SVADBA O KOJOJ SVI PRIČAJU! Mladenci iz Hrvatske razapeli ŠATOR za vreme KORONE, na svakom ćošku je stajalo OVO! A kad vidite KAKO SU OTIŠLI U CRKVU... HIT (FOTO)
Podeli vest
Hrvatski mediji pišu samo o njima
Ana V. (21) i Uroš B. (30) su zbog korone svadbeno slavlje preselili iz svečane sale u Zagrađu u porodično dvorište. Broj gostiju su smanjili sa 300 na 80, ali od slavlja nisu odustali.
Video na kojoj je navodna trudna ljubavnica upala na svadbu i vikala mladoženji da nosi njegovo dete pregledalo je više od 10 miliona ljudi.
10.08.2020
23:01
Raširili su šator u dvorištu i napravili svadbu za pamćenje, a u realizaciju ideje uključili su se i kumovi.
Prvo iznenađenje bilo je odmah po ulasku u dvorište mladoženje. Na prigodnome mestu bila su sredstva za dezinfekciju.
- Gosti su sve uredno odradili, prvo su dezinficirali ruke, a onda pristupili unutrašnjoj dezinfekciji. Neki su bili toliko odgovorni da su unutrađnju dezinfekciju ponovili po nekoliko puta, što je sigurno, sigurno je - rekla je kuma Andrea.
Foto: Pixabay
Nakon što su svi stavili maskice, a kumovi i mladenci i članovi najbliže porodice imali su prigodno označene maskice, veselje je moglo da počne. Najveće uzbuđenje bilo je kad je mlada trebalo da krene u crkvu svetog Nikole na venčanje.
U dvorište su dovezli traktor ukrašen plišanim medvedima.
- Bilo je zaista veselo, kako to samo kod nas zna biti. Svi su se pridržavali mera, ali bilo je i onih koji su se morali malo i približiti, očito je dezinfekcija bila česta i jaka, pa im je trebao nečiji oslonac - našalila se kuma.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ambsador Rusije Aleksandar Bocan-Harčenko izjavio je danas da se traži rešenje za Naftnu industriju Srbije (NIS) koje će, kako je rekao i ruski predsednik Vladimir Putin, biti pre svega u duhu i okviru prijateljskih odnosa dve zemlje.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Takozvani kosovski premijer Aljbin Kurti nastavlja sa brutalnim terorom nad Srbima, a njegove okupacione falange danas su osudile Srbina Slađana Trajkovića na deset godina zatvora zbog navodnog ratnog zločina!
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić, gostujući u specijalnoj emisiji "Direktno sa Minjom Miletić“, istakla je značaj civilnog društva u procesu evropskih integracija Srbije i naglasila da odgovornost za napredak nije samo na vlasti.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Sektora za vanredne situacije, u nedelju, 28. decembra, u ranim jutarnjim časovima, izvršiće uklanjanje, transport i uništavanje avio-bombe američke proizvodnje iz Drugog svetskog rata, model „AN-M44“, pronađene na gradilištu Beograd na vodi, u Ulici Nikolaja Kravcova, saopšteno je danas iz MUP-a.
Uoči novogodišnjih praznika i priprema za najluđu noć, devojke u želji da imaju preplanuli ten preteruju sa odlaskom u solarijum, upozoravaju stručnjaci!
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je sinoć da je ponovo pronađena zaostala bomba iz Drugog svetskog rata i to ponovo u Beogradu na vodi, u blizini tržnog centra.
Vojno-politička situacija sa zapadnim susedima Belorusije je napeta i složena - zapadne zemlje se spremaju za vojnu akciju i to nije blef, izjavio je danas beloruski ministar odbrane, general potpukovnik Viktor Hrenjin.
Kabinet japanske premijerke Sanae Takači usvojio je danas rekordno visok budžet za odbranu, koji iznosi više od devet biliona jena (49,2 milijardi evra), i koji je za 9,4 odsto veći od prethodnog budžeta, u trenutku kada eskaliraju tenzije sa Kinom.
Američki milijarder i vlasnik kompanije Tesla Ilon Mask rekao je danas da smatra da glavni grad Belgije, Brisel, više nije belgijski. Maskov komentar usledio je kao odgovor na rezultate istraživanja koje je sproveo belgijski portal "immigratiebarometer", koji se bavi pitanjima demografije i imigracije u Belgiji.
Oslanjanje Vladimira Zelenskog na britanske obaveštajne službe bio je jedan od razloga zašto se Kijev povukao iz istanbulskih pregovora 2022. godine, izjavio je za ruske medije Andrej Klimov, član Biroa Vrhovnog saveta "Jedinstvene Rusije" i član Saveta za spoljnu i odbrambenu politiku.
Božićna čestitka pevačice Dženifer Lopez izazvala je buru na mrežama jer su fanovi, pored velikog dijamantskog prstena i bujnog poprsja, primetili da je telefon kojim se fotografisala iskrivljen u fotošopu.
Muzičar Džordž Majkl, autor hita "Last Christmas", umro je na Božić 2016. godine, baš na praznik o kome je napisao najlepšu pesmu svih vremena. Tri godine kasnije, na isti datum, umrla je i njegova sestra Melanija Panajotu.
Samoprozvani "Bog obrva", Adam Adaktar, ispričao je kako mu je pevačica Seka Aleksić tražila 25.000 evra za snimanje kratke reklame, iako su bili prijatelji.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar