Dok čekamo pomračenje Meseca u Biku 8. novembra, na nebu je aktuelan aspekat između Marsa i Merkura. Merkur trigon Mars u daje oštar um, iskrenost i direktan stil komunikacije. Samouvereno samoizražavanje i lakoća u govoru dolaze prirodno sa ovim aspektom
Trebalo bi da vam bude jednako udobno da govorite pred gomilom kao i kada govorite jedan na jedan. To je zbog besprekorne veze između misli i reči i samopouzdanja koje proizilazi iz toga što ste odlučni i obično u pravu.
Direktna komunikacija
Vaš stil komunikacije može biti direktan, pa čak i snažan, ali ne bi trebalo da ljuti druge jer takođe ima ubedljiv i šarmantan kvalitet. Pametne pregovaračke veštine znače da će drugi ljudi praviti kompromise, tako da bi trebalo da imate dobre liderske kvalitete i veštine debatovanja, sa dobrim izgledima za karijeru u poslu, politici ili pravu. Mnogo mentalne energije dolazi sa ovim aspektom, što znači da morate da budete zauzeti čitanjem, pisanjem i deljenjem svojih misli.
Foto: Freepik.com
Horoskop
Samopouzdanje
Merkurov trigon Mars tranzit daje povećanu mentalnu energiju i koncentraciju. Dakle, ovo je idealno vreme da nastavite sa domaćim zadatkom i učenjem Brzo razmišljanje i odlučnost znače da je pravljenje planova favorizovano. Biti avanturista i rizikovati trebalo bi da dovede do pozitivnih rezultata. Možete se podržati zbog povećanog samopouzdanja da su vaše misli i planovi tačni.
Ubedljiv stil komunikacije čini ovo idealnim vremenom za debatu, traženje usluga i javno nastupanje, gde možete očekivati pozitivne reakcije. Idealno za deljenje misli koje biste inače mogli zadržati za sebe. Snažna i tačna priroda vašeg razmišljanja i komunikacije znači da je ovo savršeno vreme da branite sebe, svoje najmilije ili problem do kojeg vam je stalo. Takođe možete krenuti u napad ako je potrebno, i sa samopouzdanjem ćete pobediti, pišu Astrousluge.com
Još danas Merkur se nalazi u Vagi, gde gradi kreativan aspekat sa Marsom iz Blizanaca. Iako već sutra ulazi u Škorpiju, Merkur će na kratko napraviti dobar aspekat, pa treba iskoristiti njegov pozitivan uticaj
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Još danas Merkur se nalazi u Vagi, gde gradi kreativan aspekat sa Marsom iz Blizanaca. Iako već sutra ulazi u Škorpiju, Merkur će na kratko napraviti dobar aspekat, pa treba iskoristiti njegov pozitivan uticaj
Pukla je nova skandalozna bruka i ogoljeno dvoličje onih koji godinama napadaju sopstvenu državu. Istovremeno, dok govore sve najgore o Srbiji i legitimno izabranoj vlasti, političar Vladan Đokić i njegov saradnik Nebojša Bojović bez ikakvog blama punili su džepove narodnim novcem i to direktno iz državnog budžeta.
Samo nekoliko sati nakon što je u emisiji Paralela na Informer TV, ekskluzivno objavljeno da su u Valjevskoj gimnaziji pronađena dva neregistrovana pištolja i 70 metaka, zapaljen je automobil tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Valjevu Vukašina Vujičića.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas za Politiku da SPS samostalno izlazi na izbore, a tajkunski Danas je brže bolje preneo ovu skandaloznu vest.
Glavni i odgovorni urednik Informera, Dragan J. Vučićević, raskrinkao je prljavu političku igru vrha SPS-a, razotkrivši licemerje Ivice Dačića i Branka Ružića koji sve vreme prave budalama sopstvene birače i celokupnu javnost.
Strmoglavi pad Univerziteta u Beogradu na najnovijoj Šangajskoj listi, za koji su glavni krivci rektor Vladan Đokić i njegovi blokaderski pajtosi, predstavlja udarac na jednu od najvažnijih ustanova.
Nova bezobzirna i sramotna politička zloupotreba u režiji Marinike Tepić ponovo je zgrozila javnost u Srbiji! Ona pokušala je da bez imalo srama i obraza profitira na požaru u Deliblatskoj peščari, ali je odmah usledio brutalan odgovor koji je opozicionu lažovčinu sravnio sa zemljom.
Veličanstveni kadrovi sa Zlatibora večeras su obišli i oduševili čitavu Srbiju! Na jezeru i šetalištu u samom centru ove srpske planine zabeležena je prelepa atmosfera - pesma, ponos i trobojke na svakom koraku!
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
Tokom prvih šest meseci ove godine rođeno čak 877 beba više nego u istom periodu ranije, rekla je ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski.
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar uputio je danas dopis direktorima zdravstvenih ustanova, u vezi sa proširenom listom lekova koji se izdaju na recept.
Prava drama odvijala se sinoć u strogom centru Sarajeva, ispred Katedrale Srca Isusova, gde je došlo do fizičkog sukoba kojem je svedočio veliki broj građana i turista. Muškarac je, prema tvrdnjama očevidaca, fizički nasrnuo na svoju suprugu.
U beogradskom naselju Ugrinovci u nedelju je došlo do teškog slučaja porodičnog nasilja, kada je R. K. (38) fizički napao svoju suprugu A. K. (32), a potom joj pretio sekirom.
Uzrok požara koji je danas popodneo izbio u blizini Goranskog parka u smederevskom naselju Plavinac, u kome je nastradao stariji muškarac, najverovatnije je ljudski faktor, jer su na zgarištu pronađeni ostaci spaljenih guma, saznaje Informer od izvora bliskog istrazi.
Jedan 57-godišnji Srbin uhapšen je u Italiji, nakon što je policija utvrdila da je tokom godina koristio čak 16 različitih imena, a za njim je bila raspisana poternica zbog provale iz 2018. godine. Njegovo hapšenje, kao i dva Srbina koji su za dva dana pali u Bosni i Hercegovini, pokazuju da poternice mogu da sustignu begunce i godinama nakon počinjenih krivičnih dela.
Brazilska manekenka Izabel Gular i nemački fudbaler Kevin Trap vode ljubav do pet puta dnevno, ali pod uslovom da njegov tim ne pretrpi poraz na terenu.
Romantična tinejdž drama "My Life With the Walter Boys" ponovo je osvojila publiku. Treća sezona popularne Netfliksove serije trenutno je najgledanija u Srbiji.
Uzrok iznenadne smrti holivudske glumice Hejden Penetijer (36) još uvek zvanično nije objavljen, ali javnost iz sata u sat saznaje sve više potresnih detalja o okolnostima koje su prethodile tragediji.
Čuveni producent Džeri Brukhajmer zvanično je potvrdio da je holivudski glumac Džoni Dep u pregovorima o povratku u šestom nastavku "Pirata sa Kariba".
Poznati kompozitor Endži Mavrić tvrdi da su mu pojedini pevači, sa kojima je sarađivao ostali dužni novac, te planira i da objavi spisak i sve obelodani
Pevač Darko Lazić je u nedavnom gostovanju otvoreno govorio o temama o kojima se godinama nagađalo - od svog porekla do načina zarade na privatnim proslavama.
Bivša rijaliti učesnica Milena Kačavenda izazvala je veliku pažnju na društvenim mrežama, nakon što je objavila snimak u kome vozi crveni automobil marke Ferari.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.