Obrt o kome bruji ceo svet! Novak Đoković najavio katastrofu, a onda jednim potezom sludeo "neverne Tome"
122. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
222. 04. 2026. u 09:52 >> 09:52
Ljubav
Planirala sam danas da vam otkrijem još jedan deo sebe, da se "ogolim" pred vama, s obzirom na to da mi je život poprilično buran, mogu da vam pričam mesecima, kao što uostalom i planiram, ali umesto da idem napred, moraćemo da se vratimo unazad i podsetimo mučnih scena mog razvoda.
A sve to zbog Ljupke Stević i drame o kojoj svi pišu, o njenom burnom raskidu i saznanju da je prevarena.
Mnogi misle "Uh, preterala je! Ja to nikad ne bih tako! Žena je luda! Nema mozga!", ali, ne sudite drugima dok se ne nađete u sličnoj situaciji. Verujte mi.
Žene koje prave ljubomorne scene svojim partnerima, posebno na javnom mestu, za mene su bile "lujke". Pobogu, ja sam ceo život bila odličan đak, dobar student, iz dobre kuće, lepo vaspitana. MENI TAKO NEŠTO DA SE DESI?! SCENA NA JAVNOM MESTU?! NEMA ŠANSE!
Neće mene gledati konobari u restoranu ili prolaznici na ulici kako se brukam.
Kao što sam vam već pisala, uzela sam mužev telefon i tamo ugledala šokantne poruke između njega i moje kume. Naše venčane kume! Sa kojom smo letovali zajedno, proveli pola života.
U tom tekstu sam vam rekla da sam ga naterala da mi sve prizna, da sam odvela ćerku Hanu kod mojih roditelja i plakala celu noć, da sam jedva naterala sebe da prihvatim realnost - da to nije moj čovek, da je neveran, da moram da ga prebolim.
Hmmm, sve je to istina, samo sam izostavila prvu reakciju, kada sam pročitala njihove poruke.
Foto: Pixabay
Dok se tuširao, zaprepašćeno sam čitala... Osetila sam da mi pritisak raste, u stomaku me je preseklo, ponestalo mi je vazduha. Blenula sam u onaj telefon i čitala šta bi njih dvoje radili jedno drugom, razne perverzije.
A onda mrak. Sećam se kao kroz maglu daljih događaja. Mada, moj komšiluk to nikada neće zaboraviti.
Poslala sam poruku sa njegovog broja kumi da hitno dođe jer Mileni nije dobro.
Zatim sam krenula da bacam stvari po kući. Sve što je njegovo, sve što me podseća na njega. Naše zajedničke fotografije, uspomene sa letovanja, poklon te iste kume za njegov rođendan, o, daaa, naravno da mu je kupila bokserice, uzela mu žena meru. Nije dovoljno samo da ih bacim, krenula sam da cepam... Ne zaustavljam se tu, nastavljam dalje po ormaru, bacam stvari kroz prozor. Njegov štap za pecanje sam krenula da bacim, ali, ubiću nekoga dole, pa reših da izbacim ispred vrata. U tom maničnom besu, ipak ima trunke razuma. Ne želim da neko strada, niko osim njega. Njega želim da ubijem.
Moje bacanje pravi buku, lupam vratima, sve odzvanja, ispuštam čak i neke krike, pa on zabrinuto istrčava, umotan samo u peškir.
- Šta ti je, Milena, alooo, jesi dobro, šta se desilo? - deluje čak iskreno zabrinuto.
Samo to mi je falilo. Da čujem glas preljubnika, glas gnjide od čoveka.
- Desilo? Desilo se to da si šljam, najgori čovek koga sam u životu upoznala. Život si mi upropastio, aloooo! Život! Toliko godina sam bacila, ja sam debil, kreten, ja sam glupača! - urlam.
Ništa mu nije jasno. Krenuo je da mi priđe, da me zagrli, otrgnula sam se i nastavljam sa haosom. Vrištim, ceo komšiluk me čuje, ali još nikoga nema na hodniku. A onda se pojavljuje ona. Moja divna kuma.
Stoji na vratima i unezvereno gleda u nas, ništa joj nije jasno. E, tada počinje šou.
- Ooooo, evo je, došla je da ti kaže kako obožava kad je ližeš! - izgovaram, dok me njih dvoje zapanjeno posmatraju.
- Ljudi, upomoć! Izađite - derem se iz sveg glasa, dok se komšije polako pojavljuju na hodniku.
- Pogledajte golupčiće, vi ne znate?! Njih dvoje se vole, ovo je moja kuma, moja verna drugarica, ja njoj život mogu da poverim, znate?! Muža očigledno ne mogu! - privukla sam pažnju, otvaraju se čak i vrata poslednjeg stana gde živi komšija Đorđe, a on ne bi izašao čak ni da gori zgrada. Ovo je očigledno bitniji događaj od požara.
- Ovo ću da ti uradim, je l' ti jasno?! Ovako ću da te zgnječim, oboje, kao bubašvabu! - izgovaram, a on se primiče, primetih da je i dalje u peškiru, stoji na hodniku, tik uz mene. Pokušava da me smiri.
- Milena, uđi unutra da porazgovaramo. Pogrešno si shvatila. Ne znam o čemu pričaš, hajde, ti znaš da si mi jedina, čemu sve ovo?! Samo uđi, molim te - diskretan je, iznenađujuće smiren, ne voli publiku, sramota ga je.
U tom trenutku povlačim njegov peškir, ostaje nag i potpuno osramoćen nasred hodnika.
- Ovo je šmeker, ovako izgleda muškarčina, pogledajte svi! Ovo ovde je mene prevarilo, ovakvu, sa ovom nesrećnicom - urlam, a čak i komšinica Vera, starija gospođa, gleda netremice u "onu stvar" mog muža.
Moja kuma nemo stoji, postiđeno, ne progovara, sagla je glavu. Shvatila sam da mi je dosta, nemam više šta da kažem. Gordo se okrećem, sa peškirom u rukama, ulazim u stan, zaključavam vrata. Preljubnik ostaje go na hodniku, sa svojom dragom. Pa, neka probere od stvari koje sam izbacila, možda nešto može da navuče na sebe. Ne zanima me. Komšije se polako povlače.
U tišini svog stana počinjem da plačem. Polako postajem svesna šta sam uradila. Eto, moguće je. Svi smo mi Ljupka. To čuči u nama i čeka trenutak da ispliva.
A nastavak ispovesti Milene K. i šok događaje koji su joj se desili čitajte sledeće subote na našem portalu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Blokaderi na društvenim mrežama razočarano poručuju da nisu zadovoljni ishodom blokada, odnosno onim do čega su ih blokade dovele.
22.04.2026
09:59
Blokaderi izgubili podršku i od onih koji su ih najviše podržavali - promoteri im rekli "ćao".
22.04.2026
09:02
Urednik Danasa Aleksandar Roknić govorio je na televiziji N1 o opoziciji i najžešće ih iskritikovao.
22.04.2026
10:36
Blokaderi priznali da je Vladan Đokić političar i da je na noge Marti Kos išao kako bi skupio političke poene.
22.04.2026
08:48
Češka vlada je priznala tzv. Kosovo 21. maja 2008. godine. Vaclav Klaus, predsednik Češke u to vreme, izjavio je 2024. da je smatrao skandaloznim to što je ministar spoljnih poslova Karel Švarcenberg priznao "Kosovo" bez rasprave u Vladi i bez toga da uopšte obavesti predsednika države.
22.04.2026
08:30
Završena je izgradnja dve TBM mašine, takozvane "krtice", koje će se koristiti za izgradnju beogradskog metroa. Krtice su napravljene u Kini, a danas je, u fabrici proizvođača CRCHI u kineskom gradu Čangša, počelo fabričko ispitivanje tehničke ispravnosti "krtica" - napisao je na svom Instagram profilu Siniša Mali.
22.04.2026
09:55
Fabričko ispitivanje tehničke ispravnosti TBM mašine, koje će se koristiti za prvu fazu izgradnje prve linije beogradskog metroa, počelo je danas u fabrici proizvođača CRCHI u kineskom gradu Čangša.
22.04.2026
09:40
Toto, pas lutalica, koga su mnogi nazivali "Kraljem bulevara“ preminuo je nedavno, a stanari zgrade u čijem ulazu je spavao potrudili su se da Toto dobije svoj mural.
22.04.2026
08:00
Kineske investicije u Srbiji premašile su 7,2 milijarde evra, ali ima prostora za nova ulaganja, posebno u prerađivačkoj industriji, najavila je ministarka Adrijana Mesarović, koja se nalazi u višednevnoj poseti Kini.
22.04.2026
10:32
Ekipe JKP "Beogradski vodovod i kanalizacija" najavili su prekide vodosnabdevanja zadanas, 22. april.
22.04.2026
07:20
Tinejdžer A.Đ. (19) koji je osumnjičen za svirepo ubistvo Miloša P. (48) poznat je po nizu razbojništava u svom selu.
22.04.2026
08:39
Sugrađani Miloša P. (48) ne mogu da dođu sebi nakon saznjanja da je njihovog komšiju hladnokrvno ubio A.Đ. (19).
22.04.2026
08:03
Braća Denis i Nezrin Hot iz Rožaja, ubijena su danas u Podgorici, a osumnjičeni za njihovo ubistvo je Vehid Murić, koji je tokom popodnevnih časova uhapšen.
21.04.2026
21:45
Pripadnici policije u Beogradu uhapsili su M. V. (18) zbog sumnje na pokušaj silovanja maloletnice.
22.04.2026
08:43
Osumnjičeni za trostruko ubistvo u Podgorici Vehad Murića (25) uhapšen je večeras, saopšteno je zvanično iz Uprave policije.
21.04.2026
20:40
Tehnološki moguli u oblasti veštačke inteligencije (AI) tiho grade bunkere i skrovišta otporna na katastrofe, pa da li se spremaju za predstojeću propast?
22.04.2026
10:20
Štiteći zapadnoevropske elite i integrišući se u ključne strukture moći, SAD su istovremeno stvorile i prikrivenu dozu nezadovoljstva među svojim saveznicima.
22.04.2026
08:45
Prema pisanju britanskog lista The Sun, sekretar Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu poslao je ozbiljno upozorenje državama za koje Moskva veruje da imaju ulogu u napadima na rusku teritoriju.
22.04.2026
07:00
Ruska politička, vojna i ekonomska elita sve je bliža pokušaju da ukloni Vladimira Putina sa vlasti u operaciji koja je navodno nazvana "Operacija Sumrak", tvrdi britanski list "The Sun".
22.04.2026
06:30
Večeras je na Informer TV emitovana 37. epizoda ruske serije "Katarina Velika", a u ovom tekstu vam donosimo rekapitulaciju radnje.
21.04.2026
22:30
Dok gledaoci na Informer TV prate sudbinu pobunjenika u seriji "Katarina Velika", istražujemo istorijsku istinu o najmasovnijem ustanku 18. veka u Rusiji.
21.04.2026
15:01
Pevačica Madona opljačkana je na festivalu Koačela gde su joj lopovi odneli nekoliko vrednih komada garderobe.
21.04.2026
13:32
Scenarista Mirko Stojković kaže da će fokus priče nove serije "Plava krv" biti porodica koja generacijama radi u Žandarmeriji.
21.04.2026
13:19
Film "Nimfomanka" je 2014. godine zbog peviše eksplicitnih scena seksa bio zabranjen u bioskopima u Turskoj.
21.04.2026
12:03
Bivši rijaliti učesnik Kristijan Golubović pokazao je kako trenira i poručio "nabeđenim MMA borcima da će ih iznositi onesvešćene iz ringa".
22.04.2026
10:13
Nakon što mu se juče slošilo uživo u programu Predrag Sarapa je napustio emisiju i otišao u bolnicu, a već danas se vratio na male ekrane.
22.04.2026
09:42
Sve oči u "Eliti 9" sinoć su bile uprte su u Staniju Dobrojević i Anđela Rankovića koji nisu prestajali da flertuju.
22.04.2026
09:26
Roker Milić Vukašinović uspešno se oporavlja nakon operacije i amputacije noge, a sada je iskreno govorio o tome kako izgleda njegov svakodnevni život nakon zahvata.
22.04.2026
08:52
Pevač Šerif Konjević decenijama je na estradi, a malo ko od zna da je od pesme "Bela venčanica" kupio sebi prvu nekretninu.
22.04.2026
07:39
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar