Prvi korak kada imate problema s internetom je da proverite opremu koju ste dobili od provajdera.
Ako koristite optički internet, ONT uređaj koji pretvara optički signal može pomoći ponekad je dovoljno da ga isključite i ponovo uključite.
Isto važi i za modem, isključivanje na 30-60 sekundi često rešava privremene probleme. Takođe, obratite pažnju na kablove iako izgledaju u redu, mogu biti oštećeni.
U doba interneta, jedan pogrešan klik ili slaba Wi-Fi lozinka mogu vas skupo koštati. Zato je važno da znate kako da zaštitite svoj Wi-Fi pre nego što bude kasno.
Ako vam smetaju AI odgovori koji se pojavljuju na vrhu Gugl pretrage i želite da se vratite klasičnim rezultatima, postoji jednostavan način da ih isključite. Uz nekoliko podešavanja, pretraga može ponovo izgledati kao nekada.
Dani kada ste morali da pitate za šifru ili tražite papirić zalepljen na ruteru polako odlaze u prošlost. Zahvaljujući savremenim opcijama povezivanja, sada možete pristupiti WiFi mreži bez ikakvog kucanja lozinke.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U doba interneta, jedan pogrešan klik ili slaba Wi-Fi lozinka mogu vas skupo koštati. Zato je važno da znate kako da zaštitite svoj Wi-Fi pre nego što bude kasno.
Suzana Vasiljević, medijska savetnica predsednika Srbije Aleksandra Vučića, priznala je da je zaplakala kada je šef države od kineskog lidera Si Đinpinga dobio orden.
Ambasador Kine u Srbiji Li Ming ocenio je danas nedavnu višednevnu posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Kini kao istorijsku i istakao da je to najznačajnija tačka u dosadašnjem prijateljstvu dve zemlje.
Dok predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa poštovanjem celiva Pojas Presvete Bogorodice, a reke vernika strpljivo čekaju ispred Hrama Svetog Save da se poklone jednoj od najvećih pravoslavnih svetinja, blokaderi i njihovi najglasniji simpatizeri ismevaju veru i vernike.
Obeležavanje slave počelo je još minule nedelje otvaranjem Rimskog festivala i brojnim manifestacijama koje su organizovale ustanove kulture. Pored brojnih projekcija, izložbi i koncerata, dešavanja koja su privukla najviše pažnje su trodnevni FolkFest i Rimski festival, koji se nekoliko dana održavao u Nišu, uz radionice za decu, pokazne vežbe i uvek zanimljiv defile kroz grad.
Ljubovija je svečanom sednicom obeležila Dan opštine, 3. jun, u znak sećanja na 1871. godinu, kada je ukazom kneza Milana Obrenovića proglašena za varošicu.
Luka B. (23) iz Kragujevca uhapšen je zbog jezivog pokušaja ubistva u kući svoje bivše partnerke u naselju Beloševac. Meštani Kragujevca izuzetno su uznemireni zbog svega što se dogodilo, a porodica izbodene devojke zatvorila se u kuću u kojoj je došlo do zločina.
Beloruski ministar odbrane Viktor Hrenjin izneo je ozbiljne procene bezbednosne situacije, smatrajući da je pretnja od direktnog vojnog sukoba sa Zapadom realnija nego ikada.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izrazio je spremnost da odmah započne direktne razgovore sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom kako bi se okončao rat.
Izveden je precizan balistički udar Rusije na velika skladišta u ukrajinskom gradu Dnjepru (Dnjepropetrovsk), što je izazvalo lančane sekundarne eksplozije i pretvorilo industrijsku zonu u pravi pakao.
U silovitom iranskom napadu na Kuvajt pogođen je međunarodni aerodrom, što je dovelo do velikog broja žrtava i potpune obustave vazdušnog saobraćaja u ovom delu Zaliva.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Pevač Uroš Živković danas ima poseban razlog za slavlje - njegov sin Lazar proslavlja prvi rođendan, a tim povodom organizovao je proslavu u jednom prestoničkom restoranu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar