• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

01.12.2024

21:40

Najgore ažuriranje telefona ikada! Ajfon na udaru kritika - korisnici nezadovoljni iOS 18

Shuterstock

Hi-Tech

Najgore ažuriranje telefona ikada! Ajfon na udaru kritika - korisnici nezadovoljni iOS 18

Korisnici Ajfona žestoko kritikuju najnovije iOS ažuriranje, nazivajući ga najgorim ikada zbog loših promena u aplikaciji za fotografije i otežane obrade sadržaja.

Korisnici Ajfon telefona sve češće izražavaju nezadovoljstvo promenama koje "Apple" uvodi u svom iOS operativnom sistemu. Poslednje ažuriranje, iOS 18, lansirano u septembru uz velika očekivanja, brzo je izazvalo negativne reakcije na društvenim mrežama, gde je dobilo nadimak "grozni".

Najviše kritika usmereno je na aplikaciju za fotografije, koju korisnici sada opisuju kao "neupotrebljivu". Promene u načinu pregleda fotografija i videa naišle su na osude, dok mnogi tvrde da je obrada sadržaja postala gotovo nemoguća.

Nova verzija, iOS 18.1.1, koja je nedavno postala dostupna, nije rešila ove probleme, već je dodatno razočarala korisnike.

Na platformi X (bivšem Twitteru), komentari su bili oštri. Jedan korisnik nazvao je iOS 18.1.1 "najgorim operativnim sistemom", dok je drugi istakao da je to "najgore ažuriranje ikada".

Poseban problem predstavlja činjenica da povratak na prethodnu verziju nije jednostavan. Za to je potrebno potpuno resetovanje uređaja, što nosi rizik od gubitka podataka.

Mnogi korisnici sada jedni drugima savetuju da pažljivo istraže sve promene koje ažuriranje donosi pre nego što se odluče na instalaciju, dok raste pritisak na "Apple" da hitno reši ove probleme.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

"Kao da šetate blakonom bez ograde": Stručnjak o sve češćim greškama motociklista, pogrešne procene su kobne
Hronika

"Kao da šetate blakonom bez ograde": Stručnjak o sve češćim greškama motociklista, pogrešne procene su kobne

Profesor Saobraćajnog fakulteta Milan Vujanić upozorava da sa dolaskom lepog vremena na putevima je sve više motociklista, ali raste i broj teških saobraćajnih nesreća u kojima oni stradaju. Brzina, loša procena i neadekvatna zaštitna oprema često prave razliku između života i smrti. Poslednja u nizu nesreća desila se juče, kada je motociklista preminuo nakon sudara kod Čačka.

29.06.2026

07:25

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set