• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

08.03.2025

08:00

Ovo je policajac koji je izrešetan u Mirijevu! Pio sa dželatom celu noć, pa susret eskalirao u stravičnu pucnjavu (FOTO/VIDEO)

printscreen facebook

Vesti

Ovo je policajac koji je izrešetan u Mirijevu! Pio sa dželatom celu noć, pa susret eskalirao u stravičnu pucnjavu (FOTO/VIDEO)

Podeli vest

Policajac S. M. (38), inače pripadnik MUP Republike Srbije, koji radi kao inspektor na Novom Beogradu, bio je van dužnosti u momentu kada je došlo do pucnjave u Mirijevu, nakon što je, kako je Informer prvi obaveštavao, došao u posetu napadaču S. V. (29) za koga komšije kažu da ga ne poznaju dobro, ali da su čuli da je navijač.

- S. M. je bio van dužnosti kada je do pucnjave došlo, a policija trenutno ispituje sve okolnosti, kao i to zbog čega je uopšte ranjeni policajac došao na adresu napadača, koji ga je hicima iz pištolja ranio u ruku i nogu - kaže dobro obavešten izvor i  podseća da je napadač policiji poznat od ranije i da je za njim već raspisana jedna potraga.

Foto: printscreen facebook

Ranjeni policajac

 

U Mirijevu je juče bilo opsadno stanje, a kako smo ranije pisali, napadač je nakon pucnjave pobegao sa lica mesta i za njim pripadnici policije još uvek tragaju. Pokrenuta je i akcija "Vihor"

Dežurni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavio je uviđaj, a nakon pregleda automobila kojim se pretpostavlja da je policajac došao u Mirijevo, forenzičari su uzeli tri papirne kese sa dokazima. 

- Sumnja se da je ispod automobila bio bačen pištolj iz kog je pucano na S. M. u stanu - rekao je jedan od komšija.

v


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set