• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Ljubav & zdravlje

09.09.2018

14:48

SEKS NA BRZAKA: Najbolja mesta za najvrelije strasti!

Ljubav

SEKS NA BRZAKA: Najbolja mesta za najvrelije strasti!

Podeli vest

Postoje mnoga usputna mesta koja možete iskoristiti kako biste razbili monotoniju, rasplamsali vezu ili se samo jednostavno dobro zabavili sa svojom boljom polovinom

Mnogi ljubavnici svakodnevno smišljaju nova uzbudljiva mesta za seks, jer krevet - koliko god bio udoban i bezbedan - ubrzo postane dosadan. Ukoliko ste avanturističkog duha i volite promene, predstavljamo vam najbolja i najpopularnija mesta za seks! Ukoliko ih već niste "overili" - prionite na posao.

Jedino rešenje je seks na brzinu koji možete da obavite i tamo gde se trenutno nalazite. Ako ste imalo diskretni, seks na brzinu može biti mnogo uzbudljiviji nego što ste zamišljali. Postoje mnoga usputna mesta koja možete iskoristiti kako biste razbili monotoniju, rasplamsali vezu ili se samo jednostavno dobro zabavili sa svojom boljom polovinom.

Lift 

Liftovi se ubrajaju među najbolja mesta za brzi seks. Probajte da zaustavite lift na nekom od spratova, ali ako ne želite da budete uhvaćeni, pazite da se pri tome ne upali alarm (jedino ako vas to ne uzbuđuje). 

Kad ste sve pripremili, stisnite svog partnera uz zid lifta i zabava može da počne. Nakon što ste završili sa igrom, pustite lift da nastavi sa kretanjem, ali bitno je da izađite na jednom od spratova pre željene destinacije ako ne želite svedoke.

Shutterstock

Bioskop 

Bioskopske dvorane idealna su mesta za brzi seks, mračne su, teško da će vas neko čuti, a u njima uvek postoje mesta koja kao da su stvorena za takve aktivnosti. Ako ste se zatekli u situaciji da je dvorana poluprazna, najbolje je da se smestite u najmračniji kutak i počnete sa igrom. 

Kod kupovine karata probajte da izaberete "ljubavno mesto", kod kojeg vam neće smetati nasloni za ruke, tako da ćete imati više prostora i za složenije egzibicije. Bioskopske dvorane najbolje su ako partner želi da vam pruži oralni seks, ali ako se u dvorani nalazi malo ljudi, možete preći i na složenije igrice.

Stepenište 

Stepeništa nisu baš idealna mesta za seks-aktivnosti, ali ako ste već toliko zaigrani da vam je to jedino mesto do kojeg možete da stignete, ne brinite, sasvim će dobro poslužiti. Pronađite mračni kutak iz kojeg ćete čuti ako vam iko dolazi u susret, opustite se i krenite. 

Problem je što su stepeništa obično dosta tiha, pa ni vi ne smete biti previše glasni. Ako ste već izabrali stepenište, proverite i da li postoje kakve podrumske prostorije, jer one mogu biti još jedno mesto povoljno za brzi seks.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali
Društvo

Oglasio se direktor Telekoma: Evo šta su hakeri zahtevali

Generalni direktor Telekoma Srbija Vladimir Lučić izjavio je da je jedna hakerska grupa ukrala podatke sa Telekomovih servera i da su ih ucenjivali tražeći bitkoine, ali da su podaci korisnika Telekovog servisa potpuno bezbedni, a da funkcionisanje Telekomovih servisa nikada nije bilo dovedeno u pitanje.

18.03.2026

11:54

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine
Društvo

Snažan rast STADA grupe i tokom 2025. godine

STADA grupa, u okviru koje posluje Hemofarm, ostvarila je u 2025. rast u sva tri segmenta – specijalitetima, zdravstvenim proizvodima široke potrošnje i generičkim lekovima. Korigovani prihodi STADA grupe povećani su za 6% i dostigli su vrednost od 4,3 milijarde evra, dok je korigovana EBITDA, posmatrano po konstantnim deviznim kursevima, poboljšana za 8% i iznosi 961 milion evra.

18.03.2026

10:41

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set