Februar možda traje kratko, ali ove godine za Vodolije, Bikove i Škorpije biće sve samo ne miran.
Ovo nije period sitnih promena poput nove frizure ili garderobe - već trenutak kada se odlučuje o ozbiljnim stvarima - odnosima, poslu, selidbi ili potpuno novom životnom pravcu. Ako osećate unutrašnji nemir, moguće je da vas planete već guraju ka sledećem koraku.
Vodolija: Kraj kompromisa
Foto: Shutterstock
Kako je februar sezona Vodolije, energija je usmerena direktno na vas. Ovog puta više nećete imati strpljenja za odnose ili poslove u kojima se stalno prilagođavate. Dolazi trenutak iskrenosti, prema sebi i drugima. Vodolije u februaru donose odluke koje vraćaju slobodu i nezavisnost.
Bik: Promena koja vodi ka stabilnosti
Foto: Shutterstock
Bikovi obožavaju sigurnost, ali februar im donosi situacije koje ih teraju da rizikuju. Moguća je nova poslovna ponuda, finansijski zaokret ili odluka koja menja dugoročnu stabilnost. Iako će promena delovati zastrašujuće, upravo ona može doneti sigurniju budućnost.
Februar traži iskren rez, pa ćete morati da odlučite koga zadržavate u životu, a koga zauvek puštate. Ovo je period kada Škorpije prave prostor za ljude koji ih zaista poštuju.
Pred nama je najvažniji mesec u 2026. godini, jer nas očekuje ulazak Saturna u Ovna (14. februar), ali i pomračenje Sunca u Vodoliji (17. februar). Godina koja je pred nama dobija ubrzanje, jer Neptunov i Saturnov ulazak u Ovna nagoveštavaju novi početak.
Bikovi, Rakovi i Vodolije će tokom februara proći kroz korenite promene. Neki će zatvoriti vrata prošlosti, neki zakoračiti u novo poglavlje, a neki će se morati suočiti s nečim što su dugo izbegavali.
Bliži se pun Mesec u Lavu (1. februar), a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će pojedini znakovi imati više sreće, pa će uspeti da zarade novac do 7. februara.
Prstenasto pomračenje Sunca u Vodoliji očekuje nas 17. februara i donosi velike promene na ličnom i globalnom planu. Ovaj događaj najviše će osetiti Vodolije, Lavovi, Bikovi i Škorpije.
Venera, planeta ljubavi i poklona, ulazi u Vagu 6. avgusta, gde ima najjače dejstvo jer je vladar ovog vazdušnog znaka. Venera će ostati u Vagi do 10. septembra i doneće ljubav za Vage, Vodolije i Blizance.
Blizanci, Ribe i Vodolije mogli bi u narednih sedam dana da dožive veliki finansijski preokret kroz nove prilike za veću zaradu, neočekivane prilive novca i poslovni napredak.
Ulazak Meseca u znak Ovna 2. avgusta, prema astrološkim tumačenjima, donosi snažnu energiju za akciju, a pet horoskopskih znakova moglo bi da očekuje važne vesti, nove prilike i dugo priželjkivane preokrete.
Bliži se ulazak Marsa u Raka, a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će položaj planeta pojedinim znakovima odgovarati, pa će uspeti da zarade novac u prvoj nedelji avgusta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pred nama je najvažniji mesec u 2026. godini, jer nas očekuje ulazak Saturna u Ovna (14. februar), ali i pomračenje Sunca u Vodoliji (17. februar). Godina koja je pred nama dobija ubrzanje, jer Neptunov i Saturnov ulazak u Ovna nagoveštavaju novi početak.
Dok se "želu da bude nosilac" blokaderske liste Vladan Đokić baškario na Jadranskom moru, Milo Lompar, njegov glavni konkurent sa blokaderske liste "opipava" tokom leta alternative za sklapanje novih političkih saveza.
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović izneo je danas šokantne podatke Narodne Banke Srbije koji razotkrivaju razmere delovanja takozvane "NVO hidre" u našoj zemlji.
Politički analitičar Uroš Piper javno je raskrinkao i prozvao Slobodana Georgieva, blokaderskog urednika trovačnice Nove S, uputivši mu brutalnu poruku na društvenoj mreži Iks.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić ugostio je večeras ministarku unutrašnjih poslova Namibije Lusiju Ipumbu na svečanoj večeri, nakon što su danas u Beogradu potpisali važan Memorandum o razumevanju koji predviđa najviši nivo saradnje u borbi protiv organizovanog kriminala i međunarodnog terorizma.
Direktor Dokumentaciono-informacionog centra "Veritas" Savo Štrbac raskrinkao je sve laži Zagreba o zločinačkoj akciji "Oluja", izneo jezive podatke o stradanju srpskog naroda i upozorio da se zločini nad Srbima ne smeju zaboraviti.
Agencija za bezbednost saobraćaja upozorila je roditelje da nikada ne ostavljaju decu samu u automobilu tokom tropskog talasa i visokih merenja, jer za samo par minuta temperatura u vozili skače neverovatno brzo i može doći do fatalnih posedica.
Ministarstvo unutrašnjih poslova angažovalo je sve raspoložive ljudske i tehničke kapacitete u gašenju požara u Deliblatskoj peščari, uključujući helikoptere H145 i H215 Super Puma, dok na požarište stiže i helikopter Kamov Ka-32 radi dodatnog pojačanja vazdušnih snaga.
Crnogorska policija vrši pretese na teritoriji Podgorice i Kolašina tragajući za odbeglim bivšim policajcem Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
Mlada ruska državljanka Ljudmila Turkova Konstantinovna (27) brutalno je ubijena u iznajmljenom stanu u Borči, a njeno telo spakovano je u putni kofer i bačeno u hladnu vodu kanala Vizelj. Dok policijska istraga traje, Ljudmilina prijateljica,, otvorila je dušu i ispričala ko je zapravo bila devojka čiji je život surovo ugašen.
Kotorska policija uhapsila je državljanina Azerbejdžana M.M. (59), zbog sumnje da je u jednom trgovinskom objektu seksualno uznemiravao šesnaestogodišnju devojčicu.
Svađa oca i sina zbog novog automobila završila je na sudu! Muškarac kod Bijeljine proglašen je krivim da je tokom porodičnog sukoba fizički napao svog oca i izrečena mu je novčana kazna od 1.000 KM (500 evra), ali presuda još nije pravosnažna.
Crnogorska policija vrši pretres na teritoriji Podgorice i Kolašina u potrazi za odbeglim Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe "kavačkog" klana Radoja Zvicera, koji je na suđenju za šverc kokaina.
Iran i Oman su se dogovorili o geografskim koordinatama za novu rutu kroz Ormuski moreuz i u pripremi je zajedničko saopštenje, saopštilo je iransko ministarstvo spoljnih poslova.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Do redakcije Informera stigle su ekskluzivne fotografije golišave i zanosne voditeljke Bojane Lazić, nastale na plaži, a na kojima plavuša izgleda besprekorno.
Doktorka Nada Macura nije krila zaprepašćenje i ogorčenje zbog, kako tvrdi, neproverenih informacija i vesti da ulazi u "Elitu 10", te je za Informer sve oštro demantovala.
Tokom rasprave u kojoj se pominjala pesma "Beograd", Svetlana Ceca Ražnatović šokirala je javnost izjavom da je zapravo ona napisala taj stih, a ne Dino Merlin.
Kamera Informera zabeležila je sinoć patriotski trenutak večeri, kada je pevačica Jovana Tipšin izvodila pesmu "Veseli se, srpski rode", a Dragan Stanković sa sinom razvio srpske zastave!
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.