Lajfstajl
U JUŽNOM VETRU GLUMI BIKOVIĆEVOG SINA! Preslatki dečak je sin NAŠE POZNATE GLUMICE - to sigurno niste znali! A ulogu je dobio na AUDICIJI (FOTO)
Da li prepoznajete koje?
Sin glumice Nade Macanković, Milutin Janić, na kastingu za seriju "Južni vetar" dobio je ulogu Luke, sina Petra Maraša.
IZNENAĐENJE JUŽNOG VETRA! Poznata folkerka dobila ulogu - KITILI JE PARAMA, zapevaće čuveni HIT! Scena za PAMĆENJE
Foto: youtube printscreen/Južni vetar
- Agencije koje su radile kasting za ulogu deteta videle su mog Mićka na Instagramu, gde sam kačila njegove video-snimke. Zvali su i pitali da li bi došao na probu. On prvo nije hteo da glumi, a na kraju je ipak pristao i super se snašao - kaže poznata glumica.
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar