• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: espreso/informer.rs

13.11.2020

22:37

KO SE SLIKAO, SLIKAO SE... Medvedići sa kafeterije u ZEMUNU spakovani u kutije! OVO JE PRAVI RAZLOG!

Lajfstajl

KO SE SLIKAO, SLIKAO SE... Medvedići sa kafeterije u ZEMUNU spakovani u kutije! OVO JE PRAVI RAZLOG!

Nema više bajkovitog prizora za slikanje...

Internet je već nedeljama preplavljen fotografijama kafeterije na Gardošu ispred koje se ljudi masovno okupljaju da bi se fotografisali sa prazničnom dekoracijom na fasadi. U pitanju su plišani, ali ne tako mali medvedi koji su bili zakačeni na samoj kafeteriji.

Prozori su bili okićeni lampionima i girlandama, a još ako tamo dođete kada padne mrak pa su sva svetla, sijalice i lampioni upaljeni, nastane prava praznična atmosfera. 

Ipak, nakon što su mnogi počeli da kritikuju kako kažu, nepoštovanje mera prevencije protiv korone, vlasnici su odlučili da skinu svoju novogodišnju dekoraciju.

To je palo teško ne samo njima, već i mnogim Beograđanima.

- Dragi naši, želimo da Vam se obratimo u ime naseg lokala koji godinama gradimo, volimo, i ulazemo ogromnu energiju kako bismo Vam preneli svu ljubav i posvecenost koju gajimo prema ovom poslu. Vi ste to do sada svim srcem cenili, i primecivali svaku našu inovaciju i trud. Hvala na tome. Na žalost, do sada najlepša stvar i magija koju smo zeleli da napravimo, i učinimo zaista posebnom ovu čudnu godinu, dovela je do toga da smo morali da odustanemo od ideje naših medenjaka zbog ogromne paznje i koncentracije ljudi koja se dogodila zbog njih. Za sada, oni će morati da sacekaju neko lepše vreme, i neku novu bajku, jer je nama na prvom mestu Vasa i naša bezbednost. U cilju odrzavanja dobrog zdravlja i zdravog razuma, morali smo da preuzmemo kompletnu odgovornost, i načinimo ovaj potez. Svaki naš apel ili molba za postovanjem mera su bili protumaceni kao neprofesionalizam ili čak nemarnost da svima ugodimo. Sa tim u skladu, moralo je doći do toga da se naši medenjaci povuku, i sačekaju malo zdravije vreme. Nadamo se da ćete i dalje uzivati u omiljenoj kafi, čaši dobrog vina, i našim delicijama, a nama je beskrajno žao što smo ovaj medeni momenat morali da stopiramo. Ostanite nam zdravi i vedri. Vasa Cafeteria Gardoš, naveli su na svom Instagram profilu.

Podsećamo, sve do juče vladala je prava euforija u Zemunu, a ljudi su "okupirali" ovu prelepo ukrašenu kafeteriju. Naravno, ni šale na Tviteru tada nisu izostale.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set