• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: krstarica.com/Informer.rs

06.08.2021

13:56

OBOŽAVAJU ŠOPING! Ova 4 horoskopska znaka najviše vole kupovinu!

Horoskop

OBOŽAVAJU ŠOPING! Ova 4 horoskopska znaka najviše vole kupovinu!

Podeli vest

Žene vole lepe stvari, zato ne žale da potroše novac i vreme kako bi bile zadovoljne i srećne. Pripadnice pojedinih horoskopskih znakova su više od drugih naklonjene dugom i iscrpljujućem šopingu

Bik – Ništa ne vole više od kupovine

Da treba odabrati samo jedan znak koji je najviše obuzet kupovinom, to bi onda sigurno bio Bik. Njegov osnovni element je zemlja ,mesto odakle dolazi zlato, a njihova vladajuća planeta je Venera koja predstavlja luksuz. Posedovati lepe i skupe stvari veoma je važno za ovaj znak. Ipak, bez obzira na ljubav prema trošenju, ovo je horoskopski znak koji zna i kako se može uštedeti novac.

Lav – Voli sjajne i luksuzne nove stvari

Lava uvek možemo lako uočiti prema zanimljivom i sjajnom stilu. Bez obzira na to šta radi, Lav blista poput svetlucavog dijamanta. Ovaj horoskopski znak želi proizvode koje ljudi odmah primete i poštuju, bilo da se radi o novoj odeći, novom automobilu ili buketu cveća. Kod ovog znaka nema štednje, on uvek žele da ima najluksuzniji proizvod na tržištu.

Foto: pexels.com

Lavovi uopšte ne štede

Vaga – Žudi za elegantnim i modernim

Čim se probude pripadnice ovog znaka žele da izgledaju uredno, elegantno i moderno. To je zato što njima vlada Venera, planeta lepote, a to voli lepotu, voli i da ide u kupovinu. Vage vole da budu okružene stvarima koje ih nadahnjuju. Takođe žele da njihova odeća bude očaravajuća, a ormari uvek puni kvalitetnih i modernih komada garderobe.

Škorpije – Kupovina ih najviše opušta

Iako se na prvi pogled ne bi reklo da tajanstvene Škorpije uživaju u kupovini, ponekad zaboravimo da govorimo o jednom od najupornijih horoskopskih znakova. Ako je Škorpija raspoložena za kupovinu, nije joj važno je li nešto skupo ili jeftino. Pripadnica ovog znaka uvek kupuje sada, a kasnije razmišlja. Škorpijom vlada Mars, planeta akcije, što ih čini impulsivnim kupcima.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim
Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim

Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov je, reagujući na zahtev nevladinih organizacija Venecijanskoj komisiji da se ispita usklađenost njegovog postupanja sa ustanovljenim principima ponašanja, istakao da će poštovati sve eventualne postupke koji bi se pred tom komisijom protiv njega vodili, kao i svaku odluku ili meru ako bude doneta i poručio da ga neće ućutkati u borbi za vladavinu prava i demokratiju ni po cenu da ostane i bez članstva u Venecijanskoj komisiji i funkcije u Ustavnom sudu.

04.04.2026

16:42

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put
Politika

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić čestitala je danas Dan studenata 4. april svim studentima i poželela da se nikada više ne ponovo blokade na fakultetima, poručivši da će država vratiti obrazovanje na pravi put i upozorila da je zbog blokada nažalost u 2025. godini diplomiralo 11.500 manje studenata nego 2024. godine, što je direktno uticalo na njihovu budućnost.

04.04.2026

15:38

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set