Dok neki horoskopski znakovi prilaze ljubavi s oprezom, postoje tri koja se potpuno prepuštaju svojim osećanjima i zaljubljuju se bez stresa i kalkulacija.
Svaki horoskopski znak ima preispodzicije za određene bolesti. Saznajte kojoj bolesti je sklon vaš horoskopski znak, kao i koje su to slabe tačke na koje treba da obratite pažnju.
Ova sreća će omogućiti Bikovima ostvarenje svojih najdubljih želja, otvarajući put ka snovima koje su možda smatrali nedostižnim. Sreća i uspeh su na njihovoj strani, ali je ključno da prepoznaju, prihvate i iskoriste prilike koje im se pružaju.
Pored materijalnog blagostanja, Bikovi će razviti duhovno i emocionalno, što će dodatno obogatiti njihov život. Ona ističe važnost ravnoteže između duhovnih i materijalnih vrednosti za dugoročnu sreću.
U narednih 20 godina, Bikovi će imati priliku da razviju svoje talente, privuku izvanredne mogućnosti i rade na ostvarenju svojih ciljeva, uživajući u životu kakav zaslužuju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Astrološke prognoze za naredni period donose značajne promene u finansijskom životu nekih znakova, posebno onih koji su čekali na svoju šansu godinama.
Dok neki horoskopski znakovi prilaze ljubavi s oprezom, postoje tri koja se potpuno prepuštaju svojim osećanjima i zaljubljuju se bez stresa i kalkulacija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u zvaničnoj poseti Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) odakle je odgovarao na goruća pitanja za Srbiju, a jedno od njih tiče se i sudbine Naftne industrije Srbije (NIS).
Skoro tri dana od kako je Informer otkrio da je serija "Radio Mileva", koja se emituje na Radio-televiziji Srbije (RTS), postala medijska platforma za prljavu blokadersku propagandu, bila su potrebna čelnicima javnog servisa da se oglase.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se potpredsednikom Vlade i ministrom spoljnih poslova UAE šeikom Abdulom bin Zajedom al Nahjanom uoči gala večere koju priređuje za učesnike Nedelje održivosti.
Predrag Đokić, poznati verski analitičar, komentarisao je za Informer navode najveće ruske obaveštajne službe - da postoji plan da se u Crnoj Gori osnuje Crnogorska pravoslavna crkva.
Tajkunski mediji nastavili su sa fabrikovanjem afera, ovoga puta plasirajući neistinu o navodnoj "histeriji vlasti" povodom posete delegacije Evropskog parlamenta Srbiji. Kako tvrde, predsednik Aleksandar Vučić i predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić odlučili su da izbegnu susret.
Tokom dosadašnjeg Exatlon takmičenja influenser Jovan Radulović Jodžir imao je svoje uspone, padove i smešne momente, a sve to zabeležila je naša kamera.
U kampu Plavog tima najvećeg sportskog rijalitija Exatlon došlo je do žestokog sukoba između Sanje Kalinović i Nemanje Radovanovića. Rasprava je izbila zbog, naizgled, banalne situacije, ali je brzo prerasla u obračun praćen teškim rečima.
Marko Milovanović, sada već bivši član Crvenog tima rijalitija Exatlon, zamalo je zakasnio na let za povratak u Beograd, pa je bio primoran da pretrči dva kilometra kako bi stigao.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Nakon ledenog talasa, "debelog" minusa i velike količine snega, već od sutra stiže novi vremenski obrt i merenja i do 12 stepeni u plusu, objavio je Republički hidrometeorološki zavod Srbije (RHMZ).
Mnogi roditelji su se ovih dana suočili sa neočekivanim problemom - nigde nisu mogli da kupe sanke za sneg, jer je ovaj zimski rekvizit rasprodat u rekordnom roku! Ova činjenica šokirala je i prodavce koji ne pamte ovakvu prodaju.
Policajci Marko Petrović i Miloš Mitić iz Stanice granične policije Strezimirovci uspeli su da se probiju do zavejanog vikend naselja na Vlasinskom jezeru i spasu tročlanu porodicu.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Aleksandra O. (40) zbog sumnje da je 8. avgusta prošle godine na u Zemunu, upotrebom sile prinudio oštećenu na obljubu.
U Ulici Kisačkoj 62a, u Novom Sadu, sinoć je došlo do pokušaja razbojništva, kada je nepoznati muškarac, sa fantomkom na glavi, napao mladića koji se kretao ka ulazu u zgradu.
Dušana P. (16) koji je na Zvezdari pucao na babu i dedu, a potom sebe ubio su baba po ocu S.P. (66), stric A.B. (41) i deda po ocu Z.P. (67) prijavili policiji u decembru 2025.godine zbog nasilnog ponašanja, međutim, njega je tada otac Jovan P. (42) skrivao.
Pretnje Vašingtona novim vojnim udarima na iransku teritoriju su kategorički neprihvatljive, izjavila je Marija Zaharova, portparol ruskog Ministarstva spoljnih poslova, komentarišući situaciju u Islamskoj Republici.
Ukrajinski parlament sproveo je opsežne kadrovske promene u državnom vrhu, a najveće iznenađenje predstavlja ostavka šefa Službe bezbednosti Ukrajine (SBU) SBU Vasil Maljuk.
Američki predsednik Donald Tramp oglasio se večeras povodom protesta u Iranu, poručivši demonstrantima da nastave sa protestima i navodeći da je „pomoć na putu“, bez preciziranja na šta se ta poruka odnosi.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Godine 1962. godine kratkometražni animirani film "Surogat" Dušana Vukotića osvojio je Oskara i time postao prvi neamerički animirani film koji je dobio tu nagradu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar