Astrolog i numerolog Goca Dragišić otkrila je sve što treba da znate o ženama Blizancima - zavodljive, vatrene, nepredvidive... I to nije sve
04.12.2022
08:00
Astrolog i numerolog Goca Dragišić je ovaj put sa svojim pratiocima podelila detaljnije o ženskim Rakovima:
- Ženi rođenoj u ovom znaku potrebno je mnogo nežnosti - da je pruži, kao i da je dobije u jednakoj meri. Ona je mnogo introvertnija i stidljivija nego što se to možda na prvi pogled čini. Zbog prevelike osetljivosti, nekada joj je potrebno da se zatvori u sebe. Bilo kako bilo, ona je savršeni slušalac i savetnik, uvek joj se može verovati i poveriti najdublje tajne. Spremna je uvek da pruži pomoć.
Vladalac Raka je Mesec. Zbog toga, a i zbog velike emotivnosti, žena Rak je vrlo nestabilna i njen karakter varira. Česte i neobjašnjive promene raspoloženja konstantne su kod žena koje su rođene u ovom znaku, a sve to je zasluga senzibiliteta, koji je izvan granica uobičajenog.
Preterana osetljivost, koja je prisutna kod Raka, može da navede da se povuče duboko u sebe, jer ima tendenciju da obraća preveliku pažnju na to šta drugi misle. Neophodno je da poradi na svom samopouzdanju na vreme, kako se ovo ne bi desilo.
Foto: Pixabay
horoskopski znaci
Ženi rođenoj u znaku Raka je jako teško da preuzme inicijativu kada se radi o intimnim odnosima. Ona je stidljiva, nežna i daleko joj je draže da muškarac bude taj koji će preduzeti prvi korak.
Ipak, kada jednom oseti sigurnost i oslobodi se sa partnerom, strastveno se prepušta intimnom užitku. Najvažnije joj je da stekne puno poverenje u partnera.
Za razliku od nekih znakova, ženi Raku se ne dopada nikakva žurba u krevetu i zato bira nežne i posvećene partnere, koji su spremni da izdvoje poprilično vremena za istraživanje i maženje u krevetu. Najviše joj se dopada da ima odnose sa osobom prema kojoj gaji duboka osećanja, ali ne beži ni od povremenih avantura.
Sa Škorpijama joj prija akcija, jer su oni ubedljivo najbolji ljubavnici u Zodijaku, a i mogu je osloboditi intimnih predrasuda i stidljivosti, dok su Ribe majstori za predigru. Jarčevi su detaljisti uvek i svuda, pa i u krevetu i mogu biti idealan partner Rakovima - završava Goca.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Blokader i kvazivoditelj Ivan Ivanović udario je nikad žešće na svoju bivšu kompaniju kojom se toliko dičio - tajkunsku Novu S, optuživši je, verovali ili ne, da širi laži.
Predsednik Narodne stranke i poznati advokat Vladimir Gajić razbucao je odmetnuto Tužilaštvo u Srbiji i izneo dokaze crno na belo na koji način ono funkcioniše po nalozima Vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac i Mladena Nenadića, čelnika Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK).
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Mladići rođeni 2008. godine, kao i oni stariji koji do sada nisu "uvedeni u tefter" vojske, imaju rok do 27. februara da se jave lokalnim centrima Ministarstva odbrane. Ukoliko to ne urade, slede ogromne kazne.
Posle više od 50 godina, "mercedes benz" se vratio na tron evropske automobilske industrije, pošto je model "CLA" na sajmu automobila u Briselu proglašen za Evropski automobil godine.
Desetine uginulih svinja bačenih u sneg zatekli su veterinarski inspektori u selu Metković kod Bogatića i naložili hitno uklanjanje i transport u kafileriju.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Ministarstvo spoljnih poslova danas je pozvalo sve državljane Republike Srbije koji se nalaze u Iranu da napuste zemlju zbog pogoršane bezbednosne situacije i povećanog rizika po ličnu bezbednost.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Miomira T. (61) koji je 28. avgusta 2025. godine u Zemunu vozeći autobus na liniji broj 18 prvo pregazio tinejdžerku E.G. (16) a onda se zakucao u više automobila i povredio trudnicu i još tri osobe.
Kada su krajem decembra ušli u atelje porodične kuće u Balšićevoj ulici, Ljubiša Bata Đidić i njegova sestra, slikarka Mirjana Kaurin Đidić, nisu ni slutili da će ih dočekati prizor koji će, kako kažu, ostaviti dubok trag u njihovim životima.
Kruševačka policija je u saradnji sa tužilaštvom u ovom gradu, rasvetlila dve teške krađe i krađu i podneće krivičnu prijavu protiv S. R. (20) iz Kruševca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio ova krivična dela.
Na poziv sindikata više od 70 traktora krenulo je ka centru Liona u Francuskoj u znak protesta protiv sporazuma sa Merkosurom i niskih cena koje ugrožavaju poljoprivrednike.
Na Karibima je danas izvršena zaplena još jednog tankera povezanog sa Venecuelom, potvrdila su dva američka zvaničnika, neposredno pred sastanak predsednika SAD Donalda Trampa sa venecuelanskom opozicionom liderkom Marijom Korinom Mačado.
Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je danas u Kremlju, tokom ceremonije prijema akreditiva novih ambasadora, da se međunarodna situacija pogoršava i da mir zahteva svakodnevnu izgradnju kroz saradnju država i poštovanje međunarodnih normi.
Iranski izaslanik u Pakistanu Reza Amiri Mogadam izjavio je da je predsednik SAD Donald Tramp obavestio Teheran da ne namerava da napadne Iran i zatražio od iranskih vlasti da pokažu uzdržanost.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Tužilaštvo se oglasilo o slučaju političara Čedomira Jovanovića koji nije želeo da napusti stan na Novom Beogradu kada su došli izvršitelji, a u kom nelegalno živi sa prijateljem Aleksandrom Kosom.
Porodica i prijatelji obeležili su danas 26. godišnjicu smrti Željka Ražnatovića Arkana na Novom groblju ovoga puta bez njegove dece Veljka i Anastasije.
Danas se navršava 26 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana, a pomenu je prisustvovala i njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović sa porodicom i prijateljima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar