• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Webtribune/mediji

03.04.2019

23:02 >> 23:08

ŠOK OTKRIĆE! NLO SU VREMENSKE MAŠINE IZ BUDUĆNOSTI - NAŠI DALEKI POTOMCI NAS PROUČAVAJU?!

Lajfstajl

ŠOK OTKRIĆE! NLO SU VREMENSKE MAŠINE IZ BUDUĆNOSTI - NAŠI DALEKI POTOMCI NAS PROUČAVAJU?!

Podeli vest

Profesor tehničke struke izneo je teoriju koja tera na razmišljanje i sugeriše da su NLO vremenske mašine iz budućnosti

Mnogi ljudi koji veruju u neidentifikovane leteće objekte (NLO) misle da su ove visoko napredne letelice vanzemaljski posetioci iz udaljenih planeta.

Dr Majkl Masters, biološki antropolog, specijalizovan za ljudsku evolucijsku anatomiju, arheologiju i biomedicinu na Tehnološkom univerzitetu u Montani, smatra da na nebu viđamo posetioce iz budućnosti.

- Fenomen predstavlja naše udaljene potomke, koji se vraćaju kroz vreme kako bi nas proučavali u svojoj evolucijskoj prošlosti - rekao je Masters u intervjuu za internet portal u Montani KKSLF.com
.
Profesor Masters misli da postoji razlog zašto ih ljudi, koji prijavljuju bliske susrete sa vanzemaljskim bićima, uvek opisuju na isti način.

NAUČNICI POTVRDILI DA IMA ŽIVOTA NA MARSU? Svemirski brod detektovao metan na CRVENOJ PLANETI!

- Vanzemaljac je uvek viđen sa dve noge, uspravno hoda, ima pet prstiju na svakoj ruci i stopalu, sa bi-lateralnom simetrijom -  imaju dva oka, usta, nos, mogu komunicirati sa nama na našim jezicima - kaže Profesor Masters.

On je takođe naglasio da je savršeno svestan da su NLO i vanzemaljci obuhvaćeni resornom naukom, ali smatra da bi naučnici trebali ozbiljno da pristupe proučavanju ovog fenomena.

- Evo tačke u priči u kojoj novinar daje neozbiljan komentar o malim zelenim muškarcima kako bi pokazao da on to ne shvata ozbiljno, ali američko ministarstvo odbrane potrošilo je 22 miliona dolara na istraživanje fenomena NLO i zato dr Masters veruje da je vreme da naučnici pristupe ozbiljnom proučavanju ovog fenomena ", izveštava internet portal u Montani KKSLF.com.

(VIDEO) NEŠTO SE OPAKO DEŠAVA DUBOKO ISPOD AFRIKE, nema objašnjenja ni za pomor ribe u Indijskom okeanu - NAUČNICI U ŠOKU!

Profesor Masters predstavlja svoje teorije i argumente u svojoj knjizi Identifikovani leteći objekti.

Foto: Pixabay

Da li su" NLO "i" Vanzemaljci "jednostavno mi, ali iz budućnosti?

Ova provokativna nova knjiga oprezno ispituje premisu da vanzemaljci mogu biti naši udaljeni ljudski potomci, koji koriste antropološko sredstvo putovanja kroz vreme da nas posete i prouče u svojoj vlastitoj evolucijskoj prošlosti. Dr Majkl Masters, profesor biološke antropologije, koji se specijalizovao za ljudsku evolucijsku anatomiju, arheologiju i biomedicinu, istražuje kako upornost dugoročnih bioloških i kulturnih trendova u ljudskoj evoluciji na kraju može rezultirati time da postanemo oni koji upravljaju ovom letelicom u obliku diska, koja je verovatno upravo uređaji koji omogućava našem budućem potomstvu da se vrati unazad kroz pejzaž vremena. Štaviše, ovi vanzemaljci su uvek opisivani kao dvonoga, krupna, ljudska bića, koja komuniciraju sa nama na našim jezicima, i koja poseduju tehnologiju koja je naprednija, ali jasno izgrađena na našoj. Ovi izveštaji, zajedno sa temeljnim razumevanjem prošlosti i modernog ljudskog stanja, ukazuju na nastavak utvrđenih bioloških i kulturnih trendova ovde na Zemlji, daleko u ljudskoj budućnosti. "

Objasnio je da je knjiga napisana za njegove "akademske vršnjake onoliko koliko i za bilo koga u NLO zajednici."

(VIDEO) TITANIK II KREĆE NA PRVU PLOVIDBU, trasa je ista kao i kod izvornog broda, SAMO DA NE BUDE I SUDBINA!

Profesor Masters je takođe rekao da će biti srećan ako njegovo istraživanje može da doprinese ozbiljnim istraživanjima NLO fenomena. On se nada da će tema o vanzemaljskom životu i NLO-ima "proći kroz neke stigme i da neće morati da brani ovo kao nauku, jer je i sama veoma naučna."

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set