• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/J.G.

03.05.2022

15:51

ZAVISNICI OD PAŽNJE! Ovi horoskopski znaci su PREZAHTEVNI u vezama, ali umeju i da UZVRATE!

Shutterstock

Horoskop

ZAVISNICI OD PAŽNJE! Ovi horoskopski znaci su PREZAHTEVNI u vezama, ali umeju i da UZVRATE!

Podeli vest

Sa ovim horoskopskim znacima vam nikada neće biti dosadno, jer ćete uvek smišljati kako da im iskažete pažnju.

Ljudi se različito ponašaju u vezama. I dok jednima neće smetati da nikada ne dobiju ni cvetak, drugi će biti uvređeni ukoliko makar jednom nedeljno ne dobiju neki znak pažnje.

Ipak, postoje horoskopski znaci kojima je pokazivanje pažnje u ljubavnoj vezi, na visokom, ako ne i prvom mestu.

Ovan

Ovnovi zbog svoje samouverenosti i inteligencije mogu da prepoznaju i reaguju na svoju neposrednu okolinu i okolnosti. Cene iskrenost, a iako aktivno ne traže pažnju, uživaju da je zahtevaju s vremena na vreme, a tada morate baš da se potrudite. Oni to rade zbog osećaja pripadnosti, pa ukoliko se zabavljate s Ovnom, rešenje je jednostavno - priuštite im ono o čemu su vam govorili, jer se ne radi o nekom hiru, već im zaista znači.

Rak

Emotivni Rakovi su najzahtevniji kada je pažnja u pitanju. To je zbog činjenice da im je potrebno stalno uveravanje i partner koji će ih opustiti i provoditi kvalitetno vreme sa njima. Svog nežnog Račića iznenadite nekim odlaskom u prirodu ili lepom večerom, a za sledeći dan smislite nešto novo.

Foto: Shutterstock

ljubav

Lav

Lavovi žude za strastvenim vezama i vole da budu u centru pažnje. Kakve god planove da pravite, potrudite se da i Lav bude uključen u njih.

Vaga

Kao istančan esteta i neko ko uživa u lepim stvarima, Vaga je tipičan znak koji zahteva pažnju u svakom smislu. Obradovaće se simpatičnim porukama, ubranim cvećem pokraj puta, ali i pažljivo biranom nakitu ili dobroj tašni. Važno je da pravite balans.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!
Politika

Vučević poručio: Istina o Pogromu ne sme biti zaboravljena!

Izaslanik predsednika Republike i savetnik predsednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević ocenio je večeras da Pogrom nad Srbima u AP KiM koji se dogodio na današnji dan 2004. godine bio slom međunarodnog prava i dodao da je nemoguće graditi trajni mir među narodima na temeljima očigledne nepravde.

17.03.2026

21:49 >> 21:53

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set