• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Pink.rs/Informer.rs

06.05.2019

08:43

DUGA, GUSTA I ZDRAVA! Stimulišite rast kose pomoću namirnice iz vaše kuhinje!

Ljubav

DUGA, GUSTA I ZDRAVA! Stimulišite rast kose pomoću namirnice iz vaše kuhinje!

Podeli vest

Lepu i sjajnu kosu svi muškarci vole, a svaka devojka je bar jednom poželela da je ima

Lepa kosa je jedan od najboljih pokazatelja ženstvenosti. Neke žene ne mare mnogo za dužinu kose dok postoje one koje bi sve dale da imaju dugu, gustu i zdravu kosu.

Možete da isprobate metodu sa crnim lukom, koja je veoma popularna u Holivudu. Dermatolozi kažu da nema nikakvih loših posledica po kožu glave ili dlaku.

Crni luk je dobar zato što je bogat sumporom koji podstiče proizvodnju kolagena, koji je jako važan za rast kose, a rezultati će biti vidljivi već nakon mesec dana.

Recept je veoma jednostavan:

Izrendajte dva do četiri luka i iscedite njihov sok. Masirajte glavu sokom i ostavite 15 minuta da odstoji.

Ako imate vremena, možete ostaviti sok na glavi ceo sat. Tako će rezultat biti bolji.

Nakon toga operite kosu kao i inače i stavite regenerator. Ovaj tretman radite dva puta mesečno i rezultati će vas zadiviti.

I nemojte da brinete, kosa vam neće smrdeti na luk.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Džet set