• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

22.10.2022

11:50

IMA NAJUŽI STRUK NA SVETU! Kejti drži Ginisov rekord, a OVAKO IZGLEDA! (FOTO/VIDEO)

printscreen instagram

Lajfstajl

IMA NAJUŽI STRUK NA SVETU! Kejti drži Ginisov rekord, a OVAKO IZGLEDA! (FOTO/VIDEO)

Kejti Jang iz Amerike ponosno nosi titulu najužeg struka na svetu, a kako tvrdi, nije imala nijednu hiruršku intervenciju

Pored zaista fascinantnih talenata i osobenosti koji krase ljude širom sveta, u Ginisovoj knjizi rekorda možemo naći i spisak nekih potpuno bizarnih.

Jedan od takvih ostvarila je i Amerikanka Kejti Jang. Naime, ona je upisana kao žena sa najužim strukom na svetu, budući da se ta ponosna vlasnica rekorda može pohvaliti obimom struka od svega 38,5 centimetara.

Kejti je, inače ,veliki ljubitelj viktorijanskih korseta koji dodatno naglašavaju njen tanjušni struk. Udata je za ortopeda Boba, sa kojim ima troje dece. O njenom životu se ne zna mnogo, ali zasigurno je privukla veliku pažnju svojim nesvakidašnjim izgledom. 

 

 

Njen put ka sužavanju struka počeo je devedesetih godina. 

Inače, Kejti nije oduvek imala takve proporcije koje su je kandidovale za knjigu rekorda. Kako navode američki mediji, u početku nije želela da njeno ime bude upisano među pomenute rekorde, međutm, nakon nekoliko godina, ipak je popustila pod pritiskom.

Kako je otkrila, u početku je nosila korsete kako bi suzila struk čiji joj se obim nije dopadao. Kasnije se zaljubila u taj odevni predmet koji nosi bukvalno svakodnevno. Upravo to je uticalo na menjanje oblika njenog tela, da bi s godinama došla do neverovatnih sužavanja. 

Ta neobična žena je jasno mnogo puta istakla da nikada nje imala operaciju uklanjanja rebara, niti se bavila nekim ekstremnim tipovima treninga i dijeta. Često odlazi na rendgen kako bi se uverila da se ja njenim telom sve u redu. Prema njenim tvrdnjama, nema nikakvih zdravstvenih problema zbog takvog izgleda i svi organi su joj, koliko god to čudno izgledalo, upravo na svom mestu.

BONUS VIDEO:


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)
Politika

Čista psihijatrija! Razjareni blokader vrištao i vređao kordon policije, dok ga je podivljala masa pujdala: "Udri Srbe" (VIDEO)

Skandalozne scene uličnog divljaštva zabeležene su u Užicu uoči veličanstvenog narodnog skupa Srpske napredne stranke, kada je grupa opozicionih ekstremista i blokadera nasilno pokušala da spreče okupljanje desetina hiljada poštenih građana. Ono što se dešavalo ispred kordona policije graniči se sa čistom psihijatrijom i podseća na najcrnje scenarije uličnog terora.

29.08.2026

22:41

Exatlon

Društvo

Hronika

Kad pijani i drogirani sednu za volan, počinje pakao: Beže od policije, dodaju gas, zakucavaju se u policijska vozila
Hronika

Kad pijani i drogirani sednu za volan, počinje pakao: Beže od policije, dodaju gas, zakucavaju se u policijska vozila

Kada pijani ili drogirani sednu za volan, ne ugrožavaju samo sebe i druge učesnike u saobraćaju, već neretko, kada ih policija zaustavlja, pokušavaju da pobegnu. Umesto da stanu na znak službenika, dodaju gas, prelaze u suprotnu traku, prolaze kroz ulice velikom brzinom, a pojedini, kada shvate da im beg automobilom ne uspeva, pokušavaju da policiji umaknu i pešice. Tako obična saobraćajna kontrola za nekoliko trenutaka može da preraste u pravu filmsku poteru.

29.08.2026

20:00

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set