Mesec, planeta koja opisuje kako se osećamo, nalazi se trenutno u Strelcu, a imaće pozitivan uticaj na Strelčeve, Ovnove i Lavove.
Mesec u Strelcu donosi energiju slobode i optimizma. Ljudi sa ovom lunarnom pozicijom imaju snažnu potrebu za nezavisnošću i teško podnose ograničenja, bilo da su emotivna, fizička ili mentalna.
Njihova osećanja su široka, velikodušna i često obojena filozofskim pristupom životu.
Zarazan entuzijazam
Umeju da traže smisao u svemu, čak i u emotivnim iskustvima i često se vode višim idealima. Spontani su, direktni i često izražavaju svoja osećanja bez mnogo zadrške. Njihov entuzijazam može biti zarazan, ali ponekad umeju da deluju nestalno, jer ih stalno nešto novo privlači.
Foto: Shutterstock
Avantura i nova iskustva
Potreba za avanturom i novim iskustvima često ih vodi na putovanja ili u duhovne potrage.
Iako umeju da budu iskreni, njihova namera nije da povrede, već da prenesu istinu. U emotivnim vezama traže partnera s kojim mogu da rastu, uče i dele slobodu.
Pun Mesec očekuje nas u zemljanom znaku Jarca 10. jula, a imaće uticaj na sve znakove, ali će ga Jarčevi, Ovnovi, Rakovi i Vage snažnije osetiti. Njegovo dejstvo će trajati dve nedelje, a predstavlja kraj jednog životnog ciklusa.
Pun Mesec nas očekuje u zemljanom znaku Jarca (10. jul), koji simbolizuje kraj jedne životne faze, a imaće uticaj na Jarčeve, Rakove, Vage i Ovnove. Venera se nalazi u Blizancima, pa donosi flert preko poruka, ali i ljubav za Blizance, Vage i Vodolije. Retrogradni Saturn takođe stiže 13. jula, tako da je pred nama izazovna sedmica.
Mesec je planeta koja se najbrže kreće, a u jednom znaku provede oko tri dana. Pozicija Meseca u Vagi najviše će odgovarati Vagama, Blizancima i Vodolijama.
Jupiter, planeta sreće i ekspanzije, gazi u Lava 30. juna i donosi blistavu budućnost za Lavove, Strelčeve i Ovnove. Iako mesec započinjemo pod uticajem punog Meseca u Strelcu, jun donosi novu energiju ali i usporavanje. Retrogradni Merkur će krenuti takođe 30. juna, tako da je važno da odluke donosimo u prvom delu meseca.
Pun Mesec (Blue Moon) očekuje nas sutra u 10.45 časova u vatrenom znaku Strelca, a imaće jak uticaj na Strelčeve, Device, Ribe i Blizance. Ovaj astrološki događaj simbolizuje kraj jednog životnog ciklusa.
Sutra je pun Mesec u Strelcu, a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će pojedinim znakovima položaj planeta odgovarati, pa će uspeti da zarade novac u prvoj nedelji juna.
Pozicija Jupitera u Raku do 30. juna donosi odlične finansijske prilike za Blizance, pa zbog toga možemo da kažemo da će ovaj vazdušni znak biti najbogatiji u predstojećem mesecu.
Merkur, planeta komunikacije, ulazi u Raka 1. juna, gde će se zadržati čak do 9. avgusta jer će biti retrogradan u ovom vodenom znaku od 30. juna. Merkur u Raku doneće odlične prilike za Rakove, Ribe i Škorpije dok ne uđe u svoju retrogradnu fazu.
Pun Mesec (Blue Moon) očekuje nas 31. maja u vatrenom znaku Strelca i simbol je kraja jednog životnog ciklusa. Plavi pun Mesec snažno će uticati na Strelčeve, Device, Ribe i Blizance.
Pun Mesec očekuje nas 31. maja u Strelcu i imaće snažan uticaj na Strelčeve, Ribe, Device i Blizance. Nalazimo se u sezoni Blizanaca koja donosi puno razgovora, novih ideja i kraćih putovanja. Venera je u Raku, tako nas neće zanimati prolazne avanture, nego emotivni odnosi koji traju.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pun Mesec očekuje nas u zemljanom znaku Jarca 10. jula, a imaće uticaj na sve znakove, ali će ga Jarčevi, Ovnovi, Rakovi i Vage snažnije osetiti. Njegovo dejstvo će trajati dve nedelje, a predstavlja kraj jednog životnog ciklusa.
Gledalačko-obaveštajna služba Informera (GOSI) došla je do novog šok snimka sa blokaderskog plenuma u Nišu iz kog saznajemo kako funkcioniše blokaderska "demokratija" i kako su mažnjavane prljave zgubidanske pare.
U Frankfurtu je danas održan skup ProGlasa, tokom kojeg je došlo do incidenta u kojem je napadnut novinar Zoran Vicelarević. U publici je bila i Ana Drakulović, koja je nakon incidenta napustila skup.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno su izlazili na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedočili su o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Profesor Filozofskog fakulteta Čedomir Antić bez dlake na jeziku komentarisao je predsednika Crne Gore Jakova Milatovića, iznoseći niz oštrih kritika na njegov račun i dovodeći u pitanje doslednost njegovih političkih stavova.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić, jedan od vođa antisrpskog Proglasa, zaputio se juče u Frankfurt. On je otišao u Nemačku gde je održana tribina Proglasa.
Organizator ProGlasovskih aktivnosti Dragan Vasiljević snimljen je pijan u Frankfurtu nakon što je u tom gradu na tribini ProGlasa napadnut novinar Zoran Vicelarević, kada je pokušao da postavi pitanje predstavnicima ProGlasa.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Spektakularni prizori iz Amerike! Tradicionalni "SerbFest" okupio hiljade naših ljudi, a slika sa Nacionalnog mola u glavnom gradu SAD obišla je planetu.
Dok cene na moru divljaju, na Tenerifima je moguć brutalan popust! Pogledajte šta je ovaj turista dobio za manje od 5 evra tik uz obalu i sa pogledom na more.
Više od tri godine nakon masakra u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar", jedno pitanje i dalje ne prestaje da zanima javnost - šta će biti sa Kostom K. kada napuni 18 godina, i da li će jednog dana napustiti ustanovu u kojoj se nalazi?
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je večeras da je američka vojska u pripravnosti, nakon što je Iran lansirao rakete na Izrael i pozvao Iran da obustavi napade i da se vrati za pregovarački sto.
Operativni štab iranskih oružanih snaga Hatam al Anbija saopštio je danas, nakon lansiranja raketa na Izrael, da Izrael mora da zaustavi napade na Liban ili će se suočiti sa "daljim razornim udarcima".
Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov izjavio je da je potpuno vraćanje prava ruskog govornog područja u Ukrajini jedan od ključnih uslova za postizanje dugoročnog rešenja rata.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar