• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.02.2023

13:12

ŽENE ODLEPILE! Nova tašnica iz Luj Vitona kao kolačić sudbine (FOTO)

Pixabay

Lajfstajl

ŽENE ODLEPILE! Nova tašnica iz Luj Vitona kao kolačić sudbine (FOTO)

Podeli vest

Modna kuća "Luj Viton" predstavila je novu tašnicu u obliku kolačića sudbine, koja je već rasprodata.

Reč je o modelu iz kolekcije za proleće/leto 2023. kog više nema ni u onlajn prodaji ni u buticima, pa se u medijima komentariše da će kolekcija dobro proći.

 

 

Cena tašnice je 2.310 dolara.

 

 

Podsetimo, popularni italijanski brend Prada našao se na prvom mestu Lyst Index lestvice najpopularnijih modnih kuća u 2022. godini i tako je zvanično skinuo Guči sa trona.

Modna kuća Luj Viton našla se na 15. mestu ove liste.

Bernard Arno je Francuz koji vodi najveću imperiju luksuzne robe na svetu. Njegova kompanija "Louis Vuitton Moët Hennessy" poseduje mnogo toga, od "Louis Vuittona" i "Sephore" do "Hennessyja" i "Marc Jacobsa".

Arno je rođen u Francuskoj 1949. godine u bogatoj porodici i započeo je uspešan građevinski posao svoje porodice. Godine 1984. "Boussac Saint-Freres", vlasnik "Christian Diora", bankrotirao je i tražio je kupca.

Nakon što je uložio 15 miliona dolara svog novca, Arno je prikupio 80 miliona dolara potrebnih za kupovinu "Boussac Saint-Freresa", a zatim se fokusirao na pretvaranje "Christiana Diora" u kompaniju kakva je danas.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
IQ

pre 2 godine

ova tasnica mi lici na g,zu ovi snobovi bi nosili tasnice i od suvog lisca samo da pise neko zvucno ime.uputite me gde da promovisem onaj nas srpski jandzik sto puta lepsi i kvalitetniji.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Tokom snimanja trilogije "Hobit" uginulo oko 27 životinja
Kultura

Tokom snimanja trilogije "Hobit" uginulo oko 27 životinja

Oko 27 životinja uginulo je na farmi na Novom Zelandu gde su bili smešteni konji i druga stoka korišćeni tokom snimanja filmske trilogije "Hobit", a prema navodima više čuvara životinja, uzrok smrti bili su izuzetno loši i opasni uslovi držanja.

03.02.2026

11:21

Džet set