• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

28.03.2026

23:20

Dodirom do orgazma koji trese celo telo: Trik sa tabanima čini čuda u spavaćoj sobi

Shutterstock

Ljubav

Dodirom do orgazma koji trese celo telo: Trik sa tabanima čini čuda u spavaćoj sobi

Podeli vest

Akupresurom, stimulacijom određenih tačaka na telu, pojačava se senzualnost i privlačnost, oslobađa napetost u mišićima, poboljšava cirkulacija i protok energije, a krajnji cilj je postizanje intenzivne seksualne kulminacije.

Stručnjaci tvrde da ova akupresurna praksa može biti od pomoći i kod problema s impotencijom.

Snažno pritisnite palčevima određene tačke na partnerovim tabanima, označene kao K1 i K2.

Tačka K1 nalazi se na tabanu, ispod mesnatog dela prema prstima, otprilike između drugog i trećeg prsta. Da biste postigli željeni efekat, palčevima je treba stiskati oko 30 sekundi, a zatim popustiti pritisak. Ovaj postupak ponovite nekoliko puta.

Foto: Shutterstock

seks

Akupresura uključuje i približavanje glave genitalijama partnera uz oralno zadovoljenje, dok se neprekidno održava pritisak na tabanima. Nakon toga, uloge se mogu zameniti.

BONUS VIDEO


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim
Politika

"Neće me ućutkati u borbi za vladavinu prava" - Petrov: Borio sam se za odgovornost onih koji sebe smatraju apsolutno zaštićenim i neodgovornim

Predsednik Ustavnog suda Vladan Petrov je, reagujući na zahtev nevladinih organizacija Venecijanskoj komisiji da se ispita usklađenost njegovog postupanja sa ustanovljenim principima ponašanja, istakao da će poštovati sve eventualne postupke koji bi se pred tom komisijom protiv njega vodili, kao i svaku odluku ili meru ako bude doneta i poručio da ga neće ućutkati u borbi za vladavinu prava i demokratiju ni po cenu da ostane i bez članstva u Venecijanskoj komisiji i funkcije u Ustavnom sudu.

04.04.2026

16:42

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put
Politika

Obećanje Ane Brnabić na Dan studenata: Država će vratiti obrazovanje na pravi put

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić čestitala je danas Dan studenata 4. april svim studentima i poželela da se nikada više ne ponovo blokade na fakultetima, poručivši da će država vratiti obrazovanje na pravi put i upozorila da je zbog blokada nažalost u 2025. godini diplomiralo 11.500 manje studenata nego 2024. godine, što je direktno uticalo na njihovu budućnost.

04.04.2026

15:38

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set