• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

24.06.2022

11:02

FATALNA NIKITA ZAVELA JE PUTINA, A EVO KAKO SADA IZGLEDA! Lepotica koja je pokorila svet nestala je iz Holivuda 2012, a ovim se danas BAVI (FOTO)

Printscreen You Tube Countriee Bumkin

Lajfstajl

FATALNA NIKITA ZAVELA JE PUTINA, A EVO KAKO SADA IZGLEDA! Lepotica koja je pokorila svet nestala je iz Holivuda 2012, a ovim se danas BAVI (FOTO)

Podeli vest

Glumica Peta Vilson (51) koja se proslavila ulogom tajnog agenta u seriji "Nikita" Luka Besona (1997), zaludela je svet svojom neverovatnom lepotom, a kažu da su mnogi muškarci pali na njene čari, a među njima je bio i ruski predsednik Vladimir Putin

Plavokosa lepotica ledenog pogleda osvojila je svet čim se pojavila u seriji "Nikita", koja joj je donela svetsku slavu.

Vilsonova je prvo radila kao model u Australiji i Evropi pre nego što se preselila u Los Anđeles 1991. Tamo je studirala glumu, a nakon pet godina studija, angažovana je za neke male uloge u nezavisnim filmovima kao što su Naked Jane and Loser.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PETA WILSON (@iampetawilson)

 

Zanimljivo je da se Peta 1996. godine prijavila za audiciju za popularnu seriju, a producenti su između 2.000 devojaka izabrali baš nju. Uloga fatalnog agenta obeležila je njenu karijeru i iako je kasnije dobijala uloge, one nisu mogle da se porede sa slavom koju joj je donela ona u "Nikiti".

Serija "Nikita" Luka Besona snimljena je 1997. godine, a bila je jedna od najpopularnijih u svetu, ali i u Srbiji.

 

 

Peta se od 2012. godine aktivno bavi dizajniranjem rublja i daleko je od glume. Iz veze sa rediteljem Damjanom Harisom ima sina.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by PETA WILSON (@iampetawilson)

 

Pričalo se da je Peta zavela mnoge slavne muškarce među kojima su Rasel Krou, Mik Džeger, ali i Vladimir Putin.

Peta je opisala jednom prilikom kako je izgledalo Putinovo udavaranje:

- Udvarao mi se, hranio me je i pričao mi o votki. Bila je to prava noćna mora - opisala je tada Peta svoj susret sa ruskim predsednikom.

 

Iako Peta danas ima nekoliko kilograma više, ova zgodna dama je ostala dosledna svojoj boji kose, pa fanove oduševljava fotografijama na Instagramu.

Ponekada snimi neki dokumetarac ili se pojavljuje u televizijskim emisijama.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set