Pročitajte ovu numerološko-psihološku prognozu i saznajte na koji će vas način stići karma u 2024. godini, te sa kakvim će te se krizama i izazovima suočiti u zavisnosti od vašeg datuma rođenja!
Mesec, planeta koja je odgovorna za naša osećanja, nalazi se u Blizancima, gde donosi lepe vesti za Blizance, Vage i Vodolije.
15.03.2024
07:24
OVAN
LJUBAV: Bez značajnih događaja, ali vaše dobro raspoloženje će imati pozitivan uticaj ako ste u vezi. POSAO: Imaćete problema u odnosu sa nadređenima, koji vas ne razumeju. ZDRAVLJE: Solidno.
Bliži se sezona Ovna, a astrolozi nagoveštavaju da će Strelčevi, Lavovi i Ovnovi doživeti pozitivne promene u intervalu do 19. aprila.
14.03.2024
07:24
LJUBAV: Moguća disharmonija u odnosu. Partner će biti nefleksibilan i krajnje tvrdoglav. POSAO: Imaćete uspeha u sferi privatnog biznisa, ili pružanja intelektualnih usluga. ZDRAVLJE: Pogoršanje.
BLIZANCI
LJUBAV: Vrlo izazovan period. Očekujte probleme i frustraciju bilo da ste sami ili ne. POSAO: Sada je trenutak da privučete pažnju na sebe i izrazite se. ZDRAVLJE: Ukočenja.
RAK
LJUBAV: Bićete okupirani nečim drugim, zbog čega vaš ljubavni život neće biti naročito uzbudljiv. POSAO: Moguće je da ćete ispustiti dobru priliku, ali ne brinite, biće ih još. ZDRAVLJE: Solidno.
Foto: Shutterstock
LAV
LJUBAV: Možete imati problema u odnosu zbog toga što ne posvećujete dovoljno pažnje partneru. POSAO: Može se desiti da imate izvesnih finansijskih poteškoća. ZDRAVLJE: Infekcija.
DEVICA
LJUBAV: Bićete nesigurni. Sumnjaćete da partner gaji snažna i iskrena osećanja prema vama. POSAO: Može se desiti neka promena statusa na poslu. ZDRAVLJE: Vrlo dobro.
VAGA
LJUBAV: Partner će biti vrlo težak i mrzovoljan, a ako ste sami, može se desiti da vam se dopadne neko ko donosi nevolje. POSAO: Mogući administrativni problemi. ZDRAVLJE: Slabije.
Foto: Shuterstock
ŠKORPION
LJUBAV: Uzdržite se od destruktivnih poteza. To će vam biti teško, ali je neophodno. POSAO: Doživećete štetu koja će naneti udarac vašem već rastegnutom budžetu. ZDRAVLJE: Osetljivo.
STRELAC
LJUBAV: Doživećete izvesnu blokadu. Moguće je da ćete se osećati vrlo nezadovoljno. POSAO: Možete očekivati promenu na planu finansija. ZDRAVLJE: Bolovi i povrede.
JARAC
LJUBAV: Trenutna situacija ne obećava mnogo. Bićete frustrirani zbog nepovoljnih okolnosti. POSAO: Poslovno partnerstvo bi moglo da se pokaže kao problematično. ZDRAVLJE: Promenljivo.
VODOLIJA
LJUBAV: Samo vaše loše raspoloženje može poremetiti harmoniju. POSAO: Možete primiti kritiku od nadređenih ili imati problema sa osobom od autoriteta. ZDRAVLJE: Stabilno.
RIBE
LJUBAV: Povoljne vesti i mogući pozitivni događaji, ali vi ćete biti preokupirani drugim sferama. POSAO: Prepreke i manjak energije će vas osujetiti. ZDRAVLJE: Slabije.
Sunce, planeta vitalnosti, menja znak i ulazi 20. marta u Ovna gde će doneti srećan period za Ovnove, Lavove i Strelčeve. Ova pozicija Sunca biće aktuelna do 19. aprila kada prelazi u zemljani znak Bika.
Blizanci nećete biti najbolje raspoloženi, što će drastično srozati njihove šanse u ljubavi. Čeka ih i blokada u novčanim tokovima ili neplanirani troškovi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pročitajte ovu numerološko-psihološku prognozu i saznajte na koji će vas način stići karma u 2024. godini, te sa kakvim će te se krizama i izazovima suočiti u zavisnosti od vašeg datuma rođenja!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je zajedno sa svojim kolegama iz vrha vlasti učinio za lečenje naših najmlađih stanovnika više nego što su blokaderi pre 2012. godine mogli samo da sanjaju da je moguće.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Svetski lideri iz vlada, poslovnog sektora, civilnog društva i akademske zajednice okupiće se u Davosu kako bi učestvovali u diskusijama usmerenim ka budućnosti, sa ciljem rešavanja globalnih izazova i utvrđivanja prioriteta. Poziv na hrabru, zajedničku akciju čini ovaj skup posebno značajnim - među svetskim liderima je i Aleksandar Vučić, predsednik Srbije.
Navršilo se 27 godina od sukoba snaga bezbednosti Savezne Republike Jugoslavije sa pripadnicima takozvane OVK u selu Račak, u opštini Štimlje. Ovaj događaj iskorišćen je kao povod za NATO bombardovanje Jugoslavije, dva meseca kasnije, na osnovu izveštaja Verifikacione misije OEBS-a.
Blokaderi su odavno izgubili kompas i svakodnevno se međusobno napadaju, a sada je potpredsednica Demokratske stranke Dragana Rakić udarila po opozicionim partnerima kako bi se dodvorila blokaderima.
Lider Srba u Crnoj Gori i predsednik Demokratske narodne partije Milan Knežević danas je poručio da će sam da se prijavi policiji i ministarki prosvete Anđeli Jakšić Stojanović, jer je na proslavi rođenja kumovog sina zapevao Kaćušu.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović oštro je reagovala na izjavu pšoslanice SSP Jelene Spirić da su uzrok prekida u snadbevanju elekrtičnom energijom Elektromreže Srbije ističići da tako samo obmanjuje javnost i širi paniku.
Večeras je u žestokoj borbi Crvenih i Plavih u Exatlonu došlo do neverovatnih preokreta, svađa, znoja i suza, a krajnju pobedu odneo je Crveni tim i to na posebnom poligonu "Štafeta".
U Exatlonu Srbija došlo je do otvorenog sukoba između članova Plavog i Crvenog tima, a najžešća razmena teških reči dogodila se između Radojice Lazića i Marka Nikolića.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Peter Sijarto, šef mađarske diplomatije, istakao je da postoji realna šansa da MOL za jedan do tri dana postigne ključni dogovor sa kompanijom "Gaspromnjeft" o kupovini većinskog udela u NIS-u.
Emulgovani proizvodi na bazi biljnih masti često svojim izgledom podsećaju na sireve, pa potrošači pogreše pri kupovini, bez da pročitaju šta piše na ambalaži.
Čak 45 odsto dece u Srbiji uzrasta između devet i 11 godina kaže da koristi društvene mreže svaki dan, pokazalo je istraživanje "Deca Evrope na internetu", sprovedeno u 19 evropskih zemalja.
Ministar kulture u Vladi Republike Srbije Nikola Selaković istakao je da problem našeg kulturnog nasleđa nisu svetinje, već već službe koje su trebale da ih štite.
Pripadnici Vatrogasno-spasilačke jedinice uključeni su večeras u potragu za osobom koja je, prema prijavi policije, peške ušla u železnički tunel ispod Pančevačkog mosta.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine. Arkan je ubijen sa tri hica u glavu u beogradskom hotelu "Interkontinental". Žarko Popović, bivši načelnik Odeljenja za krvne delikte, otkrio je u razgovoru za Blic TV manje poznate detalje likvidacije Arkana.
Dejana Ć. (22) žrtva je brutalnog nasilja koje se dogodilo 25. oktobra prošle godine u jednom ugostiteljskom objektu u Beranama u kom je radila. Suđenje u toku, a Dejana se sa svojom sestrom oglasila za emisiju Crna hronika i ispričala je sa čime se suočava nakon što je gost kafića pretukao.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre 26 godina, 15. januara 2000. godine, u beogradskom hotelu "Interkontinental", kada je pogođen sa tri hica u glavu. Tog dana, zajedno sa njim, ubijeni su i pukovnik Dragan Garić, bivši radnik Saveznog SUP-a, kao i major Milenko Mandić, pripadnik Srpske dobrovoljačke garde.
Agenti španske Građanske garde (Guardia Civil), u zajedničkoj akciji sa Nacionalnom policijom i Poreskom upravom, sproveli su složenu istragu koja je rezultirala razbijanjem tri kriminalne organizacije koje su delovale koordinisano, razbijajući kompletnu infrastrukturu koju su koristili za unos velikih količina kokaina iz Kolumbije u Španiju putem napada na kontejnerske brodove.
Republikanci u Senatu SAD odbacili su rezoluciju o ratnim ovlašćenjima koja bi ograničila predsedniku Donaldu Trampu mogućnost daljih napada na Venecuelu.
Venecuelanska opoziciona liderka i dobitnica Nobelove nagrade za mir Marija Korina Mačado sastala se danas sa američkim predsednikom Donaldom Trampom u Beloj kući, gde mu je, kako mediji navode, uručila pomenuto priznanje.
Najmanje 18 osoba hospitalizovano je nakon eksplozije granate u centru za stručnu obuku Ministarstva unutrašnjih poslova u Siktivkaru, u ruskoj Republici Komi, saopštio je pomoćnik ministra zdravlja Aleksej Kuznjecov.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Američki glumac Kifer Saterlend uhapšen je nakon sukoba sa vozačem službe taksi prevoza preko aplikacije, saopštila je Policijska uprava Los Anđelesa (LAPD).
Pevačica Mina Kostić oglasila se povodom brojnih komentara koji poslednjih dana kruže na društvenim mrežama u vezi sa njenom emotivnom vezom sa Manetom Ćuruvijom Kasperom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar