Bezidejna srpska opozicija pod kontrolom tajkuna Dragana Đilasa dotakla je dno pošto seiri nad porazom Novaka Đokovića i reprezentacije Srbije u Dejvis kupu od Italije.
Jedan od onih koji je jedva dočekao da Đokovića i Dejvis kup reprezentaciju stavi u politički kontekt se Zoran Torbica koji je na platformi Iks napisao besraman post.
- Kada učestvuješ u naprednjačkoj kvazi patriJotskoj kampanji pa sada se veseli sa ćaletom - napisao je on komentarišući post tajkunskog niskotiražnog tabloida Danas.
Kada učestvuješ u naprednjačkoj kvazi patriJotskoj kampanji pa sada se veseli sa ćaletom :) https://t.co/I1rKewMPLi
— Zoran Torbica (@torbica) November 25, 2023
Podsetimo, Novak Đoković danima je na udaru hejterskih medija iz okruženja zbog pesme "Veseli se srpski rode" sa kojom je naša reprezentacija predstavljena u Malagi gde se igra Dejvis kup.
Vladimir Obradović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred tajkunske koalicije Dragana Đilasa okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" otišao je u London i time se pohvalio na društvenim mrežama, ali je ubrzo zažalio jer su na korisnici platforme Iks urnisali.
Lider tajkunske opozicije Dragan Đilas poslednji je koji bi trebao da priča o penzionerima i penzijama, pa ipak on ne odustaje od praznih obećanja najstarijim sugrađanima.
Portal Nova S, koji se nalazi u vlasništvu tajkuna Dragana Šolaka, za samo 24 sata objavio je 32 teksta o decembarskim izborima, od čega čak 81 odsto u korist opozicije!
Gotovo četiri nedelje traje izborna kampanja, koja je drugačija od svih prethodnih. Ta velika razlika se sastoji u referendumskoj atmosferi koja vlada u Srbiji. To je sjajna vest. Ako je srpsko društvo i bilo prijatno ušuškano i uljuljkano u stabilnost i napredak koji su doneli predsednik Vučić i SNS, početkom maja Srbija se prenula, zbog dve strašne tragedije.
Srpska bezidejna opozicija iz petnih žila se trudi da postigne rekordan broj autogolova dvadesetak dana pre izbora, a dokaz za to su i sulude tvrdnje opozicionih lidera.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas iz Azerbejdžana medijima iz Srbije. Prethodno se šef naše države sastao sa liderom Azerbejdžana Ilhamom Alijevim, kao i sa ministrom finansija ove zemlje, Sahilom Babajevim.
Politički analitičar Uroš Piper na račun tajkuna Dragana Đilasa, postavljajući pitanje koje je, kako kaže, otvorilo ozbiljnu dilemu u javnosti - šta je Đilas zapravo priznao svojim poslednjim izjavama?
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja oštro je odgovorio Draganu Đilasu na prozivke o neophodnosti provere bezbednosti svega što je SNS gradio.
Tajkun Dragan Đilas, predsednik Stranke slobode i pravde (SSP), govorio je za tajkunske medije i tom prilikom praktično priznao da u redovima blokadera postoje oni koji lažu, pa je kao primer naveo lidera DS-a Srđana Milivojevića.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vladimir Obradović, kandidat za gradonačelnika Beograda ispred tajkunske koalicije Dragana Đilasa okupljene oko liste "Srbija protiv nasilja" otišao je u London i time se pohvalio na društvenim mrežama, ali je ubrzo zažalio jer su na korisnici platforme Iks urnisali.
Kako nezvanično saznaje Informer, u Palati pravde u petak popodne odvijala se prava drama nakon saslušanja Veselina Veska Milića, jer je njegov advokat Nemanja Vasiljević odbijao da tužilaštvu preda ključne dokaze.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Nova serija automobila "Ford kuga" potpuno je osvežena, moderna i dovoljno velika za prosečnu porodicu. Proizvođač je ovoga puta bacio akcenat i na ekonomičnost. Njegova cena u Srbiji kreće od od 26.990 evra.
Od sutra, 18. maja, Ulica gospodara Vučića biće zatvorena za saobraćaj zbog radova na redovnom održavanju, a tokom izvođenja tih radova GSP linije 46 i 55 saobraćaće izmenjenom trasom.
Na današnji dan, 17. maja 1395. godine, u bici na Rovinama poginuo je Marko Mrnjavčević, u narodu poznatiji kao Kraljević Marko, ličnost koja već više od šest vekova živi istovremeno u istoriji i legendi.
Vozač automobila marke Audi, koji se kretao velikom brzinom iz pravca Bukovice ka Ivanjici, izgubio je kontrolu nad vozilom kod fabrike Javor, nakon čega je usledio pravi filmski scenario.
Ubrzo nakon dojave građana da je kod Bečmena pronađeno automobil "seat" kako pluta u jezeru, ekipe policije i vatrogasaca su pristigle na lice mesta, ali su potvrđene crne slutnje.
Predsednik SAD Donald Tramp održaće u utorak sastanak na kojem će se razmatrati konkretne opcije za vojnu akciju protiv Irana, preneo je američki portal Aksios.
Nemački stručnjaci za međunarodnu bezbednost navode da bi Rusija mogla da razmotri napad na evropske zemlje kao radikalan potez sa ciljem da primora Evropu da obustavi vojnu i finansijsku podršku Ukrajini.
Tokom masovnog napada bespilotnih letelica na Moskovsku oblast u Rusiji, koji su izvele Oružane snage Ukrajine, stradao je jedan državljanin Indije, dok su još trojica povređena.
Glumac Milan Lane Gutović se jednom nije pojavio na snimanju serije "Bela lađa", a razlog nedolaska na set i danas se prepričava kao jedna od najvećih anegdota ove hit serije.
Vlastimir Đuza Stojiljković važi za jednog od najvećih glumaca srpske kinematografije, a za života je često pričao o svom teškom detinjstvu. Tokom jednog intervjua ispričao je da je išao bos, pešaka čak od Niša do Beograda.
Muzeje u Srbiji je tokom 2024. godine posetilo 2.125.437 ljudi, objavio je Republički zavod za statistiku povodom Međunarodnog dana muzeja koji se obeležava 18. maja.
Tamara Kalinić pojavila se na crvenom tepihu Kanskog festivala zajedno sa verenikom Filipo Testa, a njihov modni nastup privukao je pažnju zbog nenametljive elegancije i pažljivo uklopljenih detalja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar