Venera, planeta koja predstavlja ljubav, ušla je u Vodoliju, gde pravi izazovan aspekat sa Plutonom, koji se takođe nalazi u ovom znaku, tako da je pred nama nedelja sa uzbudljivim ljubavnim dešavanjima.
Saznajte šta su zvezde spremile vašem horoskopskom znaku na emotivnom planu.
OVAN
Venera u Vodoliji donosi vam novo poznanstvo preko prijatelja. Retrogradni Mars je krenuo, pa sve više razmišljate o Lavu iz prošlosti. Povratak na staru romansu nije rešenje. Druželjubivi ste i lako ćete ostvariti nova poznanstva.
BIK
Očekuje vas ljubavni brodolom! Mars i Venera u negativnom aspektu ukazuju na kulminaciju svega onoga što nije valjalo u prethodnom periodu. Zbog toga može da dođe do kraha braka ili odnosa koji već duže vreme nije dobar.
BLIZANCI
Zbog retrogradnog Merkura ste zarobljeni u prošlosti. Ne uspevate da prebolite osobu koja vam je nekada bila bliska. Razmišljate šta ste mogli bolje da uradite. Ipak, pošto retrogradni Merkur radi svoje, znajte da nije ispravna odluka da se vraćate u prošlost.
Foto: Shutterstock
RAK
Očekuje vas neobično poznanstvo sa razvedenom osobom. To je neko ko je potpuno drugačijeg temperamenta nego vi, ali će vam prijati promene. Rakovi koji su u braku uveliko planiraju putovanje za praznike.
LAV
Nedelja puna iznenadnih susreta. Biće vam privlačna poznanstva preko interneta. Preko aplikacije za upoznavanje očekuje vas susret sa osobom koja može da vas iznenadi. Ukoliko ste u braku, partner će zahtevati više slobode u odnosu.
DEVICA
Zbog retrogradnog Merkura ste sluđeni, ali ćete biti zainteresovani za flert na radnom mestu. Jedna egocentrična Vodolija će vam zapasti za oko. Device koje su u braku konačno će razrešiti probleme koji su ih mučili mesecima.
VAGA
Venera i Pluton vam donose karmičku ljubav. U ovom period vas očekuju susreti sa osobama koje su pojavljuju u vašem životu kako biste dobili važnu emotivnu lekciju u 2024. godini. Zbog retrogradnog Marsa očekujte i pozive iz prošlosti.
Foto: Shutterstock
ŠKORPIJA
Nalazite se u emotivnom rasulu, pa niste stabilni kako biste racionalno procenili situaciju u kojoj se nalazite. Potrebni su vam novi izazovi, pa lako pravite presek u emotivnom smislu. Nije isključeno da ćete ostaviti sadašnjeg partnera zbog nekog potpuno novog.
STRELAC
Prošlost kuca na vaša vrata i nećete biti oduševljeni zbog toga. Priželjkujete nova poznanstva, ali se osećate kao da ste zapeli u emotivnom smislu. Ta faza će trajati do 17. decembra, tako da treba da budete strpljivi.
JARAC
U fazi ste kada vam je posao bitniji nego ljubav. Zbog toga lako možete da zapostavite partnera, naročito ako ste u braku. Venera jeste u vašem znaku, ali vam je razum iznad emocija, pa često merite koliko je partner delima doprineo u vašem odnosu.
Foto: Shutterstock
VODOLIJA
Vi ste na velikoj emotivnoj prekretnici. Promene dolaze sa svih strana, pa će odluke koje budete donosili u narednom periodu promeniti vašu budućnost. Venera u vašem znaku donosi vam zaljubljivanje i nova poznanstva.
RIBE
Niste emotivno stabilni, pa se lako hladite u odnosu. Zbog toga će partner imati poteškoće da razume vaše ponašanje. Pojedinim Ribama će se javiti stara ljubav. Iako to trenutno može da vam deluje kao dobra ideja, krajem meseca ćete se lako predomisliti.
Venera je ušla u Vodoliju, a retrogradni Merkur gazi do 17. decembra, tako da će položaj planeta pojedinim znakovima više odgovarati, pa će uspeti da zarade veliki novac.
Poznata astrološkinja Vasilisa Volodina objavila je astro prognozu u kojoj je otkrila da će Lavovi tokom 2025. godine imati najbolju godinu u svom životu.
Pred nama je izazovna astrološka nedelja, jer sutra kreće retrogradni Mars koji će se pridružiti retrogradnom Merkuru, pa će finansijska situacija biti nestabilna. Vodolije i Škorpije su na velikom udaru planeta, tako da imaju šanse da bankrotiraju u intervalu od narednih sedam dana.
Jedan od najizazovnijih astroloških događaja u 2024. godini je retrogradni Mars, koji stiže sutra u vatrenom znaku Lava i tim tempom će nastaviti do 25. februara 2025. godine. Retrogradni Mars će uticati na sve znakove, ali će Lavovi, Škorpije, Vodolije i Bikovi više osetiti njegov uticaj.
Venera je u Lavu, a Mars ulazi u Blizance 28. juna, tako da komunikacija postaje dinamična. Retrogradni Merkur u Raku je na snazi od 30. juna, tako da očekujte pozive iz prošlosti i razgovore koji su godinama bili na čekanju.
Jupiter, planeta sreće, ušao je u Lava nakon 12 godina, gde donosi odličan peirod za sve znakove Zodijaka. Ovaj tranzit podstiče ljude da preuzmu glavnu ulogu u svom životu, veruju u svoje sposobnosti i bez straha pokažu svoje talente.
Kraj jula donosi snažnu astrološku energiju koja, prema tumačenjima astrologa, može pokrenuti velike promene. Lavovi, Vodolije, Bikovi, i Škorpije posebno će osetiti ovaj period kroz odluke, nove šanse i lične preokrete.
Poslednja dekada jula donosi snažan energetski zaokret za Rakove, Lavove, Vage i Jarčeve. Posle perioda neizvesnosti, prepreka i čekanja, planete im konačno otvaraju put ka ljubavi, poslovnim uspesima i važnim životnim odlukama.
Venera je u Devici, a Mars u Blizancima, tako da je napeta emotivna situacija između muškaraca i žena. Retrogradni Merkur u Raku traje do 24. jula, tako će biti puno poziva iz prošlosti.
Bliži se izlazak Merkura iz retrogradnog hoda, a mi igramo još jedan zvezdani rulet, tako da će pojedini znakovi imati više sreće i uspeti da zarade novac do 25. jula.
Sunce, planeta vitalnosti, ulazi u Lava 22. jula, čime nagoveštava početak sezone ovog vatrenog znaka. Sunce će boraviti u Lavu do 23. avgusta i imaće jak uticaj na Lavove, Strelčeve, Ovnove, Vage i Blizance.
Mlad Mesec očekuje nas u vodenom znaku Raka u 11.45 minuta, a imaće snažan uticaj na Rakove, Ribe i Škorpije. Ovakva pozicija Meseca donosi novi početak i trajaće dve nedelje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Venera je ušla u Vodoliju, a retrogradni Merkur gazi do 17. decembra, tako da će položaj planeta pojedinim znakovima više odgovarati, pa će uspeti da zarade veliki novac.
Društvenim mrežama se proširila vest o hapšenju Srđana Seleša zbog droge zaplenjene u Liberiji, a iz blokaderske trovačnice na društvenim mrežama odmah su krenule spekulacije da je uhapšeni član Srpske napredne stranke.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas s predsednikom Vlade Češke Republike Andrejem Babišem, koji boravi u dvodnevnoj zvaničnoj poseti. Nakon sastanka usledile su izjave za medije.
Nekadašnji direktor Centra za istraživačko novinarstvo Srbije (CINS) Branko Čečen besramno je uvredio većinski srpski narod tvrdeći da građani Srbije prodaju glas predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću za par desetina hiljada dinara.
Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević, koji se nalazi u radnoj poseti Vašingtonu, rekao je o današnjoj skupštinskoj raspravi o rekonstrukciji Vlade Crne Gore da je reč o još jednoj političkoj trgovini unutar parlamentarne većine.
Načelnik Generalštaba Vojske Srbije general Milan Mojsilović razgovarao je u Beogradu sa komandantom Kfora, generalmajorom Ozkanom Ulutašom, i tom prilikom zatražio da Međunarodne bezbednosne snage, kao jedina legitimna oružana formacija u Pokrajini, zaštite Srbe i srpsko versko, kulturno i istorijsko nasleđe u Pokrajini.
Državni i nacionalni interes Srbije je da učini dodatni napor da se poveže sa zemljama Asocijacije nacija jugoistočne Azije (ASEAN), poručio je večeras u Manili ministar spoljnih poslova Marko Đurić dodajući da te zemlje jesu geografski udaljene od Srbije, ali da su ključne u mnogim aspektima - ekonomskom, političkom, pa i demografskom za budućnost čovečanstva u 21. veku.
Povodom tragedije u akva parku "Jugovo" u Smederevu u kojoj je nastradao petogodišnji dečak, oglasili su se pravni zastupnici sa zvaničnim saopštenjem.
Nestala devojčica u Žarkovu Anđelija Dimitrijević (12) poslednji put je viđena oko podneva kada je otišla do prodavnice i od tada se nije vratila kući.
Na prelazu Evzoni pozlilo srpskoj državljanki Veri Linić (62) tokom višesatnog čekanja, nakon čega je prevezena u bolnicu u Solunu gde se bori za život.
Tri osobe su povređene u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se tokom večernjih sati dogodila na Ibarskoj magistrali u blizini Preljine kod Čačka. Oni su vozilom Hitne pomoći preveženi u Opštu bolnicu u Čačku.
Alan Kožar i Damir Hadžić, pripadnici "škaljarskog" klana ubijeni su pre šest godina, 23. jula 2020. ispred luksuzne vile na Krfu, a Informer je došao u posed fotografija sa mesta ubistva.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za suzbijanje kriminala, Odeljenja za suzbijanje privrednog kriminala u koordinaciji sa Policijskom upravom u Požarevcu, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Požarevcu, uhapsili su M.T. (20) iz Velike Plane, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo falsifikovanje i zloupotreba platnih kartica u saizvršilaštvu.
U teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se tokom večernjih sati dogodila na Ibarskoj magistrali u blizini Preljine kod Čačka, teško su povređene tri osobe, od kojih je i jedan tinejdžer.
Šapčanin Srboljub Vasiljković (36) uhapšen je u Podgorici gde je, kako sumnja lokalna policija, boravio s namerom da počini novo krivično delo. On je ilegalno ušao u Crnu Goru jer je prethodno pobegao iz zatvora u Šapcu, gde je dobio slobodan vikend.
Predsednik iranskog parlamenta i glavni iranski pregovarač Mohamed Bager Kalibaf izjavio je danas da se američka strategija čiji je cilj, kako je naveo, bio da oslabi sposobnost Teherana da kontroliše Ormuski moreuz, obila o glavu Sjedinjenim Američkim Državama.
Međunarodni monetarni fond (MMF) odobrio je Ukrajini novu tranšu od 690 miliona dolara, ali će gotovo čitav taj iznos praktično biti poništen otplatom ranije uzetih kredita.
Tropska oluja Berta kreće se danas prema američkoj saveznoj državi Teksas, nakon što je okrznula južnu Luizijanu, izazvavši jake talase i bujične poplave duž obale Meksičkog zaliva, ali su se najjače padavine zadržale iznad vode,prenosi AP.
Glumica Eva Ras ponovo je zatalasala javnost i pokrenula lavinu reakcija na Fejsbuku, u kom je oštro napisala šta misli o nekadašnjoj državi Jugoslaviji.
Slavna nemacka manekenka i jedna od najpoželjnijih žena sveta, Hajdi Klum (53), ponovo je uspela da zapali društvene mreže i dovede atmosferu do usijanja.
Gostujući u emisiji "Demanti" Slađa Lazić Poršelina je ogolila afere Maje Marinković, te otkrila kakvim se trikovima njena bivša drugarica služi kako bi pokorila muškarce.
Bivša rijaliti učesnica Teodora Radojičić, poznatija kao Teodora Balzak, privukla je pažnju objavom provokativnih fotografija u kupaćem kostimu na društvenim mrežama.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.