• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: krstarica.com/Informer.rs

12.08.2021

14:33

VERNI KAO PSI! Muškarci rođeni u ovim horoskopskim znacima vas nikada neće prevariti!

Horoskop

VERNI KAO PSI! Muškarci rođeni u ovim horoskopskim znacima vas nikada neće prevariti!

Podeli vest

Obično ambiciozni i zreli pravi alfa muskarci ne varaju žene , zato što su svesni da u bilo kom trenutku žena može da im napakuje nešto

Muškarci rođeni u ovim horoskopskim znacima su najverniji prema rečima astrologa.

Bikovi su najverniji partneri Zodijaka. Ali, to očekuje i od partnerke, jer on neveru nikad ne oprašta.

Prilično je veran i Rak, ali nešto manje od Bika. Biće veran dok mu partnerka iskazuje poštovanje i poštuje njegovu majku.

Odan je i Lav, ali ta odanost može da izbledi ako ga partnerka ne podržava u svemu što radi.

I muškarac Vaga je u ovoj grupi, što će neke pomalo iznenaditi jer je on poput leptira – u stalnoj vezi ostaće uglavnom iz straha od samoće.

Ovi muškarci cene život i ono što imaju i osećaju se ispunjenim. Uvek su zadovoljni s tim što imaju i ne traže uvek više i uvek bolje. Jednostavno, ovi muškarci su  zahvalni za ono što već imaju u životu.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set