Bjanka Censori uslikana je u Tokiju sa svojim suprugom Kanjeom Vestom u izdanju za koje se može slobodno reći da je modni promašaj godine i apsolutni kič.
Dok vreme provodi sa suprugom Kanjeom Vestom u Tokiju, Bjanka Censori promoviše jedan od svojih omiljenih modnih trendova, bunde, ali naravno, ne bira običan komad.
Bjanka je poznata po tome što voli da nosi bunde, a ljubitelji životinja nadaju se da se odlučuje za veštačku. Njena krznena bunda bila je nežnoj bež boji, asimetričnog kroja, što je bilo posebno primetno otpozadi.
Foto: profimedia
Bjanka Censori
Bunda je dizajnirana da naglašava njenu zadnjicu, uz ogroman šlic koji otkriva ovaj deo tela. S obzirom na prethodna izdanja koja je nosila, nije isključeno da ispod nje nije nosila ništa drugo osim čipkanih belih čarapa koje su se jasno videle.
Foto: profimedia
Potpuno izgubila osećaj za modu
Metalik salonke i frizura u obliku punđe, koju često bira, nisu doprinosile poboljšanju ukupnog utiska ovog kič stajlinga. Čak i kada nosi ovako masivan komad odeće poput bunde, supruga Kanjea Vesta uspeva da izgleda provokativno, gotovo kao da je naga.
Angelina Censori, sestra najprovokativnije žene na svetu, potpuno je suprotnost svojoj sestri Bjanki. Dok je Bjanka poznata po skandaloznim modnim izdanjima i kontroverznom ponašanju, Angelina vodi miran i povučen život, daleko od svetla reflektora.
Bjanka Censori, supruga repera Kanjea Vesta, svojim provokativnim i često vulgarno stilizovanim izdanjima izaziva lavinu komentara i rasprava širom sveta.
Bjanka i Kanje fotografisani su u jednom tokijskom tržnom centru, gde su kako se čini išli u bioskop, a potom uživali u noćnom životu. Njihov stil odevanja je iako trenutno borave u drugoj državi ostao isti.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Angelina Censori, sestra najprovokativnije žene na svetu, potpuno je suprotnost svojoj sestri Bjanki. Dok je Bjanka poznata po skandaloznim modnim izdanjima i kontroverznom ponašanju, Angelina vodi miran i povučen život, daleko od svetla reflektora.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Damir Agović - vođa blokada u Gornjem Milanovcu je, prema podacima do kojih su došli novinari, bio izuzetno loš đak. Pa kao neko ko je jedva završio srednju školu upitno je - koliko on može da bude svetli primer mladima?
Udruženje novinara Srbije (UNS) osuđuje napad na novinara Frankfurtskih vesti Zorana Vicelarevića koji se dogodio na tribini „Proglasa“ u Frankfurtu u trenutku kada je iz publike postavljao pitanje i traži od organizatora skupa izvinjenje zbog ovakvog postupka.
Prošlog četvrtka u centru Čačka okupilo se dvadesetak blokadera, a tokom skupa napadnut je Milinko Tomašević - snimatelj "Glasa zapadne Srbije" i "TV Lav Plus."
Dok blokaderi i deo opozicije u Srbiji godinama ćute na napade koji dolaze iz regiona, hrvatski evroparlamentarac Tonino Picula ponovo je pokazao šta zaista misli o Srbiji i njenom predsedniku Aleksandru Vučiću.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Danas je počeo Petrovski post, koji će trajati do 12. jula, kada SPC proslavlja Petrovdan, praznik posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu. Teolog Aleksandar Đurđević napominje da ne moraju svi vernici da poste strogo na vodi, jer takav način posta pre svega praktikuju monasi.
Cena trešanja drastično su pale u odnosnu na početak sezone, pa se sada prodaju od 160 do 200 dinara po kilogramu. Najpoznatije sorte su, kažu prodavci, "Doktorka" i "Herc", a za razliku od prošle godine, roda ima na pretek.
Šest pacijenata, uzrasta od 13 do 26 godina, dobilo je u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj novi zalistak na plućnoj arteriji, i to bez hirurškog zahvata.
Na planini Prokletije pronađeno je telo državljanke Srbije (27), koja je stradala tokom planinarenja. Spasioci su uz pomoć helikoptera okončali višednevnu potragu na izuzetno nepristupačnom terenu.
Na Prokletijama kod Gusinja i danas je u toku velika akcija Gorske službe spašavanja Crne Gore i brojnih planinara-alpinista kako bi se pronašlo i izvuklo telo državljanke Srbije koja je poginula tokom planinarenja.
Turske snage danas su ometale vojni avion koji je prevozio ministre odbrane zemalja članica Evropske unije na neformalni sastanak na Kipru, saopštila je kiparska vlada.
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je tokom sastanka sa generalnim direktorom korporacije Ujedinjena brodogradilišta Andrejem Pučkovim da je neophodno učiniti sve kako ne bi došlo da kašnjenja u izgradnji dva serijska nuklearna ledolomaca "Lenjingrad" i "Staljingrad".
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Pevačica Milica Jokić progovorila je o svojoj promeni boje kose, mentalnom zdravlju, stanju Mine Kostić, te otkrila da razmišlja da krene na psihoterapije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.