Astrolozi najavljuju da 19. januar donosi snažan finansijski preokret i neočekivane prilike za Bika, Strelca i Jarca.
Postoje datumi koji prolaze neprimećeno - i oni koji menjaju tok sudbine. Prema astrološkim prognozama, 19. januar spada u ovu drugu grupu.
Snažni planetarni aspekti stvaraju retku kombinaciju sreće, odlučnosti i materijalne dobiti, a tri horoskopska znaka bi mogla da osete pravi finansijski preokret.
Za neke dolazi nagrada za dug trud, za druge iznenadna prilika koju ne treba propustiti.
Savet astrologa: verujte svom osećaju za vrednost i ne odbijajte ponudu koja deluje "previše dobra da bi bila istinita".
STRELAC - Iznenadna sreća i neočekivan priliv novca
Foto: Shutterstock
Za Strelčeve, ovaj datum nosi element iznenađenja. Mogući su dobitak, nasledstvo, nagrada ili poslovna ponuda iz inostranstva. 19. januar aktivira polje sreće i rizika, ali ovoga puta zvezde stoje čvrsto na vašoj strani.
Važno je da reagujete brzo - prilika dolazi naglo, ali ne čeka dugo.
JARAC - Veliki preokret u karijeri i dugoročno bogatstvo
Foto: Shutterstock
Jarčevi su glavni favoriti ovog astrološkog talasa. Kako se sezona njihovog znaka približava kraju, 19. januar donosi kulminaciju - priznanje, napredovanje ili veliki poslovni dogovor.
Novac koji dolazi nije kratkotrajan, već predstavlja početak stabilnog i dugoročnog prosperiteta. Sve ono na čemu su radili u tišini sada izlazi na videlo.
Od Božića tri horoskopska znaka ulaze u mirniji period kada je novac u pitanju: dolaze lakše naplate, bolji dogovori i osećaj da se konačno vraćaju u kontrolu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Od Božića tri horoskopska znaka ulaze u mirniji period kada je novac u pitanju: dolaze lakše naplate, bolji dogovori i osećaj da se konačno vraćaju u kontrolu.
Hrvatski premijer Andrej Plenković ispostavio je ultimatum Crnoj Gori na njenom putu u Evropsku uniju čime je Podgorici srušio Sneška i euforiju koja vlada u montenegrinskim medijma.
Urednik dnevnog lista "Vijesti" i nekadašnji predsednik Nezavisnog udruženja novinara Srbije (NUNS) Vukašin Obradović ocenio je da su odnosi Crne Gore i Srbije u poslednjih mesec dana ozbiljno narušeni, te da su dešavanja uoči Samita EU - Zapadni Balkan, uključujući slučaj zadržavanja u Tivtu i vraćanja čarter leta iz Beograda, posledica šire političke operacije čiji je cilj bio prikrivanje neuspeha SNS vlasti u Srbiji na polju EU integracija.
Predsednik Pokreta slobodnih građana otrčao je u Hrvatsku da, po običaju, pljuje po predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i širi laži o (ne)poverenju koju vlast u državi uživa od građana.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je nakon susreta za građanima u Novim Banovcima da ljudi širom zemlje pružaju snažnu podršku predsedniku Aleksandru Vučiću i državnoj politici, ističući da je "zajedništvo najveća snaga Srbije".
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Prvi put se objavljuju pisma igumana Jefrema iz atinskog zatvora, gde je 2011. bio pritvoren zbog spora oko zemljišta pre nego što je potpuno oslobođen.
Hakerski napad na platformu Phobs ugrozio je podatke oko 100.000 turista na Jadranu. Prevaranti šalju lažne WhatsApp poruke i traže doplatu za smeštaj.
Sitno se odbrojava do početka berbe malina, a voćari u Arilju već sad u malinjacima imaju pune ruke posla. Kako kažu očekuje se rod sličan, ili nešto bolji od prošlogodišnjeg.
Na obilaznom putu u Čačku došlo je do teške saobraćajne nesreće kada je vozilo Hitne pomoći udarilo u ženu koja je prelazila kolovoz, najverovatnije van pešačkog prelaza.
Policija je uhapsila crnogorskog državljanina R. C. (42), za kojim je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodnu poternicu radi izdržavanja kazne zatvora u trajanju od šest meseci zbog krivičnog dela neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
U Ankari je došlo je do talačke krize kada je otac M.D. nakon svađe sa suprugom, uz pretnju nžem, držao njihovu trogodišnju ćerku na prozoru stana, preteći da će je baciti.
Rumunski predsednik Nikušor Dan zvanično je potvrdio da je bespilotni čamac koji je juče eksplodirao u civilnoj luci Konstanca bio ukrajinski, prenosi TASS .
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Glumica Jelisaveta Orašanin i bivši košarkaš Miloš Teodosić na sve načine pokušali su da spasu brak, a pre dve godine posećivali su i bračnog savetnika.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar