IGRAO JE SAMO EPIZODU! Savo otirač: Manojlović umislio da je zvezda opozicije, usledilo bolno otrežnjenje!
Podeli vest
Savo Manojlović, kandidat za gradonačelnika Beograda, lider pokreta Kreni-Promeni, doktor prava koji nije znao da sastavi listu za izbore na opštini Vračar, stipendista Rokfelera i Soroša, maneken koji je umislio da je vođa opozicije, doživeo je bolno prizemljenje nakon što su ga njegove dojučerašnje kolege brutalno odjavile i redom negativno odgovorili na ultimatum o izlasku opozicije iz republičke skupštine, ali i skupština Beograda, Niša i Novog Sada.
Manojlović, koji je u izbornoj noći maltene proglasio pobedu u tvrdeći da je opozicija postigla najbolji rezultat od 2012, iako je opozicija do nogu potučena u svim gradovima i opštinama u kojima su bili organizovani izbori, očigledno je, pateći od kompleksa više vrednosti, pomislio da je vođa opozicije i da će takozvana bojkot opozicija pristati na njegove pozive.
Poslanik u Skupštini Srbije, lažni ekolog i jedan od predvodnika propale srpske opozicije Aleksandar Jovanović Ćuta obrušio se na dojučerašnjeg saborca Sava Manojlovića.
Marinika Tepić, potpredsednica Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, rekla je, odgovarajući na poziv lidera Kreni-promeni Sava Manojlovića da opozicija vrati mandate i izađe iz Skupštine grada Beograda, Niša, Opštine Novi Beograd, kao i iz republičkog parlamenta zbog izbornih mahinacija, da je "naknadna pamet nanela puno štete građanima".
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić večeras je u prostorijama Srpske napredne stranke po drugi za isto veče razgovarala sa novinarkom N1 Žaklinom Tatalović, koja je pokušala da se nevešto izvuče na pitanje da li je osudila nasilje nad aktivistima SNS-a.
Prvi potpredsednik vlade, ministar finansija i potpredsednik Glavnog odbora SNS Siniša Mali rekao je danas da je dao glas za listu "Aleksandar Vučić - Srbija sutra" i istakao da je to glas za bolju budućnost naše zemlje, za ekonomski rast i napredak, veće plate i penzije, kao i za mir i za stabilnost.
02.06.2024
20:03
Odjavili su ga svi redom. Prva se, kako je Informer već pisao, oglasila Marinika Tepić.
- Naknadna pamet nanela je puno štete građanima. Opozicija ultimatume treba da postavlja političkom protivniku Vučiću, a ne opozicija opoziciji - odbrusila je Marinika Manojloviću.
Foto: Zoran Sinko
Manojlovića su odjavili i iz stranke Zdravka Ponoša.
- Nas niko nije zvao. Ne postavljate ultimatume kad hoćete da napravite stvarno dobru komunikaciju, to je potpuno apsurdno. Konačno je Savo Manojlović rešio da uđe u političku arenu i sad se bori za svoj prostor. Mislim da se bavi time kako će on dalje da postupa u ovome, jer ono što je ostvario u Beogradu je značajan rezultat. Prema njegovoj reakciji posle izbora, pretpostavljam da je očekivao više posle toliko godina aktivizma - navodi Slobodan Cvejić iz stranke Srbija Centar.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Javio se i lažni ekolog Aleksandar Jovanović Ćuta.
- Savo Manojlović je morao prvo da obavi razgovor sa kolegama iz opozicije, a ne da nam šalje poziv preko medija. Niko me nije pozvao, da me bilo šta pita. O tako krupnim stvarima mora da se prethodno obavi razgovor - rekao je Aleksandar Jovanović Ćuta.
Foto: Tanjug
Manojlovićev predlog odbacio je čak i Srđan Milivojević iz DS.
- Predlog lidera Pokreta Kreni - Promeni Save Manojlovića da odbornici iz redova opozicije ne uzmu mandate koje su osvojili na nedeljnim lokalnim izborima u Nišu, Novom Beogradu i Beogradu, zbog prekrajanja izborne volje i krivotvorenja rezultata u ovim gradovima i opštinama nije realan i predstavljao bi kažnjavanje građana koji su glasali za opoziciju - istakao je Milivojević.
Na poznatom Iks profilu "Dr Branimir Nestorović" objavljena je poruka o haosu koji su Radomir Lazović i njegovi istomišljenici sproveli na Banjici i Dorćolu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poslanik u Skupštini Srbije, lažni ekolog i jedan od predvodnika propale srpske opozicije Aleksandar Jovanović Ćuta obrušio se na dojučerašnjeg saborca Sava Manojlovića.
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova i predsednika Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića bolje nego što je bilo, dodajući da ima razloga za optimizam, ali i da se nastavljaju mere intezivnog lečenja i terapije.
Masovna evakuacija gradova na Bliskom istoku mogla bi da usledi ako civilne nuklearne elektrane budu napadnute i dođe do oslobađanja radioaktivnih materija, upozorio je Rafael Grosi, direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju, prenosi Gardian.
Učesnica Exatlona Anabela Zonai otkrila je da je najsmešniji momenat tokom rijalitija bio zapravo skandal kada je Nemanja Radovanović gurnuo u lice svoje gaće Sanji Kalinović.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Iz Ambasade Srbije u Ujedinjenim Arapskim Emiratima upozorili su naše državljane koji u toj zemlji trenutno borave, da ne dele lične podatke putem mobilnog telefona, zbog novih prevara koje su se pojavile.
Sa toplijim vremenom, počeli su problemi sa alergijama kod osoba koje pate od alergijskog rinitisa, pošto su zabeleženi prvi poleni lešnika, jove, tise i čempresa.
Novak K. (35) ubijen je u naselju Erdeč u Kragujevcu, a od njega su se tokom utakmice Crvena Zvezda i Radnički oprostili navijači ''Crvenih đavola'' skandirajući njegovo ime.
U Beogradu je danas oko 14 časova došlo do ozbiljnog incidenta u gradskom prevozu, koji je kulminirao na stajalištu "Omladinski stadion" na Bogosloviji gde je pretučen stariji bračni par.
Katar je u ponedeljak obustavio proizvodnju tečnog prirodnog gasa (LNG) nakon što je Iran nastavio napade na zemlje Persijskog zaliva kao odgovor na udare Izraela i Sjedinjenih Američkih Država, što je izazvalo talas preventivnih zatvaranja naftnih i gasnih postrojenja širom Bliskog istoka.
Direktor Ruskog fonda za direktne investicije (RDIF) i specijalni predstavnik ruskog predsednika za investicije i ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev izjavio je da će zbog eskalacije krize na Bliskom istoku Evropi ponovo biti potrebna Rusija kako bi obezbedila energetsku stabilnost.
Iran je započeo operacije protiv tankera pod zastavom Sjedinjenih Američkih Država koji, prema navodima iranskih medija, prevoze gorivo namenjeno američkoj vojsci, dok istovremeno dolazi do naglog rasta cena nafte i gasa na svetskim tržištima.
Španija je odbacila izraelske kritike njenog stava o bliskoistočnom konfliktu, a ministar spoljnih poslova nazvao je optužbe da Madrid staje na stranu Irana „apsurdnim i smešnim".
Šesta sezona Teatra "Zmaj" otvorena je proteklog vikenda u prisustvu velikog broja malih i velikih ljubitelja pozorišta koji su uživali u izvođenju višestruko nagrađivane dečje predstave "Lepotica i zver", kao i čarima popularnog baleta za decu "Labudovo jezero".
Stare domaćice čistile su kuću temeljno dva puta godišnje, pred dolazak proleća i pred dolazak zime. Savršeno blistav dom su uspevale da imaju uz par načina sređivanja koje su praktikovale.
Gugle je zvanično nagovestio da Android 17 donosi velike promene, uz snažan fokus na veštačku inteligenciju i dublju integraciju sistema sa korisnikom.
Tokom vaskršnjeg posta često je izazov osmisliti obrok koji je ukusan, a španska pita je jedno od onih jela koje ne traži mnogo, a daje tačno ono što treba.
Bivši suprug pevačice Mina Kostić, Igor X, progovorio je o njihovoj vezi iz koje su dobili ćerku Anastasiju, ali i o turbulentnom odnosu koji je usledio nakon raskida.
Političar Čedomir Jovanović odgovorio je na komentar jedne žene na Instagramu koja ga je optužila da je gej zbog fotografije sa prijateljem Aleksandrom Kosom.
Pevač Joca Stefanović čeka prvo dete sa pet godina starijom koleginicom Ivom Bojanović, te je sada pokazao kako pevačica izgleda u sedmom mesecu trudnoće.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar