Nije važno da li je u pitanju dobar momak iz komšiluka ili opasan tip za kojim uzdiše pola grada, sve muškarce koji su dobri u krevetu odaje nekoliko sitnica. Zato, drage dame, ukoliko prepoznate ovih pet osobina kod vašeg partnera, znajte da ste dobro odabrale, jer, kako kažu, fantastičan odnos nema veze samo sa umećem i iskustvom već i sa karakterom muškarca kojem posvećujete svoju pažnju
19.12.2019
18:59
Po svemu sudeći, muškarcima se daleko više sviđaju žene prirodnog izgleda, u odnosu na one koje nose previše šminke. To im pokazuje da ste sigurne same u sebe i da niste previše zahtevne. Naravno, ne govorimo vam da nikada više ne nosite šminku, već da se spustite za stepen niže, barem ponekad.
Muškarci obožavaju žene koje poznaju same sebe, prihvataju se takve kakve jesu i rade stvari zarad sebe, umesto za bilo koga drugog. To ne znači da treba da budete nevaspitane prema drugima ili grube, narcisi ili egoisti, već jednostavno cenite sebe i ne tražite konstantnu pažnju i niste nesigurne. Snažne, odlučne i ambiciozne žene su neverovatno privlačne muškarcima, piše Marie Claire.
Foto: Pexels
Inteligencija
Muškarci nisu preveliki fanovi “otkačenih” plavuša i stereotipa koje idu uz njih. Nemojte misliti da inteligencija zastrašuje muškarce – ne morate im navoditi filozofe po abecednom redu ili imati neverovatno visok IQ, već samo budite snalažljive, pročitajte njihov sarkazam i ne plašite se da im pokažete svoje znanje opšte kulture.
Ljubaznost
Muškarci ne vole žene koje su neljubazne i oštre. Ne treba da dozvolite da bilo ko gazi po vama, već samo da iskažete iskrenu empatiju i prijatnost.
I to im treba dopustiti. Iako ste nezavisne i skoro sve možete uraditi same, ponekad prihvatite pomoć. Muškarci vole da budu potrebni. Dopustite mu da vam otvori vrata, popravi nešto po kući ili vas otprati do stana.
Foto: Shutterstock
Budite otvorenog uma
Verovatno postoje neke stvari u kojima nećete pristati na kompromise, bilo da se radi o politici ili omiljenom bendu, i svakako imate pravo da se držite svog mišljenja. Muškarci smatraju da su radoznale i razigrane žene veoma privlačne, a posebno im se dopadaju one koje vole da vide stvari iz druge perspektive.
Ok, verovatno sada mislite da smo sasvim kontradiktorni. Ipak, saslušajte nas. Muškarci vole kada žena drži do svog mišljenja i smera života. To znači da ćete se strastveno držati svog hobija, povoda i ideje.
Foto: Shutterstock
Humor
Humor je osobina koju definitivno svi smatraju privlačnom, a muškarci obožavaju da provode vreme sa ženama koje su sposobne da se nasmeju skoro svakoj situaciji, umesto da prave dramu. Naporno je biti sa nekim ko konstantno brine o onome šta će reći i kako izgleda, pa je logično da je daleko privlačnije provoditi vreme sa osobom koja ume da se nasmeje na svoj račun, nije lako uvredljiva i prihvata svoje mane.
Iskreni osmeh
Pa, da, ponekad je tako jednostavno. Muškarci obožavaju žene koje su srećne, pozitivne i jednostavne. Žene koje umeju da se nasmeju šalama, oduševe se sitnicama i slično su pravi magneti.
Postoji razlog zašto jedan muškarac želi da se zabavlja sa vama, a ne sa nekim drugim. Muškarci nisu preveliki ljubitelji žena koje prate trendove i uklapaju se u masu, praktično se gubeći u gomili istih osoba. Kreativnost, individualnost i sve ono što vas čini drugačijim će ostaviti trajni pečat na njemu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nije važno da li je u pitanju dobar momak iz komšiluka ili opasan tip za kojim uzdiše pola grada, sve muškarce koji su dobri u krevetu odaje nekoliko sitnica. Zato, drage dame, ukoliko prepoznate ovih pet osobina kod vašeg partnera, znajte da ste dobro odabrale, jer, kako kažu, fantastičan odnos nema veze samo sa umećem i iskustvom već i sa karakterom muškarca kojem posvećujete svoju pažnju
Sramna scena zabeležena je u Zemunu, gde je jedna starija sugrađanka morala peške da se probija kroz gužvu, budući da saobraćaj nije funkcionisao na mestu gde su se blokaderi okupili.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je poslednjih meseci ozbiljno nagazio blokadere i zadao im velike muke na društvenim mrežama jer razobličava njihove laži, ali i namere u rušenju Srbije, ponovo je na duhoviti način opleo po nekadašnjem košarkašu, a sada zgubidanu broj jedan Vladimiru Štimcu.
Favorizovanje Albanije u procesu proširenja EU je potpuno neprihvatljivo, kaže šef poslaničke grupe Slobodarske stranke Austrije (FPO) u bečkom parlamentu Maksimilijan Kraus i ukazao da EU na Srbiju vrši pritisak jer ne želi da se priključi "ludilu sankcija".
Napadi na sve koji podržavaju aktuelnu politiku, napredak Srbije, rad institucija, nastavak školovanja đaka i studenata i prestanak svih blokada nastavljaju se, jer oni, kao tzv. "ćaciji", predstavljaju suprotnost "blokaderima".
U Šidu se održava veliki skup građana protiv blokada gde se trenutno nalazi preko dve hiljade ljudi ali taj broj se konstantno povećava, dok je sa druge strane okupljeno jedva 100 aktivista blokaderskog pokreta koji se razilaze i broj se vidno smanjuje.
Tajno novinarsko udruženje Informera uspelo je da uđe u trag i lažnom revolucionaru Aleksandru Jovanoviću Ćuti koga smo uhvatili na jednom protestu, gde je samozadovoljno pozirao pred TV kamerama.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na društvenim mrežama osvanula je objava korisnika koji je upozorio potrošače na Glovo, jer mu je nakon porudžbine novac sa računa skinut čak tri puta, iako je trebalo samo jednom.
Na društvenim mrežama osvanula je objava Srbina iz Amerike, koji se po povratku u domovinu začudio zašto su kafići u Srbiji gotovo stalno puni uprkos uobičajenom radnom vremenu.
Paralelno parkiranje često se opisuje kao "noćna mora" za vozače svih godina i raznih iskustva, međutim, mnogi ne znaju da postoje određeni trikovi koji mogu učiniti ovakvo parkiranje vozila vrlo jednostavnim!
Nenad K. (30) koji je pogođen sa više hitaca u restoranu "Durmitor" na Novom Beogradu prebačen je sa teškim povredama u operacionu salu u Urgentnom centru!
U Beogradu su večeras uhapšeni Vladimir Ulama (32) i Igor Tomašević (28), članovi visokorizične organizovane kriminalne grupe iz Crne Gore "škaljarci" za kojima je NCB Interpola Podgorica raspisao međunarodne poternice, saopštila je Uprava policije.
Predsednik SAD Donald Tramp kritikovao je novinarku Kejtlin Kolin iz Si-En-Ena zbog pitanja o povećanju troškova nove Balne dvorane Bele kuće, nazivajući je „glupom i gadnom“ i označivši Si-En-En kao „lažne vesti“.
Grčka policija i lokalne vlasti razotkrile su organizovanu mrežu koja je žene iz Ukrajine, Rumunije, Moldavije, Gruzije i Albanije eksploatisala kao donorke jajnih ćelija i surogat majke, pod lažnim obećanjima o boljem životu.
Berlinskoj policiji će biti dozvoljeno da tajno ulazi u privatne domove radi instaliranja špijunskog softvera, nakon što je Predstavnički dom odobrio izmene gradskog zakona o policiji.
Penzionisani britanski državni službenik Derek Riči (63) suočava se sa prinudnim povraćajem 28.640 evra preplaćenih penzijskih davanja, koja je primao u prethodnih 11 godina na osnovu pogrešnog obračuna iz 2014. godine, saopštile su nadležne službe.
Na ulicama Atine i Soluna održani su marševi i skupovi u znak sećanja na Aleksandrosa Grigoropulosa, tinejdžera ubijenog 2008. godine od strane policijskog specijalca.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Pravila drugog kruga "Zvezda Granda" razlikuju se od onih u prvom, a voditelj Voja Nedeljković objasnio je koncept koji će važiti u narednim emisijama.
Pevačica Suzana Jovanović otkrila je za Informer da će se Lepa Brena pojaviti u dokumentarnom filmu o pokojnom kreativnom direktoru Granda Saši Popoviću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar