Tajanstveni život Melanije Tramp: Ni njeni saradnici ne znaju gde živi, prva dama ne prestaje da intrigira (FOTO)
Podeli vest
Iako blista kad se pojavi, Melanija Tramp iza kulisa živi potpuno drugačijim životom koji zbunjuje i najbliže saradnike njenog supruga.
Dok Donald Tramp korača svojim drugim predsedničkim mandatom, njegova supruga Melanija ostaje enigma. Prva dama koja se retko pojavljuje, gotovo neprimetna u svakodnevici američke politike.
U sred teorija zavera je Brižit Makron bila muškarac, na društvenoj mreži X fotografija na koje jedne do drugoj stoje dve prve dame, Melanija Tramp i Brižit Makron, postala je viralna.
Dok je s Donaldom Trampom obilazila poplavljeni Teksas, Melanija je pažnju privukla patikama koje su nekad bile simbol mladosti u bivšoj Jugoslaviji, legendarnim starkama.
12.07.2025
08:53
Melanija živi svoj život
Prva dama Sjedinjenih Američkih Država nikada se nije uklapala u tradicionalne okvire uloge koju nosi.
- Ona nikada neće biti tipična Prva dama. Ima sopstvene ideje o tome šta želi da radi - izjavio je izvor blizak Melaniji za People magazin.
Stručnjak za govor tela je otkrila šta je Donald Tramp šapnuo Melaniji, a taj detalj govori mnogo toga o njihovom braku.
18.06.2025
21:00
U poslednje vreme, više se fokusirala na svoje projekte nego na državničke obaveze, uključujući dokumentarac koji snima za Amazon Prime, pod rediteljskom palicom Breta Ratnera, a u kojem se pojavljuje kao izvršna producentkinja, piše Business Insider.
Izvori tvrde da Melanija živi balansirajući između Mar-a-Laga i Bele kuće. Međutim, postoje tvrdnje da Trampovi saradnici „ni ne znaju gde ona zaista živi“.
Bela kuća kao pozornica
Iako je prisustvovala najvažnijim događajima, od inauguracije i nacionalnih molitvenih službi do ceremonija u čast vojske i humanitarnih inicijativa, Melanija Tramp ostaje povučena. Prosečno se pojavljuje na tek nekoliko događaja mesečno. Kada jeste prisutna, pažljivo osmišljen izgled i poruke poslate javnosti svedoče o njenom osećaju za formu, ali ne i za funkciju u političkom životu SAD-a.
Tokom ove godine, učestvovala je u potpisivanju zakona protiv zloupotrebe veštačke inteligencije u pornografiji, govorila je o važnosti bezbednog interneta za decu, a nastavila je i sa radom na inicijativi „Budi najbolja“, koja pomaže mladima da se izbore sa zlostavljanjem i traumama.
Najuspešniji ugovoreni brak ili brak na ivici pucanja?
Knjiga Majkla Vulfa ne štedi detalje o komplikovanom odnosu bračnog para Tramp.
„Melanija Donalda mrzi. Možda je, na svoj poseban način, ovo najuspešniji brak u Americi. Ili je možda spreman da eksplodira svakog trenutka", naveo je on u knjizi.
Kad se pojavi zablista
Kada Melanija Tramp izađe iz senke, svet obrati pažnju. U junu je pratila Trampa na svečanost povodom 250 godina američke vojske, a u julu je, između ostalog, posetila bolnicu za decu uoči Dana nezavisnosti, i prisustvovala memorijalima žrtvama poplava u Teksasu.
Foto: Tanjug/AP
Melanija i Donald Tramp
Prva dama koja nije svakodnevno uz predsednika. Žena koja bira kada i gde će biti prisutna. Osoba čiji pravi životni prostor niko sa sigurnošću ne zna. Melanija Tramp ostaje tajanstvena figura savremenog političkog života, neko ko svesno kroji svoju ulogu daleko od reflektora, a opet, svakim svojim gestom podseća da je i dalje tu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U sred teorija zavera je Brižit Makron bila muškarac, na društvenoj mreži X fotografija na koje jedne do drugoj stoje dve prve dame, Melanija Tramp i Brižit Makron, postala je viralna.
Američki potpredsednik Džej Di Vens na zatvorenim sastancima dovodi u pitanje zvanične tvrdnje Pentagona o uspehu rata protiv Irana, objavio je Atlantik.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je ekskluzivni intervju poznatom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) i tom prilikom Britancu postavio pitanje zbog kog je nastao muk.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Region Baltika se danas sve češće posmatra kao zona povišenog rizika, ali njegova sposobnost za stvarnu eskalaciju značajno je ograničena specifičnim geografskim faktorima.
Iran priprema mere regulisanja budućeg prolaska kroz Ormuski moreuz koje predviđaju da brodovi moraju da plate tranzit u iranskoj valuti rijalima, izjavio je danas visoki zvaničnik iranskog parlamenta Ebrahim Azizi.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar