Eva Longorija hipnotisala Kan: Kraljica crvenog tepiha izdominirala u haljini golih leđa (FOTO)
Najnovije izdanje Eve Longorije u zelenoj toaleti diglo je Kan na noge.
15.05.2025
15:40
Shutterstock
Lajfstajl
Eva Longorija se pojavila u svetloroze haljini posutoj hiljadama šljokica koja je blistala pod svetlima reflektora. Haljina krojena tako da prati liniju tela savršeno je istakla njenu figuru, dok su prozračni delovi i zlatni detalji dodali dozu sofisticirane provokacije.
Foto: Shutterstock
Ovaj kroj, koji podseća na klasičan sirena stil, istovremeno je glamurozan i moderan. Sjaj tkanine i precizno postavljene linije daju iluziju savršeno oblikovane siluete - nešto što se u svetu visoke mode smatra pravim umetničkim trikom.
Longorija je pametno odabrala da uz tako upečatljivu haljinu ne pretera sa detaljima. Dijamantska ogrlica i minđuše bile su diskretne, ali efektne, savršeno zaokružujući celinu bez preopterećenja.
Nakit je, kao i sama haljina, delovao skupo, ali ne napadno - što je znak istinskog modnog ukusa.
Foto: Shutterstock
Eva je ostala verna svom prepoznatljivom stilu - zaglađena kosa sa blagim volumenom i topli tonovi šminke koji naglašavaju njen ten. Šminka je bila besprekorna - prirodna, ali glamurozna, s fokusom na oči i diskretnim sjajem na usnama.
U kombinaciji sa raskošnom haljinom, ovaj look je istovremeno sofisticiran i pristupačan, što je razlog zašto Eva toliko često završava na listama "najbolje obučenih".
Njena modna filozofija je jednostavna, ali efektna - izražen kroj, luksuzna tekstura i samopouzdanje. Longorija je i ovoga puta pokazala da razume kako haljina ne treba da nosi ženu, već da žena nosi haljinu.
Njena pojava na ovom događaju bila je modna lekcija iz elegancije: balans između seksepila i sofisticiranosti, sjaja i ukusa, modernosti i večne klasike.
Eva Longorija još jednom je potvrdila da je njen stil više od estetike - to je izraz karaktera i stava.
Njena pojava na gala večeri bila je podsetnik da prava elegancija nikada ne izlazi iz mode, a da sjaj nije uvek stvar materijala, već unutrašnjeg samopouzdanja koje zrači na svakom koraku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na tajkunskoj televiziji diplomata Srećko Đukić pričao je o Rusiji i diplomatskoj mreži Srbije.
25.12.2025
07:20
Srpska vojna industrija u poslednjih nekoliko godina poseban fokus stavlja na dronove, odnosno, bespilotne letelice, a sada su i mnogi van naše zemlje počeli to da primećuju.
24.12.2025
22:01
Svedoci smo svakodnevnih pokušaja omanjivanja javnosti od strane blokadera i antisrpske opozicije, koji pokušavaju lažima da prikažu kako je država u lošem stanju, ali uprkos tome rezultati i brojke govore i pokazuju sasvim suprotno.
24.12.2025
21:53
Nakon jučerašnje sednice Skupštine Grada tokom koje su iznete brojne poluinformacije a sve vezano za rad javnih preduzeća u Nišu i njihovo buduće fukcionisanje, oglasio se i prvi čovek Pokreta za narod i državu u Nišu, doc. dr Milan Lazarević koji je dao bezrezervnu podršku gradonačelniku Niša Dragoslavu Pavloviću.
24.12.2025
20:13
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obići će sutra radove na izgradnji Novog savskog mosta na Starom sajmištu u Beogradu.
24.12.2025
21:31
Polovna "mazda MX-5" postala je pravo otkriće za srpsko tržište polovnih automobila, jer modeli koji su starije generacije u oglasima se mogu pronaći za oko 1.000 evra ili čak manje.
24.12.2025
20:20
Sa Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" upozorili su da će prognozirane minimalne dnevne temperature vazduha biti u kategoriji "opasne pojave" na teritoriji raškog, moravičkog, pirotskog, topličkog, pećkog, kosovskomitrovačkog, kosovskopomoravskog i kosovskog okruga 1. i 2. januara, a u pčinjskom i prizrenskom okrugu 2. januara.
24.12.2025
19:35
Firma, na čijem čelu se nalazi ćerka Ljubiše Buhe Čumeta, kupila je dvorac Dunđerski po ceni od čak 325.800 evra!
24.12.2025
18:10
OFAK produžio je rok za pregovore Naftnoj industriji Srbije do 24. marta 2026. godine.
24.12.2025
17:11
Miloš Ljubenović Miške (31) ubijen je pre 13 godina, u Ulici dr Ivana Ribara u Bloku 45, nadomak zgrade u kojoj je živeo sa porodicom.
24.12.2025
23:41
Teška saobraćajna nesreća dogodila se večeras na putu Divci-Mionica kada je automobil sa puta sleteo u provaliju.
24.12.2025
22:58
U decembru 2016. godine u javnosti je odjeknula izjava Jovana Vukotića, koji je u bezbednosnim krugovima i medijima često označavan kao jedan od ključnih ljudi "škaljarskog klana", da "ima spisak crnogorskih policajaca koje plaća mafija".
24.12.2025
22:14
Večeras je u Apatinu došlo do požara u porodičnoj kući.
24.12.2025
22:15
Policija u Beogradu uhapsila je L. P. (27) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivična dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
25.12.2025
06:00
Specijalni izaslanik predsednika SAD za Belorusiju Džon Koul tokom poseta Minsku i pregovora sa predsednikom zemlje Aleksandrom Lukašenkom nudio mu je da uzme preparate za mršavljenje, piše „Volstrit džurnal“, pozivajući se na izvore.
25.12.2025
05:40
Rat u Ukrajini, 1400. dan.
24.12.2025
07:33 >> 23:57
Ruski milijarder i osnivač platforme Telegram Pavel Durov planira da u potpunosti pokrije troškove vantelesne oplodnje (IVF) za žene koje mu rode naslednike.
24.12.2025
23:30
Dvogodišnja devojčica tragično je preminula u Brazilu kada su je, nakon pada u reku, napale pirane.
24.12.2025
23:00
Evropsku javnost poslednjih dana uzdrmao je propagandni video koji se pojavio na televizijama, društvenim mrežama i pojedinim medijskim platformama, a koji je za kratko vreme postao viralan.
24.12.2025
22:30
Retko kome pođe za rukom da maestralno dočara ulogu problematičnog zavodnika, kao što je to uradio Lepomir Ivković u kultnoj seriji "Srećni ljudi".
24.12.2025
15:15
Mik Ejbrahams, legendarni muzičar i jedna od ključnih figura ranog zvuka britanskog roka, preminuo je u 82. godini života.
24.12.2025
14:18
Rasel Brend je optužen za još dva krivična dela, uključujući jedno silovanje, saopštila je Metropolitenska policija.
24.12.2025
14:11
Snimak glumca beskućnika Tajlora Čejza koji je postao viralan na društvenim mrežama, uzburkao je javnost u Americi nakon čega mu je njegov kolega Danijel Kertis Li pomogao i obezbedio mu krov nad glavom.
24.12.2025
13:25
Pevačica Nikolina Kovač pokazala je kako je dekorisala dom za novogodišnje i božićne praznike.
24.12.2025
23:42
Najveća podrška voditeljki Dei Đurđević je njena majka Nena.
24.12.2025
23:25
Pevačice Nada Topčagić i Lepa Lukić sporečkale su se oko "Ramštajna" jer kraljica narodne muzike nije čula za nemačku grupu.
24.12.2025
23:11
Muzička diva Jelena Karleuša otkrila je u šaljivom snimku sa Deda Mrazom da za praznike želi samo jedno - novac, i to mnogo novca.
24.12.2025
22:34
Pevačice Aleksandra Prijović i Tea Tairović srele su se na koncertu koleginice Emine Jahović, koji se večeras održava u Sava Centru.
24.12.2025
21:53
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar