LJUBAV: Loša komunikacija sa osobom koja vam se dopada. Potrudite se da budete jasniji i da ništa ne pretpostavljate. POSAO: Blokada. ZDRAVLJE: Slabije.
RAK
LJUBAV: Moguće je da ćete tajiti svoja osećanja od voljene osobe, zbog nekih nesigurnosti. POSAO: I dalje mogući problemi pravne prirode. ZDRAVLJE: Poboljšanje.
LAV
LJUBAV: Nećete imati prilike da se posvetite ljubavnom životu. POSAO: Moguće je da ćete dobiti dobru ponudu ili napraviti neku promenu. ZDRAVLJE: I dalje osetljivo.
DEVICA
LJUBAV: Lep dan za ljubavne odnose. POSAO: Bićete pritisnuti nekim finansijskim problemima koji će vas naterati da budete štedljiviji. ZDRAVLJE: Dobro.
Foto: Shuterstock
VAGA
LJUBAV: Ne naročito povoljno vreme za ljubav, kada je u pitanju realan napredak. POSAO: Moguće je da ćete započeti sopstveni biznis. ZDRAVLJE: Slabo.
ŠKORPIJA
LJUBAV: Ako još niste našli ljubav, ovo je dan koji mnogo obećava u tom pogledu. POSAO: Moguće su kadrovske promene na poslu. ZDRAVLJE: Bol stomaka.
STRELAC
LJUBAV: Ako ste u vezi, vladaće napetost, a ako ste sami, zaljubićete se u nekoga s kim nema šanse da budete. POSAO: Uživaćete u radu. ZDRAVLJE: Osetljivo.
JARAC
LJUBAV: Ostvarićete kontakt sa nekim ko će vam se odmah dopasti i u čijem društvu ćete uživati. POSAO: Dobitak ili uvećan priliv novca. ZDRAVLJE: Slabo.
VODOLIJA
LJUBAV: Više će vas interesovati slobodni odnosi i druženje nego ozbiljne kombinacije. POSAO: Manji uspeh onima koji rade u IT sektoru. ZDRAVLJE: Infekcije.
RIBE
LJUBAV: Ako ste sami, vrlo je moguće da ćete sresti nekoga ko će u vama probuditi osećanja. POSAO: Imaćete administrativnih problema. ZDRAVLJE: Odlično.
Astrolozi predviđaju da će 2025. godina doneti brojne povoljne kozmičke tranzite, a četiri horoskopska znaka imaće posebnu sreću u ljubavi, poslu i ličnom razvoju.
Retrogradni Merkur gazi u Ovnu, tako da će komunikacija u narednim danima biti otežana. Retrogradni ples Venere i Merkura u Ovnu biće veliki test za bilo kakve odnose. Bliži se sezona Ovna, koja donosi novu pokretačku energiju od 20. marta, tako da će Strelčevi, Ovnnovi i Lavovi konačno ući u bolji period. Uticaj pomračenja Meseca (14. mart) će se osećati i tokom narednih nekoliko meseci.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Astrolozi predviđaju da će 2025. godina doneti brojne povoljne kozmičke tranzite, a četiri horoskopska znaka imaće posebnu sreću u ljubavi, poslu i ličnom razvoju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je 28. juna, u nedelju rano ujutru, prisustvovao potpisivanju ugovora o donaciji za završetak radova na Hramu Svetog Save u Beogradu i tom prilikom istakao kako se "na Vidovdan sve vidi" - i upravo je tako i bilo.
Predsednik SAD Donald Tramp sve je frustriraniji predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, dok Ukrajina dubokim udarima po ruskim rafinerijama, Krimu i energetskoj infrastrukturi pokušava da pokaže da Moskva više ne može da vodi rat bez posledica po sopstvenu pozadinu
Blokaderski profesor Čedomir Čupić govorio je zablokadersku televiziju N1 o političkim prilikama u Srbiji, pri čemu se osvrnuo na državne simbole, obeležavanje Vidovdana i pitanje ograničavanja mandata nosilaca najviših državnih funkcija.
Kriminolog Ratomir Antonović otkriva za Informer.rs da serijski lopovi svoje mete ne biraju slučajno i da iza svake provale često stoje dani, pa čak i nedelje praćenja, prikupljanja informacija i procene kada je pravi trenutak za upad.
Aleksandar Šaković je uhapšen u mestu Stoliv, opština Kotor, kroz koordinisanu akciju policijskih službenika. Za njim su bile raspisane tri poternice zbog falsifikovanja službene isprave i nasilja u porodici.
Više od 100 ljudi koji su nedavno deportovani iz Sjedinjenih Američkih Država i smešteni u hotelu u Venecueli vode se kao nestali nakon zemljotresa koji su pogodili tu zemlju, preneo je danas AP.
Putnički avion kompanije DžetBlu ervejz prijavio je danas da je udario u dron dok se pripremao za sletanje na Međunarodni aerodrom Džon F. Kenedi u Njujorku, saopštila je američka Federalna uprava za vazduhoplovstvo (FAA).
Predsednik SAD Donald Tramp sve je frustriraniji predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, dok Ukrajina dubokim udarima po ruskim rafinerijama, Krimu i energetskoj infrastrukturi pokušava da pokaže da Moskva više ne može da vodi rat bez posledica po sopstvenu pozadinu
Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev upozorio je da bi raskid odnosa Jermenije sa Moskvom imao teške posledice po obične građane Jermenije, dok Evropsku uniju, kako tvrdi, za to uopšte nije briga.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.