Nakon pomračenja i kraja retrogradnog Merkura, stiže nam super pun Mesec u vatrenom znaku Strelca 14. juna, koji se tradicionalno još naziva i Mesec Jagode (Strawberry Supermoon)
08.06.2022
08:08
Ovnovi nemaju ništa protiv da ih neko posmatra za vreme se*sualnog čina. Naprotiv, ništa ih više ne uzbuđuje od svingerajske zabave.
Bik
Bikovi žele doživljaje za sva čula! Vrući vosak sveća, analne igračke, čulne igre s čokoladom ili medom – kod Bikova slobodno može i prljavo!
Foto: Shutterstock
Bikovi žele doživljaje za sva čula
Blizanci
Pošto su pravi majstori komunikacije, blizanci vole kad se priča u krevetu. Ni jedan horoskopski znak ne vlada umetnošću „prljavog govora“ bolje od blizanaca.
Rak
Oni su nadareni glumci i vole da u krevetu igraju igrice s ulogama. Vrlo su maštoviti i uvek su spremni da pokušaju nešto novo.
Lav
Lavovi vole se*s na otvorenom. Stalni osećaj neizvesnosti i straha hoće li biti uhvaćeni za vreme se*sa ih mnogo pali. S njima uvek morate biti spremni na kocku.
Devica
U realnom životu osoba rođena u znaku device je uvek ljubazna, dobro organizovana i perfekcionistički nastrojena. Međutim, device u krevetu vole da se opuste i da budu u podređenoj ulozi.
Vaga
Vage vole estetiku. Nema ništa što će jednu vagu uzbuditi više od maštovitog se*si kostima. Zaista, mašta kod njih nema granice kad je reč o donjem rublju.
Škorpija
Ovaj horoskopski znak prilično je dominantan u realnom životu. On tu dominaciju želi da prenese i na se*sualni život. Škorpije vole grubost, pa su otvoreni i za sadomazohističke igre.
Strelac
Strelcima su važne promene i raznolikost. Svejedno da li je u pitanju se*s u kuhinji, na tepihu ili u šumi – oni jednostavno žele sve da isprobaju.
Foto: Shutterstock
Jarac
Jarčevima je u postelji sve dopušteno, spremni su da se prepuste mašti u potpunosti. Takođe vole da se snimaju za vreme se*sa.
Vodolija
Vodolije su jako radoznale i fasciniraju ih su se*sualne igračke svih vrsta. Spremni su da vrlo brzo nauče da rukuju njima kao pravi majstori.
Ribe
Ribe imaju jedan poseban fetiš, a to su stopala. Osobe rođena u znaku ribe rado će lickati i grickati nožne prste svojom partneru. Njihova kreativnost i maštovitost čini ih idealnima kada je u pitanju igranje različitih uloga.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nakon pomračenja i kraja retrogradnog Merkura, stiže nam super pun Mesec u vatrenom znaku Strelca 14. juna, koji se tradicionalno još naziva i Mesec Jagode (Strawberry Supermoon)
Kremlj je odbio da produži uskršnje primirje u Ukrajini, koje ističe u nedelju uveče, dok Kijev ne prihvati uslove koji bi mu omogućili da garantuje "interese i ciljeve" Moskve.
Blokaderi su mnogo puta u poslednjih godinu i po dana pokazali da im ništa nije sveto, ali danas, kada pravoslavni vernici obeležavaju najveći hrišćanski praznik, Vaskrs, uspeli su da prevaziđu sami sebe.
Izbori u Mađarskoj nisu sudbinski kada je reč o spoljnoj politici te zemlje, ali imaju veze sa aktuelnom politikom u Evropi, ocenio je danas karijerni diplomata Zoran Milivojević.
Bivši austrijski diplomata Volfgang Petrič smatra da blokada dijaloga uz posredovanje EU nosi neposrednije posledice za takozvanu državu Kosovo nego za Srbiju, ističući da prvi korak mora doći iz Prištine koja mora ponuditi Srbima konkretne kulturne, jezičke i administrativne nadležnosti, u skladu sa Briselskim sporazumom, prenosi Radio Slobodna Evropa.
Propali košarkaš i blokader Vladimir Štimac, poznat po tome što jedva zna da sastavi nekoliko vezanih prosto proširenih rečenica i kom ni čitanje nije jača strana, "progovorio" je aramejski jezik.
Prema njegovim rečima, ovaj veliki praznik nosi snažnu poruku pobede života nad smrću i naglasio da je srpski narod kroz vekove, u trenucima najvećih iskušenja i stradanja, vođen upravo tom nepokolebljivom verom u istrajnost, sačuvao svoj identitet i dostojanstvo.
Analitičar Šenol Muharemi optužio je danas premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija da je tokom posete Londonu govorio neistine o prištinskoj ekonomiji i da već šest godina ne može da reši probleme u energetici i visok trgovinski deficit.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam šta je ovog puta radio poslanik blokader Dobrica Veselinović, zašto je najnoviji nadimak tajkuna političara Dragana Đilasa "Gagi Benč", kuda se kreće košarkaški trener Željko Obradović, o čemu priča političarka blokaderka Biljana Stojković, poznatija kao "Dabrica"...
Ekipa Informera sutra će tokom celog dana izveštavati iz Budimpešte, tokom parlamentarnih izbora koji se održavaju u Mađarskoj. Imaćemo ekskluzivni sadržaj, brojna uključenja sa lica mesta, izjave, fotografije sa birališta i ulica glavnog grada Mađarske.
U Turskoj je pripremljen nacrt koji ozbiljno ograničaca upotrebu duvanskih proizvoda na mnogim mestima u zemlji. Ova odluka obuhvata, pr svega, javne ustanove, obrazovne i zdravstvene objekte, prostore u kojima borave deca, kao i otvorene događaje.
Danas se navršava 27 godina otkako su piloti NATO-a, usred dana, pri vedrom vremenu, projektilima pogodili međunarodni putnički voz Beograd-Solun dok je prelazio most preko Južne Morave kod Grdelice.
Prelepa slika na najradosniji praznik stiže sa Suvobora. Zahvaljujući inicijativi meštana nikla je crkva mala po dimenzijama, ali velika po imenu i značaju.
Mladić koji je upravljao putničkim vozilom marke Fiat Panda u Ulici kralja Petra Prvog u Čačku izazvao je pravi karambol, a tom prilikom oštećeno je više parkiranih automobila.
Policija u Beogradu uhapsila je u subotu S. I. (31) zbog sumnje da je izvršio nasilje u porodici nad svojom suprugom E. Đ. (30) u porodičnom domu u Zemunu.
Stefan A. (25), poznatiji pod nadimkom Bokser, ubijen je 10. aprila u Leskovcu, a njegovi prijatelji i porodica se emotivnim porukama opraštaju od njega.
Danas je saslušana S. M. (24) koja je upravljala "golfom" koji je preticao po punoj liniji u trenutku saobraćajne nesreće u Novom Pazaru, nakon čega joj je određen pritvor, nezvanično prenose mediji.
Čelnici zemalja Evropske unije pozdravili su danas preliminarne rezultate parlamentarnih izbora u Mađarskoj, navodeći da oni predstavljaju pobedu demokratije, kao i da je "Mađarska izabrala Evropu".
Vojni sekretar izraelskog premijera Benjamina Netanjahua, general-major Roman Gofman imenovan je danas za sledećeg šefa izraelske spoljne obaveštajne agencije Mosad, saopštio je kabinet Netanjahua.
Upravo su objavljene dve ankete javnog mnjenja i obe prognoziraju opozicionoj stranci Tisa veliku pobedu na upravo završenim parlamentarnim izborima u Mađarskoj. U isto vreme, najveća svetska online kladionica "tipuje" na ubedljiv poraz stranke Fides premijera Viktora Orbana.
Američki predsednik Donald Tramp zapretio je Kini, jednom od najvažnijih trgovinskih partnera Amerike, carinama od 50 odsto na robu ako Peking pruži vojnu pomoć Iranu u njegovom ratu na Bliskom istoku.
Film "Sretenje" u režiji Predraga Gage Antonijevića uskoro počinje sa snimanjem, a pored Nenada Jezdića uloge u ovoj istorijskoj drami dobili su i Vuk Jovanović, Mladen Sovilj, Nikola Pejaković i Denis Murić.
Povodom predstojećih vaskršnjih praznika, Ilda Šaulić je za Informer govorila o tome kako provodi praznike, porodičnim običajima, kuhinji, ali i uspomenama iz detinjstva.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar