• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

20.07.2024

08:24

Šok na plaži! Devojku progutao pesak, propala je dva metra u dubinu (VIDEO)

Shuterstock

Lajfstajl

Šok na plaži! Devojku progutao pesak, propala je dva metra u dubinu (VIDEO)

Podeli vest

Devojka na plaži u San Dijegu upala je u veliku peščanu rupu.

Spasioci su kopali rukama i lopatama da bi devojku izvukli iz peska.

Svedoci su opisali jeziv trenutak kada je pesak “progutao” devojku koja se sunčala. Pretpostavlja se da je završila na dubini od dva metra.

“Bio sam jako uplašen za nju”, rekao je Ričard Mastan, jedan od očevidaca.

Prijatelji tinejdžerke su pokušali da je izvuku, ali uzalud. U tim trenucima, stigli su spasioci.

“Iz peska su virile ruke i deo glave”,rekao je poručnik Džejkob Magnes iz spasilačke službe San Dijega.

Foto: Shuterstock

 

 

Nakon 20-minutnog intenzivnog kopanja devojka je izvučena na površinu.

Ona je čudom ostala nepovređena, a odmah je prevezena u bolnicu. Nakon pregleda predata je zabrinutim roditeljima.

Svedoci incidenta izrazili su divljenje prema nadležnima i timskom radu tokom akcije spasavanja.

“Svaka čast! Voleli bismo da češće budu uz nas”, poručio je lokalni meštanin Noa Gastelum, prenosi Daily Mail.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Sport

Zvezda završila pripreme, ali brine zdravstveni bilten! Milojević o povredama Duartea i Mimovića: Videćemo koliko je ozbiljno!
Crvena zvezda

Zvezda završila pripreme, ali brine zdravstveni bilten! Milojević o povredama Duartea i Mimovića: Videćemo koliko je ozbiljno!

Pripreme u Antaliji su bile veoma specifične i kratke, ali smo ih maksimalno iskoristili. Nismo imali velikih problema sa povredama sem malog peha sa Brunom Duarteom i Ognjenom Mimovićem, za kojeg ćemo tek videti koji je stepen povrede u pitanju. Prezadovoljan sam, spremni smo za dalje izazove, poručuje trener Crvene zvezde Vladan Milojević (54)!

18.01.2025

12:32

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Džet set