 10 novih baza na Grenlandu na sastanku koji će zvaničnici vlade premijerke Mete Frederiksen održati sa šefom Stejt departmenta Markom Rubijom.
Predsednica Moldavije Maja Sandu izjavila je da bi, ukoliko bi se pitanje našlo na referendumu, glasala za ujedinjenje sa Rumunijom, istakavši da Moldaviji postaje sve teže da opstane kao samostalna država.
Nakon završenog opela u crkvi na Novom Bežanijskom groblju u Beogradu, puštena je pesma "Vreme" koju je muzičar otpevao dok je bio član grupe "S vremena na vreme".
Bivšeg košarkaša Nikolu Pekovića, još zakonita supruga Violeta Peković, navodno je prijavila za nasilje u porodici i protiv njega podnela krivičnu prijavu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar