Megan Markl zgrozila svet! Kada je otvorila frižider svima se smučilo - od jednog detalja gore mreže (VIDEO)
Gledaoci Netfliksa ostali su "zgroženi" zbog detalja u novoj kulinarskoj emisiji Megan Markl.
08.03.2025
16:20
profimedia
Lajfstajl
Megan Markl je ponovo u žiži javnosti, ovog puta zbog svog novog šoua na Netflixu, koji je dočekan sa prilično lošim kritikama.
Njena emisija "With Love" nije uspela da osvoji publiku, a ocene gledalaca su poražavajuće, svrstavajući je ispod rvanja i klasičnih sitkoma po popularnosti na platformi.
I dok Megan i dalje pokušava da pronađe svoje mesto van kraljevske porodice, priče iz njene prošlosti ne prestaju da intrigiraju javnost.
Jedan takav trenutak, koji se dogodio pre pet godina, ponovo je aktuelizovan. Neobičan i šarmantan susret sa tada 16-godišnjim Akerom Okoiem, koji je danas student Kembridža i aspirant u svetu glume.
Aker Okoi proslavio se kada je 2020. godine, tokom Meganine poslednje solo kraljevske obaveze, istrčao na binu u školi Robert Klak u Dagenamu i poljubio tadašnju vojvotkinju od Saseksa pred razdraganim tinejdžerima, piše Daily Mail.
Foto: profimedia
Njegov potez izazvao je smeh u sali, dok je Megan šaljivo odmahnula prstom i nastavila svoje obraćanje. U danima nakon tog trenutka, mladić je doživeo neočekivanu slavu. Dao je intervju za "Good Morning Britain", napisao duhovito izvinjenje princu Hariju i branio Megan od kritičara, ističući da ona nije samo lepa žena, već i mnogo više od toga.
Danas, sa 21 godinom i kao student prestižnog Kembridža, Aker i dalje gaji divljenje prema Megan, iako priznaje da nije ni znao da je lansirala novi Netflix šou.
- Ako ikada ponovo budemo delili binu, sigurno ću to naglasiti prisutnima - izjavio je Aker za MailOnline.
Iako nije pratio njene novije projekte, nakon susreta s njom je odgledao seriju "Suits" i zavoleo je, nadajući se da je Megan iz britanskog iskustva izvukla ono najbolje.
Njegov život se od tog viralnog trenutka značajno promenio. Nakon što je završio školu sa izuzetnim ocenama, upisao je Kembridž i postao lokalna zvezda među studentima. Njegovo ime osvanulo je na listi "poznatih brucoša", a on je nastavio da gradi karijeru u oblasti obrazovanja, politike i međunarodnog razvoja, s nadom da će se jednoga dana ozbiljno baviti i glumom.
Ove godine planira da prisustvuje svom prvom dodeljivanju nagrada i razmatra mogućnost upisa na Londonsku akademiju za muziku i dramsku umetnost.
Iako mu je susret s Megan doneo neočekivanu slavu, Aker je nastavio da ostaje veran svojim principima. Aktivno učestvuje u kampanjama protiv nasilja nad ženama i devojkama, a poruka koju je tada preneo na bini i danas mu je vodilja: - Muškarci ne samo da treba da slave žene, već i da prepoznaju nepravdu i bore se za njihova prava.
Njegovo ime je možda najpoznatije po tom jednom trenutku s Megan Markl, ali Aker Okoje je od tada izgradio sopstveni put i čini se da tek počinje da ispunjava svoj potencijal.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu.
20.12.2025
22:09
Neumorni tim Informera uhvatio je glumca-blokadera Miloša Timotijevića ispred šatora Dijane Hrke, gde je, bez sumnje, došao da bi bio viđen. Nakon što je tu proveo izvesno vreme, okružen zgubidanima i duvanskim dimom, Timotijević je prošetao gradom.
20.12.2025
22:01
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta izjavio je da nikada ne smeju biti zaboravljeni masovni zločin nad 56 srpskih civila u selu Gornja Jošanica kod Foče koji se desio pre 33 godine i istakao da Srbija treba da osnuje Memorijalni centar srpskih žrtava na području bivše Jugoslavije, kao i da vodi aktivnu borbu za istinu o masovnom stradanju srpskog naroda u periodu od 1990. do 2000. godine kako bi pravda bila zadovoljena.
20.12.2025
20:12
Blokaderi su svojim destruktivnim akcijama i monstruoznim, ali srećom neuspešnim, planovima na delu prikazali svoju viziju Srbije.
20.12.2025
22:35
Da je opozicioni poslanik Miloš Parandilović ljubitelj “žestine”, uverila se iz prve ruke ekipa Informera. Parandilović je, valjda da zametne trag, najpre otišao u jednu pekaru, a potom se obreo u kafiću, u kojem je, čini se - deo inventara.
20.12.2025
22:34
Stotine vozača automobila i teretnih satima već satima je zaglavljeno u nepreglednoj koloni koja se formirala na auto-putu u smeru ka Nišu!
20.12.2025
22:00
Tačno tri nedelje pred Božić pravoslavni vernici obeležavaju Detinjce, a potom Materice i Oce, tri velika praznika posvećena porodici.
20.12.2025
19:35
U današnjoj epizodi Političkog kviza, znanje su odmerili Jovan Miljković ekonomista iz Jagodine i Bojan Pjevac iz Bečeja.
20.12.2025
18:45
Predpraznični vikend u Hrvatskoj obeležile su velike gužve na graničnim prelazima, posebno na Županji–Orašju prema BiH, gde je kolona trajala ceo dan, dok se na Bajakovu prema Srbiji za putnička vozila čekanje na izlazu predviđa i do devet sati.
20.12.2025
18:21
Teška tragedija dogodila se danas na skijalištu Savin Kuk na Durmitoru, gde je nemački državljanin Hetner Sebastijan (34) izgubio život nakon što je ispao iz korpe sa visine od oko 70 metara, dok je njegova supruga (30) u nesreći zadobila teške telesne povrede.
20.12.2025
23:05
Osoba iz Živinica za kojom je bilo raspisano osam poternica policijskih i pravosudnih organa uhapšena je u tuzlanskom naselju Miladije nakon što je pokušala da pobegne policiji, a kod njega je pronađen kilogram i po droge, oružje, municija i više od 50.000 KM.
20.12.2025
22:53
Državljanin Nemačke Hetner Sebastijan (34) stradao je danas u teškoj nesreći na skijalištu Savin Kuk na Durmitoru dok je njegova supruga (30) teško povređena.
20.12.2025
22:20
Plaćene ubice iz Australije kojima preti smrtna kazna zbog mafijaškog ubistva Srbina Živana Radmanovića (32) na suđenju u Okružnom sudu u indonežanskom gradu Denpasaru, otkrili su da je njihova meta na Baliju prvenstveno bio Sanar Ganim (35), prijatelj i pašenog ubijenog.
20.12.2025
22:05
Sigurne smrti vođu navijača Taurunum Boysa Jevta Jevtića, spasio je blindirani Audi A8 sa sedmim stepenom zaštite.
20.12.2025
20:34
20.12.2025
17:34 >> 19:59
Mihail Mališev, poznat kao zloglasni kanibal, preminuo je 19. decembra u poliklinici u Permu.
20.12.2025
22:00
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je da održavanje izbora u toj zemlji zavisi od dva ključna faktora - bezbednosne situacije i zakonodavnog okvira, kao i da su pripreme već započete.
20.12.2025
21:00
Ukrajinska policija potvrdila je da je video snimak drona sa ruskom zastavom iznad Kijeva, koji je danas postao viralan, autentičan.
20.12.2025
20:30
Serija snažnih oluja sa Atlantika pogodila je severozapadne delove Afrike.
20.12.2025
20:00
Izraelski zvaničnici, predvođeni premijerom Benjaminom Netanjahuom, sve su zabrinutiji zbog ubrzanog obnavljanja iranskog programa proizvodnje balističkih raketa, koji je bio oštećen u ranijim izraelskim vojnim udarima, i planiraju da o toj pretnji uskoro obaveste predsednika SAD Donalda Trampa, prenosi NBC News pozivajući se na izvore upoznate sa planovima.
20.12.2025
19:30
U filmu "Bolje od bekstva" (1993) Žarko Laušević igrao je glavnu ulogu, a filmske kadrove je delio sa svojim sinom Dušanom.
20.12.2025
15:01
Reditelj Džejms Kameron potvrdio je snimanje novog nastavka filma "Terminator" i otkrio da u njemu neće igrati Arnold Švarceneger.
20.12.2025
14:09
Domaći filmovi su tokom godina postali izvor nezaboravnih replika koje su ušle u svakodnevni jezik i postale kultne.
20.12.2025
13:55
Selma Ergeč, turska glumica koja glumi Sultaniju Hatidže u "Sulejmanu Veličanstvenom" ponovo je u centru pažnje – ali ovaj put zbog drastične promene imidža i misterioznog privatnog života.
20.12.2025
13:07
Voditeljka Sanja Marinković oglasila se putem Instagrama i podelila kako u krugu porodice i prijatelja proslavlja 18. rođendan sina Strahinje.
20.12.2025
23:01
Pevačica Aleksandra Mladenović prisetila se početka svoje karijere i kako je u Beograd došla sa samo 200 evra.
20.12.2025
22:21
Voditeljka Ana Radulović progovorila je o najtežem periodu u ovoj godini, kada je bivša devojka Nenada Marinkovića Gastoza pokrenula priču da postoji njihov intimni snimak.
20.12.2025
21:41
Pevačica Slađana Mandić otkrila je kako se nije razvela od supruga MMA borca Ajlina Ahmića, ali da su kratko vreme bili razdvojeni i da se kaje jer su deca propatila.
20.12.2025
20:21
Pevačica Nataša Bekvalac se na početku karijere razmišljala da li uopšte da snimi pesmu "Mali signali", ali je na kraju donela pravu odluku zahvaljujući Marini Tucaković
20.12.2025
19:41
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar