Kupila je davno izgubljeni kofer za 95 evra! Kada ga je otvorila potpuno se užasnula, nije mogla da veruje svojim očima (VIDEO)
Podeli vest
Devojka je za 95 evra kupila preko interneta nečiji davno izgubljeni kofer koje avio kompanije posle izvesnog perioda prodaju ukoliko se vlasnik ne javi.
Beki Čorlton je štedljiva Britanka koja garderobu, ali sve što joj je potrebno kupuje na buvljaku, prodavnicama polovne robe ili u sekn hend radnjama. Na društvenim mrežama je prate milioni ljudi koji žele poput njen da uštede novac.
Napulj važi za "kolevku" pica, ali to ne mora da znači da je uvek dobra i ukusna.
08.05.2024
13:17
Beki se toliko izveštila da na buvljacima pronalazi neverovatne a jeftine stvari koje kasnije preprodaje preko svojih naloga na mreža i dodatno zarađuje. Kako piše britanski "San" Beki je za 95 evra kupila preko interneta nečiji davno izgubljeni kofer koje avio kompanije posle izvesnog perioda prodaju ukoliko se vlasnik ne javi.
Firmirana garderoba i torbica
Ni ne sliteći šta se nalazi Beki je kupila kofer umotan u crnu foliju kao zaštitu od oštećenja tokom putovanja, tako da nije mogla ni da nasluti šta se krije unutra. Kako je objasnila Beki, kofer je bio izgubljen na londonskom aerodromu Hitrou, a ona ga je kupila preko interneta.
Pas čuvar je važan deo mnogih porodica i preduzeća širom sveta. Oni ne samo da pružaju osećaj sigurnosti, već služe i kao pouzdani saputnici. Kada je u pitanju izbor psa čuvara, važno je uzeti u obzir temperament, veličinu i druge karakteristike rase.
Ana Ivanović, bivša teniska zvezda, nastavlja da osvaja srca svojim besprekornim modnim izdanjima. Njen modni stil se izdvaja po sofisticiranosti i eleganciji, što je učinilo da postane veoma primećena u modnim krugovima.
08.05.2024
11:34
Već kad je skinula crnu zaštinu foliju shvatila je da ispred sebe ima skup kofer, ali šok je usledio kad ga je pred kamerama svog telefona otvorila i zavirila unutra. Kofer je krio veliko blago kome se nije nadala.
- Otmeni brendirani kofer koji košta oko 350 evra. Mislim da je ovo dobar početak - rekla je Beki otvarajući nečiji izgubljeni prtljag.
Parkinsov zakon (satirično formulisan zakon zasnovan na iskustvu britanskih vladinih agencija) jedan je od najpoznatijih i najvažnijih zakona koji se koriste u upravljanju novcem.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da će izbori biti ili u maju ili u decembru sledeće godine, ali da je realnije da će se održati u decembru 2026. godine.
Poslanik Srpske napredne stranke Nebojša Bakarec komentarisao je najavljene izbore u Srbiji i poručio da će "borba biti teška i neizvesna zbog toga što blokaderi i opozicija imaju ogromnu finansijsku pomoć iz inostranstva".
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Prema najnovijim prognozama, jak ciklon čiji se centar trenutno nalazi iznad Grčke i dalje utiče na vreme u regionu. Zbog njegovog delovanja u Srbiji preovlađuje oblačno vreme, a mestimično se očekuju i padavine.
Sekretarijat za javni prevoz saopštio je da će tokom izvođenja radova na asfaltiranju Ulice kralja Petra Prvog u Kaluđerici, od večeras u 22 časova do 8. decembra doći do promena u radu linija javnog prevoza.
Majka i brat Keli, devojke za čije je ubistvo osuđen državljanin Srbije na 18 godina zatvora, sa suzama u očima slušali su izricanje presude pred sudom u Lozani, prenose švajcarski mediji.
Na društvenim mrežama pojavio se izuzetno uznemirujući video snimak na kojem se vidi kako osumnjičeni A. K. (25) iz Rožaja, svojim automobilom, namerno, udara u oštećenog mladića.
Sjedinjene Američke Države žele da Evropa preuzme većinu konvencionalnih odbrambenih kapaciteta NATO, od obaveštajnih podataka do raketa, do 2027. godine, rekli su zvaničnici Pentagona diplomatama u Vašingtonu ove nedelje, što je kratak rok koji neki evropski zvaničnici smatraju nerealnim, prenosi Rojters.
Ukrajinski antikorupcijski biro NABU i SBU saopštili su da su razbili kriminalnu grupu na čijem čelu je poslanica Ana Skorohod iz stranke „Za budućnost“.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Rijaliti učesnica Slađana Lazić, poznatija kao Slađa Poršelina, otkrila je razlog raskida cimera iz Bele kuće Anđele Đuričić i Nenada Marinkovića Gastoza.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar