Stiže mlad Mesec u Devici: 23. avgust je ključan - 3 horoskopska znaka okreću novi list u životu
Podeli vest
Mlad Mesec očekuje nas u zemljanom znaku Device 23. avgusta, a predstavlja period meseca kada je dobro da započnemo nešto novo. Imaće uticaj na sve znakove Zodijaka, ali više mogu da ga iskoriste Device, Jarčevi i Bikovi.
Mlad Mesec u Devici donosi energiju koja nas podstiče da uvedemo red u život, oslobodimo se nepotrebnog i posvetimo pažnju onome što je zaista korisno i zdravo.
Uskoro ulazimo u sezonu Device, ali su na nebu i dalje retrogradni Saturn, Neptun i Pluton, tako da su Ribe i Škorpije na najvećem udaru planeta, pa mogu da bankrotiraju do 22. avgusta.
15.08.2025
19:00
Ovo je idealan trenutak za planiranje, organizaciju i postavljanje konkretnih ciljeva, posebno onih vezanih za svakodnevne obaveze, posao, zdravlje i lične navike.
Ovnovi, Bikovi i Ribe se često zaljubljuju u zauzete. Kod njih, želja nije isključivo ljubavne prirode, u igri su i psihološki motivi: potreba za izazovom, dokazivanjem i osećajem posebnosti.
Venera, planeta koja simbolizuje ljubav, novac i poklone, menja znak 25. avgusta i ulazi u vatrenog Lava, gde će doneti uzbudljivo leto za Lavove, Strelčeve i Ovnove.
15.08.2025
06:34
Energija mladog Meseca pomaže nam i da unesemo promene u svakodnevnu rutinu – bilo da je reč o novom režimu ishrane, uvođenju fizičke aktivnosti, boljoj organizaciji radnog prostora ili razvoju veština koje će nam olakšati život.
Foto: Shutterstock
Zdravije navike
Kako Devica vlada i zdravljem, sada je vreme da poslušamo signale svog tela, napravimo preventivne preglede ili usvojimo zdravije navike.
Ovaj mlad Mesec nas uči da male promene, kada su dosledne, mogu dovesti do velikih rezultata. Dovoljno je da napravimo prvi korak – ostalo će se slagati samo od sebe.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mesec, planeta koja u jednom znaku boravi oko tri dana, a simbolizuje naša osećanja i strahove, nalazi se u Devici, gde donosi odličan period za Device, Bikove i Jarčeve.
Prvi mlad Mesec u Novoj 2026. godini očekuje nas 18. januara u zemljanom znaku Jarca, a simbol je novog početka. Mlad Mesec u Jarcu donosi novi početak za Jarčeve, Device i Bikove.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da bi njegova administracija uskoro mogla da ima dobre vesti u vezi sa naporima da se okonča gotovo četvorogodišnji rat u Ukrajini.
Vrhovno javno tužilaštvo, na čijem čelu je Zagorka Dolovac pokušava da se postavi iznad Ustavnog suda, najviše pravce instance u pravosudnom sistemu Srbije.
Glavni tužilac Tužilaštva za organizovani kriminal Mladen Nenadić i njegovi tužioci debelo su zagazili u politiku što je najstrože zabranjeno, pošto su došli na politički protest ispred zgrade Specijalnog suda zbog takozvanih "Mrdićevih zakona".
Blokaderski glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić otrčao je u Hrvatsku da se dodvorava i pokupi pare za to, istovremeno plasirajući ozbiljne laži o svom radu u Srbiji.
Više od pet dana meštani sela Kuti, nadomak Mostara, danonoćno blokiraju lokalni put kako bi sprečili prolazak deminerskih ekipa koje je, prema njihovim tvrdnjama, angažovao strani investitor radi razminiranja brda Zukulja, gde je planirano otvaranje kamenoloma.
Članica Crvenog tima Tijana Jović rekla je da će joj mnogo nedostajati Vanja Đurić i da ekipa ne bi bila loša čak i da je neko drugi ispao iz Exatlona.
Bivšem kapitenu Crvenog tima Aleksi Erskom teško je pao poraz od Jovana Ikića posle čega je otvoreno pokazao frustraciju, a Jovan Radulović Jodžir zapretio je da neće igrati ukoliko mu saigrač odustane.
Večeras u najvećem sportskom rijalitiju, Exatlonu Srbija, takmičari Crvenog tima odneli su ubedljivu pobedu rezultatom 10:4 i zaslužili mesto u boljoj vili.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Mladom reprezentativcu Srbije u rvanju, Filipu Tričkoviću (19), transplantirano je srce u Minsku. Mladić je došao na pregled u glavni grad Belorusije, stavljen je na listu čekanja i odmah narednog dana dobio je novi organ!
Maskote Specijalizovane izložbe Ekspo 2027, Rastko i Milica, bili su gosti emisije Prve Info na Informer TV! Ovo je njihovo prvo gostovanje nakon što su dobili imena.
Mnogi vernici su u dilemi da li treba da se prekrste tri puta kada uđu u crkvu, i da li je obavezno celivati ulazna vrata. Veroučitelj Aleksandar Đurđević otkriva šta je pravilno, a jednu stvar nikako ne smete da uradite.
Viši sud u Beogradu odredio je pritvor do 30 dana državljaninu Kraljevine Švedske J.C.G.N. i državljanki Republike Južne Afrike S.C.G. osumnjičenima da su 31. januara pokušali da izvrše ubistvo u restoranu "Rustik" na Senjaku.
Sekretar Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana Ali Laridžani tokom posete Moskvi preneo je da bi Teheran mogao da pristane na izvoz obogaćenog uranijuma u Rusiju, piše list „Njujork tajms“, pozivajući se na neimenovane iranske zvaničnike.
Temperatura u Ukrajini je ispod -20 stepeni Celzijusa, a Rusija je tokom noći napala sa 450 dronova i preko 60 raketa, uključujući balističke, energetske objekte i kuće.
Kremlj nije dobio bilo kakve predloge od američkog finansijera Džefrija Epstina, uključujući i one u vezi sa mogućim susretom sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom.
Glumica Jadranka Matković u svojoj bogatoj karijeri ostvarila je brojne uloge, a pre nekoliko godina doživela je veliku neprijatnost kada je izbačena iz stana u Zagrebu u kojem je živela.
Film "Biće novih leta" u režiji Gvozdena Đurića premijerno stiže 24. februara u bioskop Cineplexx Galerija, a od 26. februara i u bioskopima širom Srbije.
Oko 27 životinja uginulo je na farmi na Novom Zelandu gde su bili smešteni konji i druga stoka korišćeni tokom snimanja filmske trilogije "Hobit", a prema navodima više čuvara životinja, uzrok smrti bili su izuzetno loši i opasni uslovi držanja.
Pevačica Nada Topčagić priznala je da često iz kontejnera uzme nešto što joj se dopadne, a jednom prilikom je pronašla i sliku, koju je prodala za 15.000 evra.
Pesma "Jugoslavija" sa kojom se Zejna takmiči na ovogodišnjoj "Pesmi za Evroviziju" tek što je objavljena, a već se našla na udaru lažne države Kosovo.
Pevačica Nada Topčagić prisetila se gostovanja u Vukovaru za vreme rata, zbog kog je i nekoliko decenija kasnije zabranjena u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar